تعداد بازدید : 12454
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۵/۲۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۱۵:۴۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۱۱ ۱۱:۳۴:۳۰
(ویرایش)
میدونید دوستان من فکر میکنم جامه عمل پوشاندن اسن حرف ها سخته وگرنه خیلی هامون راه های صحیح زو بلدیم و بارها خوندیم. خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه تا در عمل بتونیم صبر مون رو کنترل کنیم و با روش صحیح با همسرمون ، نزدیک ترین و مهم ترین فرد زندگیمون، رفتار کنیم
۱۳۹۴/۵/۲۸ ۲۱:۴۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۲:۴۶:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه دوستای خودم یه بار یه جا خوندم نوشته بود

شوهرانتان را تعریف،تمجید و تایید کنید آنگاه قلب آنها پایتخت شما خواهد بود.

اولش به نظرم خودخواهانه اومد ولی وقتی بهش خوب فکر کردم دیدم واقعا مردی که لیاقت این چیزا رو داشته باشه بی انصافیه که ازش تعریف نکنم یا تمجید و تاییدش نکنم و شروع به این کار کردم نتیجش واقعا برام غیر قابل باور بود و جالبتر اینکه احترام خودم چندین برابر شد.valentine

اینم یه تجربه ناچیز واسه همه دوستای عزیزم امیوارم بدردتون بخوره.

۱۳۹۴/۵/۲۹ ۰۹:۱۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۱۴:۰۳
(ویرایش)

loveringlove

دیگر فاصله ات را نمی ترسم

که ماه از دور      زیباتر

ودل از دور      نزدیکتر

از بخت خوب  تو

چه خوشبخت است شعر من

ستاره پوش شب بی ستاره ها!

یاد تو قطب را استوا می کند

چه رسد به من

که زیر پیراهنم تو را پوشیده ام

من که تقدیرم را بر دایره ی تو نوشته ام.

هر کودکی که به دنیا می آید نوید دهنده این پیام است که خدا هنوز به بشر امیدوار است.
۱۳۹۴/۵/۲۹ ۰۹:۳۵:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستان flowerم

ممنون بابت نظراتتون واز سورنا جان هم کمال تشکررو دارم به خاطر مطالبش که کار منو سبکتر کرد.anim2-thanks

flowerدوستان عزیز اشتباه جامعه ما اینکه قبل از ازدواج کلاس برای رابطه زناشویی داریم ولی کلاسی برای طریقه ی برخورد با جنس مخالف و رفتار با اون ها رو نداریم.مشکل ما اینکه جنس مخالف خود را خوب نشناخته ایم و گاهی به او بصورت یک همجنس خود نگاه میکنیم و انتظار داریم هر چه که برای ما جالب است در او هم همین اثر را داشته باشد در صورتی که ممکن است نسبت به همان مسئله بی تفاوت بگذرد.

هر کودکی که به دنیا می آید نوید دهنده این پیام است که خدا هنوز به بشر امیدوار است.
۱۳۹۴/۵/۲۹ ۱۰:۲۲:۴۲
(ویرایش)

سورنا جان عزیز مشکل ما خانم ها این است که همیشه با لج بازی می خواهیم حرف خودمان را به کرسی بنشانیم و تحمل شنیدن حرف نه را هر چند منطقی از جانب همسرانمان را نداریم. و با لج بازی  کانون زندگیمان را به میدان جنگ تبدیل می کنیم بطوری که یکی می خواهد بر دیگری پیروز شود.و این باعث می شود که عشق به یکدیگر را فراموش کنیم وفقط به پیروز شدن در برابریکدیگر بیاندیشیم.شما می توانید برای حل این مشکل به یک نفر سوم بی طرف یک مشاور خوب مراجعه کنید یا هنگام بحث با یکدیگر خود را جای طرف مقابل بگذارید واگر حرف او منطقی بود آن را بپذیرید بدون آنکه احساس شکست کنید چرا که با پذیرش ان اعتماد بنفس خود را تقویت کرده واز دید همسرتان فردی منطقی می آیید ودر نزد او فردی محترم.

گاندی می گوید:هیچ وقت نمی توانید با مشت گره کرده خود دست کسی را به گرمی بفشارید.

۱۳۹۴/۵/۲۹ ۱۰:۴۰:۳۴
(ویرایش)

anim2-thumbsupsmileyanimروش های شوهر جذب کنanim2-thumbsupsmileyanim

پیش دیگران از او تعریف کنید و شایستگی های اورا به رخ دیگران بکشید.

۱۳۹۴/۵/۲۹ ۱۰:۴۷:۲۰
(ویرایش)

به جای شوهرت داوطلب نشو مگر اینکه مشورت اولیه را با او کرده باشی .هر چه باشد این وقت و توان اوست که داری از جانبش مایه می گذاری.

۱۳۹۴/۵/۲۹ ۱۱:۱۴:۰۲
(ویرایش)

anim2-thumbsupsmileyanimروش های شوهر جذب کنanim2-thumbsupsmileyanim 

وقتی او سر کار است با نوشتن یک پیامک عاشقانه خستگی را از تن او بیرون کنید.

۱۳۹۴/۵/۲۹ ۱۱:۱۷:۳۳
(ویرایش)

از زبان یک مرد:یادت باشد که بسیاری از بحث های ما محرمانه هستند و نباید جلوی دیگران مطرح شوند.

۱۳۹۴/۵/۳۱ ۱۷:۳۸:۰۸
(ویرایش)
.. . از رفتارهايى نظير متلك، تحقير، سرزنش و به رخ كشيدن يكديگر كه موجب افزايش مقاومت‏هاى روانى در طرف مقابل است، جدا بايد پرهيز شود . ... . در سراسر زندگى، از جمله در زندگى خانوادگى، بكوشيد به نقاط مثبت، موهبت و نعمت هايى كه در اختيار داريد بينديشيد نه به امورى كه در اختيار نداريد . ... . از خطاهاى يكديگر سريعا بگذريد و خطاهاى همديگر را تحمل كنيد . ... بايادآورى برخى ايام مانند روز تولد، سالگرد ازدواج و نظاير آن و دادن هديه‏هايى هر چند كوچك (مثل يك شاخه گل) به طور نمادين يا سمبليك عشق و علاقه خود را به همسرتان اعلام كنيد . ...خود را در برابر همسرتان آراسته و پاكيزه و جالب توجه نگه داريد از پريشانى و وضع نامرتب بپرهيزيد . .. ... . از هر گونه رفتارى كه به مرد سالارى يا زن سالارى مى‏انجامد، پرهيز كنيد . ...خطاى يكديگر را در حضور ديگران، فرزاندن، آشنايان، والدين يكديگر و . . . بازگو نكنيد . ...هرگز همسرتان را با زن يا مرد ديگر مقايسه نكن ._. ...از رفتارهاى مطلوب همسرتان تشكر كرده، او را تشويق كنيد و انگيزه تكرار آن رفتار را بيش‏تر
۱۳۹۴/۵/۳۱ ۱۷:۳۹:۴۹
(ویرایش)
تشويق و تاييد و بيان نكات مثبت‏به طور آشكار يا در جمع باشد و تذكر نكات منفى و انتقاد به طور محرمانه و در تنهايى صورت گيرد .
۱۳۹۴/۵/۳۱ ۱۷:۴۱:۴۶
(ویرایش)
امام صادق - علیه السلام - فرمود: هر خانواده ای که با هم دیگر با رفق و مدارا برخورد کنند، خداوند نیز به رزق و روزی آنان وسعت می بخشد.
۱۳۹۴/۵/۳۱ ۱۷:۴۴:۲۳
(ویرایش)
امام رضا (ع): بدان كه زنان گوناگونند، برخي از آنان دستاوردي گرانبها و تاوان [رنج هاي آدمي] هستند و اين زن كسي است كه به شوهرش محبت مي كند و عاشق اوست.
۱۳۹۴/۶/۲ ۱۱:۲۰:۱۴
(ویرایش)

loveringlove

من از ارتفاع تو افتادم

وتمام شعرهایم شکست

منی که هنوز

طعم شبانه ات را

نمی دانم.

۱۳۹۴/۶/۲ ۱۱:۲۱:۵۴
(ویرایش)

flowerسلام به همه ی دوستان جان flower

ممنونم از نظر لطفتونanim2-ad54ad

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران