تعداد بازدید : 12468
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۵/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۶/۲ ۱۱:۲۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۱۴:۰۳
(ویرایش)

از زبان یک مرد:همیشه روی اشتباهات من مستقر نشو.خوبی ها را هم به اندازه ی بدی ها به یاد بیاور. 

هر کودکی که به دنیا می آید نوید دهنده این پیام است که خدا هنوز به بشر امیدوار است.
۱۳۹۴/۶/۲ ۱۱:۳۲:۱۶
(ویرایش)

اززبان یک مرد:سعی کن تفاوت بین شنیدن و فهمیدن را یاد بگیری. گاهی می دانم که حرفم را می شنوی اما مطمئن نیستم که آنرا بفهمی.

هر کودکی که به دنیا می آید نوید دهنده این پیام است که خدا هنوز به بشر امیدوار است.
۱۳۹۴/۶/۲ ۱۱:۳۴:۴۵
(ویرایش)

اولین وظیفه ی عشق گوش کردن به معشوق است.             پل تیلیچ

۱۳۹۴/۶/۵ ۰۸:۰۴:۲۸
(ویرایش)

loveringlove

در ریزه های این روز درشت  

راز تمام آینه ها را  

بی تصویری از خود

دیده ام

تا آخرین تصویر

که تو چقدر

شبیه من بودی !!!

۱۳۹۴/۶/۵ ۰۸:۱۲:۲۶
(ویرایش)

flowerسلام به همه دوستان جان

صبحتون پر از لبخندflower

النا جان ممنون از راهکارهای خوبت.امیدوارم که بازم راهکارهای خوبت رو اینجا ببینم.anim2-ad54ad

۱۳۹۴/۶/۵ ۰۸:۳۸:۰۳
(ویرایش)

anim2-thumbsupsmileyanimراههای شوهر جذب کنanim2-thumbsupsmileyanim

با جملات و کلماتی محبت آمیز او را تشویق کنید.

۱۳۹۴/۶/۵ ۰۸:۵۴:۴۴
(ویرایش)

از زبان یک مرد:وقتی اشتباه می کنی بپذیر من هم همین کار را با تو خواهم کرد.

۱۳۹۴/۶/۸ ۰۸:۰۷:۴۳
(ویرایش)

loveringlove

به چشمان مهربانه تو می نویسم حکایت بی نهایت عشق را

تا بدانی محبت و عشق را در چشمان تو اموختم و با تو اغاز کردم

به پاکی چشمانت قسم که تا ابد....

........دوستت دارم.

۱۳۹۴/۶/۸ ۰۸:۱۰:۰۲
(ویرایش)

flowerسلام به همه دوستان جان

زندگیتون پر از لبخند و پر از احساس زندگیflower

۱۳۹۴/۶/۸ ۰۸:۱۴:۱۴
(ویرایش)

از زبان یک مرد:همان طور که به بچه هایمان هم گفته ام:تو را دوست دارم و به تو افتخار می کنم.نیاز دارم که من هم همین را از تو بشنوم:که دوستم داری و به عنوان یک شوهر ویک پدر به من افتخار می کنی.

۱۳۹۴/۶/۸ ۰۸:۲۳:۳۹
(ویرایش)

شوهرت را تقویت کن تا بهترین انتخاب و تصمیم را اتخاذ کند. آن وقت خودت را از وضعیت کنار بکش.تکرار  دائم نق زدن به حساب می آید.

۱۳۹۴/۶/۸ ۰۸:۵۲:۴۳
(ویرایش)

anim2-smilies-azardlتفاوت های زن ومردanim2-28

در این قسمت می خواهم از تفاوت های طرز فکر و رفتار زن و مرد برایتان بنویسم که گاهی اختلافات پیش آمده بین زوجین بدلیل انتظارات نا بجایی است که از جنس مخالف داریم.

مردها به اشتباه انتظار دارند که زن ها مانند آنها بیندیشند ارتباط برقرار کنند و واکنش نشان دهند.زنها نیز به اشتباه انتظار دارند که مردها مانند آنها احساس کنند ارتباط برقرار سازند و از خود واکنش نشان دهند.

و این تفاوت ها باعث ایجاد اختلاف در روابط ما میشود.

۱۳۹۴/۶/۸ ۰۹:۳۳:۳۰
(ویرایش)

anim2-smilies-azardlتفاوت های زن و مردanim2-28

مردها:

_رضایت خاطر مرد ها با توانایی آنان برای رسیدن به هدف های مورد نظر بدست می آید.

_آنها به اشیا وهدف ها بیش از اشخاص و احساسات توجه دارند.

_احساس رضایت  زمانی دز آنها حاصل می شود که بدون کمک دیگران به هدفشان جامه عمل بپوشانند.

_راهنمایی کردن یک مرد در ذهن او این معنا را تداعی می کند که نمی داند چه باید بکند و یا به تنهایی از عهده انجام کاری بر نمی اید.

مردهابیشتر راه حل گرا هستند.

زن ها:

احساسی که یک زن از خود دارد با احساسات و کیفیت روابط او ارتباط دارد.

در انها روابط مهمتر از کار و تکنو لوژی است.

ابزارهای شخصی و به ویژه ابراز احساسات برای آنها بسیار مهم  است . حتی ممکن است آنها با تغییر روحیه روزی چند بار لباس های خود را تغییر دهند.

زن به جای هدف گرا بودن رابطه گرا هستند و بیشتر به ابر از علائق امتیازات خوبیها و عشق و توجه خود بها می دهند.

۱۳۹۴/۶/۸ ۰۹:۴۴:۲۱
(ویرایش)

anim2-21طرح سوالanim2-21

زن و مردی با هم عازم مهمانی بودند. مرد رانندگی می کرد. پس از حدود بیست دقیقه و پس از آنکه چند بار یک مجموع ساختمانی را دور زدند.زن متوجه شد که مرد راه را گم کرده است.

حال شما خود را جای آن زن و شوهرتان را جای آن مرد بگذارید و واکنش های خودتان  وهمسرتان را برای این سوائل بنویسید.

۱۳۹۴/۶/۱۱ ۱۲:۳۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۴ ۱۰:۱۲:۴۵
(ویرایش)

سلام سروناز جان

مطالبی که میزاری خوبن اما خیلی چیزای دیگه هم هست که مردها دوست دارن که خانوماشون انجام بدن

مردها ناز کردن زنشونو دوست دارن اما این انتظارم از زنشون دارن که موقعی که حوصله ندارن یا ... زنش بیاد سمتش و به هر شکلی که میتونه اونو از اون حالو هوا در بیاره

سلام
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران