تعداد بازدید : 1965437
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۰:۵۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۲۲:۵۴:۰۱
(ویرایش)

مرسی بچه ها ، امیدوارم هیچ کس توو زندگیش همچین مشکلیو نداشته باشه

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۰:۵۷:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۹ ۱۳:۱۸:۱۳
(ویرایش)

سلام شیرین عزیز

به خونه ی خودت خوش اومدی...بهت افرین میگم بابت شروع تمرینات و پیشرفتتyes

میدونی تمرینات باید طبق اصول گفته شده انجام بشن و گرنه هر گونه عجله و یا فشار به واژن میتونه اوضاع رو بدتر کنه...

نباید هیچ دردی بوجود بیاد...باید تا زمانی با یه سایز ادامه بدی که دیگه براحتی بتونی اونو داخل و عقب و جلو در حداقل دو پوزیشن کنی...بعد بری سایز بعدی...که اختلافش هم خیلی با قبلی زیاد نباشه...

تا حالا دیلاتور رو به همسرت دادی وارد کنه؟

هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند
اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند...
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۰:۵۸:۲۱
(ویرایش)

ستاره جان خوش امدی عزیزم

مطمئن باش با شروع تمرینات موفق خواهی شد.فقط زمان رو از دست نده...مطالب صفحه اول رو کامل مطالعه کن...قدم به قدم توضیح داده شده...

وارسی و کگل رو انجام بده

دیلاتورت رو هم بساز و بعد شروع کن و مرتب اینجا گزارش بزار تا برات رفع اشکال کنیم بهتر کمکت کنیم

خدا کمکت میکنه فقط کافیه بخوای...ما هم در کنارت خواهیم بودsmiley

اگه عکس دیلاتورها رو میخوای یه آدرس بزار یا بهم ایمیل بفرست تا برات رمز وبلاگ رو بفرستم

barana9990@gmail.com

myvaginismus.blogfa.com

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۱:۰۰:۱۴
(ویرایش)

گیسو جان خستگی ممکنه باعث شده باشه و مشغول بودن فکرت...آخرش واژن شکست میخوره...نگران نباش...ما واژینیسموسی ها صبرمون زیاده....فقط تلاش کن

گیسو جان درد بعد اتمام تمرین علامت خوبی نیست...باید ببنی چرا این درد وجود داره و کجا به واژنت فشار آوردی؟

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۱:۰۰:۵۸
(ویرایش)

مریمی نازنینم اصلا ناراحت نباش

این کاملا طبیعیه ...برای همه پیش میاد...شکستن انقباض توی سایزهای بالا یکم زمان بر تر هست و باید روش وقت بزاری و نباید ناامید بشی عزیزم...فقط کافیه چند تا سایز برگردی عقب و واژن رو ریلکس کنی بعد میتونی سایز مورد نظرت رو وارد کنی.

توی سایزهای بالا وقتی توی سایز جدید پیشرفت میکنی احتمال پسرفت و بازگشت زیاده...باید براش تلاش کنی و واژن رو شکست بدی...در واقع ذهنت رو شکست بدی....

این ذهن ماست که بیماره....

بخاطر همینه من روی نزدیکی های مکرر توی یکی دو ماه اول بعد درمان تاکیید دارم...چون ممکنه دوباره واژینیسموس برگرده...

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۱:۰۱:۴۳
(ویرایش)

طناز عزیز آفرین بابت تلاشت عزیزم

سعی کن پوزیشن هایی رو بیشتر روش تمرکز کنی که بعد توی اقدام بدردت میخوره....میتونی پوزیشن خوابیده به پشت رو جایگزین پوزیشن نشسته کنی...یا پوزیشن نیمه نشسته نیمه خوابیده هم خوبه!

چون پوزیشن کاملا نشسته شاید بعدا آنچنان بدردت نخوره

در ضمن سایزبندی دیلاتورت خیلی خوبه...چون اول و اخرش بیشتر از یک سانت اختلاف نداره

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۱:۰۲:۴۱
(ویرایش)

آزاده جان یه گزارش از تمریناتت بزار لطفا

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۱:۰۴:۰۲
(ویرایش)

شیرین جان تو هم توی گروه دو قرار میگیریsmiley

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۱:۲۸:۳۴
(ویرایش)

خواهش میکنم مریم بانوی نازنینم

با پوزیشن زن زیر که راحتی شروع کن و وقتی واژن کاملا شل شل شد با اون سایز میتونی مثل حالت دستشویی بشینی یا مثلا زانوت رو هم زمین بزنی که اذیت نشی بعد دیلاتور رو بفرستی داخل

یا به شکم بخوابی و از پشت وارد کنی

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۱:۳۷:۲۷
(ویرایش)

مهم

قابل توجه دوستانی که توی گروه هستن...چه اونایی که فعالن و چه اونایی که فعالیت ندارن و با ایمیل با من در تماسن

تعداد زیاد شده و شاید نتونم مثل قبل یکی یکی مرتب گوشزد کنم

خواهش میکنم تمرینات رو طبق اصول ببرید جلو و عجله نکنید...باور کنید اگه مشکلتون زمان هست اینجوری زودتر به نتیجه میرسید...خیلی از بچه ها به این مسئله که من بارها و بارها بهشون تذکر میدم توجهی نمیکنن و سرخود میرن جلو و بعد میبینن تمام دیلاتورها رو فرستادن داخل ولی توی اقدام اصلی میمونن و شکست میخورن و ناامید میشن و دیگه انرژی ندارن واسه ادامه درمان...

من روزانه کلی پیام اینجوری دارم...

یا مثلا یه روز نمیتونسته حتی ورودی واژنش رو پیدا کنه و وحشت داشته از دست زدن به خودش و حالا میتونه چندین دیلاتور وارد کنه و بجای اینکه از این پیشرفت خوشحال باشه و وضعیت الانش رو با گذشته اش مقایسه کنه و انگیزه ودرس بگیره واسه ادامه درمان همش به دیلاتورهای اخر فکر میکنه و ناامید میشه که نتونه و کلی از انرژیش رو صرف این میکنه

ازتون خواهش میکنم با شروع تمرینات روی مسائل باارزشی که میتونه در ادامه مسیر بهتون کمک کنه وقت بزارید...واژن و عکس العمل اون و ذهنتون رو بیشتر بشناسید و اونها رو تحت کنترل بگیرید...قلق واژن و ذهنتون که عامل اصلی این بیماریه رو پیدا کنید.

اگه تا حالا کیک درست کرده باشید میبینید که کم و زیاد شدن ناچیز پیمانه ها توی نتیجه نهایی اثر بسزایی میزاره...

پس شما هم حالا که مسیر درست رو پیدا کردید این ریسک رو نکنید و طبق کشش واژنتون برید جلو و اصول اصلی رو رعایت کنید

هر کدوم از این مراحل از تمرینات یه هدفی دارن که زنجیره وار بهم وصل هستن...این اهداف باید یکی یکی بدست بیان تا بتونید در نهایت موفق بشید.

در غیر این صورت بهتون قول نمیدم که بتونید واژینیسموس رو شکست بدید

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۱:۵۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۷ ۰۰:۱۶:۵۸
(ویرایش)

سلام بچه ها!! خوبین؟

بچه ها من نمیخام امروز تمرین کنم!!! sad دیشب تلفنی باهم حرفمون شد.. من خیلی از دستش دلخورم و واقعا دلم نمیخاد الان تمرین کنم!! تا بود که دعوا سر این بود که چرا من واژینیسموس دارم و خودمو درمان نمیکنم.. حالا هم که یه هفته بود همه چی خوب بود یه چیز دیگه!! ولی میدونم این تمرین نکردن باعث میشه ضرر کنم و دیرتر جلو برم اما اصلا به جهنم!! خیلی از دستش ناراحتم.. تازه جالبه که ایشون طلب کاره و من حق ابراز ناراحتی و دلخوری ندارم!! اصلا دوران عقد بیش از 6 ماه خر است... crying

چتر را رها کن باران صدامان میکند...
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۱:۵۸:۰۵
(ویرایش)

آسمونی جان تمرین نکردن به ضررت تموم میشه...ما هم زنیم و میدونیم واقعا الان اینکه حس و حال تمرین نداری حق داری ولی یادت باشه در وهله اول داری برای خودت اینکار رو میکنی....

نزار این بیماری باهات بمونه....پس برو سر تمرین...

اکثر بچه ها دارن توی شرایط بدتری تمرین میکنن...یادت باشه قراره زمان رو از دست ندیمwink

۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۲:۰۱:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۰۹:۵۰:۳۳
(ویرایش)
سلام اسمونی جون ..تو که داری خودتو درمان میکنی..خود مرد ها هم بی عیب و ایراد نیستن....بحث بین زن و شوهر همیشه هست...اعصابت که آروم تر شد دوباره شروع کن..تو باید وظیفه خودت انجام بدی در حال حاضر درمان شی تا فردا نتونه ازت عیب بگیره
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۲:۰۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۰ ۰۹:۵۰:۳۳
(ویرایش)
منم دیشب شوهرم دعوام کرد نون تو سفره مون کپک زده بود.
۱۳۹۴/۱/۱۹ ۱۲:۰۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۶ ۱۵:۱۷:۲۸
(ویرایش)
منم دیشب درد داشتم هنوز واسه 5 سانت اماده نبودم احتمالا الان خ بم، دارم میرم این دفعه با لوبریکنت امتحان کنم آخه نداشتم همش با روغن بچه بود، امیدوارم امروز واسه هممون موفقیت آمیز باشه
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران