تعداد بازدید : 12469
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۵/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۰۸:۲۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۱۴:۰۳
(ویرایش)

loveringlove

من تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم

تو را به جای همه روزگارانی که نمی زیستم دوست می دارم

برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود و برای نخستین گل ها

تو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارم

تو را به جای همه ی کسانی که نداشته ام دوست می دارم.

هر کودکی که به دنیا می آید نوید دهنده این پیام است که خدا هنوز به بشر امیدوار است.
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۰۸:۲۵:۲۱
(ویرایش)

flowerسلام به همه ی بانوان با محبت و دوست داشتنی

امروزتان پر از عشق شادی و نشاطflower

هر کودکی که به دنیا می آید نوید دهنده این پیام است که خدا هنوز به بشر امیدوار است.
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۰۸:۴۳:۴۳
(ویرایش)

anim2-thumbsupsmileyanimروش های شوهر جذب کنanim2-thumbsupsmileyanim

keyقبل از امدن از سرکارآماده استقبال از او باشید و با روی باز و خندان به استقبالش بروید وبا جملات عاطفی ورود او را به خانه خوش آمد بگویید.

۱۳۹۴/۵/۲۸ ۰۸:۵۷:۴۵
(ویرایش)

anim2-ahi5slcgm04mi8jqqkl9خواهشا از( روش های شوهر جذب کن )خودتون بنوسید تا دیگران از تجربه های شما استفاه کنند.anim2-ahi5slcgm04mi8jqqkl9

۱۳۹۴/۵/۲۸ ۰۹:۰۵:۳۷
(ویرایش)

anim2-thumbsupsmileyanimروش های شوهر جذب کنanim2-thumbsupsmileyanim

keyهمواره او را تایید کنید به گونه ای که او تصور کند بهترین شوهر دنیاست!!

۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۴:۳۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۱ ۱۱:۳۴:۳۰
(ویرایش)
سلام به سروناز عزیز و تشکر فراوان از این تاپیک پر معنا و پر کاربرد. سرو ناز عزیز به نظر من بیشتر این حرف ها درسته ولی واقعا بعضی مواقع درست جواب نمیده. یعنی باز هم ما خانم ها مقصریم چون با از کوره در رفتن ما یا یه استقبال نادرست و... باعث یه بحث و جدل کاملا الکی میشیم .
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۴:۳۶:۳۱
(ویرایش)
راستش اگه اجازه هست از خودم و مشکلات کوچیکی که تو زندگی داریم بگم ؟؟ ....من و شوهرم با عشق و علاقه تمام و بعد از 3سال مخالفت خانواده ام،ازدواج کردیم و هنوز هم خیلی به هم علاقه مندیم. مشکل من بحث های زیادی هست که دازیم و من واقعا نگرانم که این همه بحث و لجبازی های من باعث بشه علاقه مون کم بشه. البته بحث هامون فقط به صورت اختلاف نظر هست
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۴:۴۴:۴۰
(ویرایش)
من خیلی زود رنج و حساس هستم و با اینکه شوهرم آدم احساساتی و با محبت و برون گرایی هست ولی باز هم کمبود های روانی من جبران نمیشه. خودم میدونم ایراد از منه و خیلی با خودم شرط میکنم که وقتی اختلاف نظر داشتیم منطقی با قضیه برخورد کنم و حتی حق رو به شوهرم بدم ولی تا بحث میشه باز هم قیافه حق به جانیی میگیرم و انتظار دارم اون به حرف من گوش بده. اون هم معمولا سکوت میکنه تا بحث مون بالا نگیزه ولی بعضی وقتا که شوهرم هم میخواد حرف خودش رو به اثبات برسونه اوضاع بد میشه و معمولا چند ساعتی جو بینمون سنگین میشه .
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۴:۴۶:۴۷
(ویرایش)
عشق مثل یک کودک نوپاست و درست مثل هر کودکی نیاز به مراقبت و توجه دارد. اگر مراقب آن نباشید به راحتی نابود می‌شود و زندگی شما را به خطر می‌اندازد. ما یاد نگرفته‌ایم در مورد رفتار با همسرمان آموزش ببینیم بنابراین اشتباه کردن اجتناب‌ناپذیر است. اشتباهاتی که افراد در مورد زندگی مشترک انجام می‌دهند، معمولا بین تمام زوج‌ها مشترک است. اینها رایج‌ترین اشتباهاتی هستند که افراد در رابطه با همسرشان مرتکب می‌شوند و با ارتکاب آنها پایه‌های زندگی مشترک را سست می‌کنند. اين اشتباه‌ها را بشناسید و از آنها اجتناب کنید.
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۴:۴۷:۲۳
(ویرایش)
عشق مثل یک کودک نوپاست و درست مثل هر کودکی نیاز به مراقبت و توجه دارد. اگر مراقب آن نباشید به راحتی نابود می‌شود و زندگی شما را به خطر می‌اندازد. ما یاد نگرفته‌ایم در مورد رفتار با همسرمان آموزش ببینیم بنابراین اشتباه کردن اجتناب‌ناپذیر است. اشتباهاتی که افراد در مورد زندگی مشترک انجام می‌دهند، معمولا بین تمام زوج‌ها مشترک است. اینها رایج‌ترین اشتباهاتی هستند که افراد در رابطه با همسرشان مرتکب می‌شوند و با ارتکاب آنها پایه‌های زندگی مشترک را سست می‌کنند. اين اشتباه‌ها را بشناسید و از آنها اجتناب کنید.
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۴:۴۹:۰۳
(ویرایش)
1. خودتان را فدا می‌کنید زنان معمولا به راحتی از چیزهایی که در زندگی می‌خواهند می‌گذرند. آنها آمادگی این را دارند که نقش یک آدم وابسته به شوهر را بازی کنند و زندگی‌شان را وقف سرویس دادن و حمایت از همسرشان کنند. در حالی که زن باید یک شریک کامل و برابر در ازدواج باشد. زن‌ها عادت کرده‌اند از همسرشان تبعیت کنند و به جای خواست خودشان به خواست همسرشان تن دهند. همین موضوع به مرور آنها را از زندگی ناراضی خواهد کرد. درون این زن‌ها بعد از مدتی پر از خشم ناگفته از همسر می‌شود. آنها فکر می‌کنند همسرشان زندگی آنها را کنترل می‌کند درحالی‌که آنها خودشان آن شرایط را ایجاد کرده‌اند.از گوشه‌ای که برای خود درست کرده‌اید بیرون بیایید. شما باید حقوق مساوی برای خود و همسرتان در زندگی در نظر بگیرید. در زمینه‌های مختلف مثل کارهای خانه، وظیفه پدر و مادری و حتی برنامه‌ریزی برای تفریحات درست به اندازه همسرتان صاحب‌نظر باشید و در این تصمیمات با هم شریک شوید. در زندگی برای پیشرفت خودتان انرژی بگذارید و برنامه‌های شخصی تدارک ببینید. این کار باعث می‌شود کمتر از همسرتان ناراضی باشید و با او درگیر شوید. مطمئن باشید او هم از پیشرفت شما خوشحال خواهد بود.
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۵:۲۵:۵۵
(ویرایش)
2. انتظارات‌تان را واضح بیان نمی‌کنید
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۵:۲۶:۲۶
(ویرایش)
3.. محبت‌کردن را فراموش کرده‌اید
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۵:۲۷:۳۳
(ویرایش)
طعنه نزنید هنگام دعوا و عصبانیت ممکن است افراد چیزهایی را به زبان بیاورند که در حالت عادی آنها را نمی‌گویند. حرف‌هایی که در دعوا زده می‌شود ممکن است تا همیشه در ذهن همسر شما بماند. مواظب باشید هیچ‌وقت و در هیچ شرایطی به همسرتان طعنه نزنید و نقطه ضعف‌هایش را به رویش نیاورید. توهین کردن به او، توانایی‌ها و خانواده‌اش بدترین اشتباهی است که در زندگی زناشویی می‌توانید مرتکب شوید. از بین رفتن اعتماد به نفس همسر شما به هر دوی شما آسیب خواهد رساند. اگر فکر می‌کنید به اندازه‌ کافی به خودتان مسلط نیستید، بهتر است هنگام عصبانیت از هم دور بمانید.
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۵:۲۹:۴۹
(ویرایش)
6. منصف نیستید همسر شما مهم‌ترین عضو خانواده‌ شماست. شادی او شادی شما و موفقیت او موفقیت شماست. شما دشمن هم نیستید و نباید دنبال گرفتن سهم بیشتری از زندگی هم باشید. به جای اینکه سعی کنید برنده بحث‌های خانوادگی باشید، سعی کنید منصف بمانید و به جای پیشبرد هدف خودتان به بهتر کردن رابطه فکر کنید. معمولا ما عادت داریم فقط بدی‌ها را گوشزد می‌کنیم اما گفتن خوبی‌ها مهم‌تر است. اگر همسر شما کار خوبی انجام داده از او تقدیر کنید.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران