تعداد بازدید : 1965414
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۱۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

شب خیال جان من نیم ساعت قبلش داشتم تمرین میکردم و با سایز 4 حسابی راحت بودم سایز 5 هم وارد میشد و عقب جلو هم میشد ولی زیاد راحت نبودم ، اما بعد که رفتم به کارم برسم برگشتم دیگه با هیچکدوم راحت نبودم و این خیلی عجیب بود برام و من و ترسوند sad

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۱۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۰۹:۵۰:۳۳
(ویرایش)
سلام رقیه جان صبحت به خیر وشادی..اتفقا دفعه قبل که دخول نا موفق داشتم..شوهر منم همچین اتفاقی واسش پیش اومد..قبلا این جوری نبود..ولی من چون داشتم اذیت میشدم..خوشحال شدم که زودی دست از سرم برداره و راحت شم..خودشم از این قضیه ناراحت نبود..صحبتی هم من در موردش باهاش نکردم..تا حساس نشه.
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۱۳:۱۱
(ویرایش)
مریم جون سایزای بالاذاین جوری هستن.منم تمرین میکنم تو یه ساعت داخل میره چند ساعت بعد به سختی میره....ولی قطعا با تمرین درست میشه...جای نگرانی نیست..
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۱۵:۱۶
(ویرایش)
یه علت دیگه هم اینه که شاید دستکش شل شده و خراب شده و باید تعویض کنی.ولی در هر دو صورت کارت ردیفه و مشکلی نیست.
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۱۸:۴۶
(ویرایش)
من دو ماه پیش موفق به دخول شدم و بانو شدم..ولی بین نزدیکیم فاصله زیاد افتاده مثلا یه ماه تو دخول مشکل دارم باید تمرین کنم تا راحت شم.الان باید سایز شش تمرین کنم...البته هنوز نکردم.
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۲۰:۳۵
(ویرایش)
قرار بود فردا نزدیکی داشته باشم با همسرم که همسرم مریض هست فک نکنم انجام بشه.
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۲۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۷ ۰۸:۵۶:۱۲
(ویرایش)
منم دیروز با کلی خستگی و دندونپزشکى شب گفتم باید سایز 2رو انجام بدم.البته دیروز واژنم یکم درد داشت.انگشت دیلاتور 1به سختی وارد شد دیلاتور 2بعد نیم ساعت کلنجار به زور وارد شد ولی دیگه نتونستم
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۲۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

نگران نباش گیسو جان ، سایزای پایین زیاد سخت نیست فقط نباید خسته باشی. موفق میشی نگران نباش

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۲۵:۰۹
(ویرایش)
روز قبلش دیلاتور 1 راحت عقب جلو میشد اما دیروز نه.یعنی دیگه نمیتونم الانم یکم واژنم غیر طبیعیه.پریودم پری روز تموم شد.واسه این نیس؟انتظار داشتم راحت بتونم 2رو وارد کنم!منم با افسردگی خوابیدم
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۲۵:۴۰
(ویرایش)
مریم جون دو سه هفته پنج وشش کار کردم...روزی دو سه ساعت .
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۲۸:۳۰
(ویرایش)
گیسو جان..اتفاق بدی که نیفتاده..تمرین میکنی باز درست میشه...
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۳۰:۵۶
(ویرایش)
مریم جون امروز به واژنم استراحت بدم بهتر نیست شاید به حالت عادی برگرده فردا.
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۳۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۲/۱۵ ۱۷:۱۳:۰۱
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۳۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۲/۱۵ ۱۷:۱۳:۰۱
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۴۴:۴۶
(ویرایش)
گیسو جون امروز اگه واژنت درد نمیکنه با یک تمرین کن. اگه درد میکنه استراحت بده..بعد از پریودی چون بینش فاصله افتاده واژنت دوباره تنگ شده ولی خوب جای نگرانی نیست..تمرین کنی دوباره راحت میشی.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران