تعداد بازدید : 12454
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۵/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۵/۲۳ ۲۲:۰۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۲۱:۴۶:۲۶
(ویرایش)

سلام سروناز جون! حالا خودت همه ی این چیزا رو رعایت میکنی؟

۱۳۹۴/۵/۲۳ ۲۲:۱۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۲۱:۴۶:۲۶
(ویرایش)

کاش یه نفر هم بود خواسته ها و نیاز های مارو جایی قرار میداد تا مردا بخونن و انجام بدن. کاااااااااااش

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۰۱:۰۱:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۱۴:۰۳
(ویرایش)

flowerسلام به همه دوستان عزیز خودم

من تمام مواردی  که نوشته ام رو امتحان کرده ام وتقریبا بیشترشان درست بوده  شما هم می تونید اونارو امتحان کنید.flower

هر کودکی که به دنیا می آید نوید دهنده این پیام است که خدا هنوز به بشر امیدوار است.
۱۳۹۴/۵/۲۴ ۰۸:۲۶:۲۱
(ویرایش)

loveringlove

دیگر فاصله ات را نمی ترسم

که ماه از دور           زیباتر

ودل از دور             نزدیکتر

از بخت خوب تو

چه خوشبخت است       شعر من

ستاره پوش شب بی ستاره ها!

یاد تو قطب را استوا می کند

چه رسد به من  

که زیر پیراهنم تو را پوشیده ام

حالا هر کجا که می خواهی برو

من تقدیرم را بر دایره ی تو نوشته ام.

هر کودکی که به دنیا می آید نوید دهنده این پیام است که خدا هنوز به بشر امیدوار است.
۱۳۹۴/۵/۲۴ ۰۸:۲۹:۲۷
(ویرایش)

اگر مردی را تنها منبع عشق و حمایت بدانیم فشار بیش از اندازه به او وارد می کنیم.

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۰۸:۴۸:۴۸
(ویرایش)

flowerسلام صبحتون پر از لبخند

ممنونم از همه دوستانم که مرا مورد لطف قرار دادند.flower

keyدر جواب زهره جان باید بگویم که ما می توانیم نیازها وخواسته های درونمان را به همسرانمان بگوییم وآن هم با توجه به شرایط  و زمانش.

مثلا:درزندگی مشترکی که با هم دارید هر حرکتی که شما را خوشحال می کند و حس خوبی را در شما ایجاد می کند از همسر خود تشکر کرده و از لذتی که در شما ایجاد کرده درباره اش صحبت کنید و حتی میتوانید آن را بنوسید و در جایی که بیشتر در معرض دیدش است بگذارید.key

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۰۸:۵۸:۴۴
(ویرایش)

گفتن:(من که به تو گفتم) چه زبانی و چه با ایما واشاره هرگز در مورد شریک زندگی ات سازنده نخواهد بود.

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۰۹:۰۱:۴۹
(ویرایش)

از زبان یک مرد:وقتی از جانب تو فقط گله وشکایت و واکنش های منفی می بینم احساس می کنم که لابد بدترین شوهر دنیا هستم . زمانی را هم به گفتن خوبی های من اختصاص بده.

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۰۹:۰۵:۴۳
(ویرایش)

به احساسات شوهرت گوش کن حتی اگر ناچار باشی آن را به زور از او بیرون بکشی دلخوری های انباشته شده به مرور زمان همه چیز را خراب می کنند.

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۰۹:۲۲:۲۲
(ویرایش)

love

باورم کن

باورم کن

باورم کن..............love

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۰۹:۲۴:۴۱
(ویرایش)

از زبان یک مرد:مشوق من باش. باور کن که می توانم به رویاهایم تحقق ببخشم حتی اگر بیش از زمانی که تصورش را می کردم طول بکشد.

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۱۰:۱۸:۳۱
(ویرایش)

از زبان یک مرد:من از آشپزی تجملی تو خوشم میآید اما این آشپزی دارد مانع تنهایی گاه و بیگاه مان می شود.

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۱۰:۲۰:۲۴
(ویرایش)

از من بپرس رویاهای جنسی تو چیست و چه طور می توانم تو را به آن ها برسانم؟

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۱۰:۲۸:۰۲
(ویرایش)

loveringlove

دوستت دارم هایت را به کسی نگو

نگه دار برای خودم

من جانم را برای شنیدنش کنار گذاشته ام....

۱۳۹۴/۵/۲۴ ۱۰:۳۳:۴۲
(ویرایش)

همسر عزیزم آغوش تو امن ترین جای دنیاست خیلی دوستت دارم.

valentinelovevalentine

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران