تعداد بازدید : 231982
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۶/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۲۰
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۶/۱۵ ۱۸:۰۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۱ ۰۲:۵۵:۵۹
(ویرایش)
من تهرانم . من میرم بیمارستان میلاد تهران اونجا زایمان اصلیشون طبیعیه و. باید ازشون بپرسم اپیدورال انجام میدن یا نه
۱۳۹۳/۶/۱۶ ۰۰:۲۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ ۱۹:۴۷:۱۸
(ویرایش)
میلاد خیلی مجهزه فكر كنم داشته باشن، اینجا هم اصلا به اختیار من نبود كه انتخاب كنم
راستش هفته قبل دیگه خسته شدم رفتیم گفتیم ما سزارین میخوایم بعد دكتره گفت ما اینجا قانون بهمون فقط تو شرایط اضطراری اجازه سزارین رو میده ! حالا نمیدونم این بیمارستانی كه من رفتم اینجوری بوده یا همه جا همینه
ولی وسط حرفاش گفت كه ما تجهیزاتمون كامله و نگران نباش و اگه دردت خیلی شدید باشه اپیدورال هم داریم و اینا
ولی كلا من خیلی فیلم زایمان دیدم این مدت و نظرم اپیدورال خیلی آسونه چون تو فیلمایی كه دیدم تو روش اپیدورال مادر اصلا دردی نداره و فقط دكتر بهش میكنه زور بزن ، خیلی خوشم اومده از این روش ، ببین من پریودام همیشه خیلی وحشتناك بود تو مجردی بعد از ازدواج خیلی بهتر شدم یعنی كلا از درد نمیترسم ها ولی خب اینكه نمیدونم درد زایمان چه جوریه خیلی فكرمو مشغول كرده ، هر شب كه میخوام بخوابم با خودم میگم امروز هم كه گذشت و خبری نشد ...
ولی تنها چیزی كه آرومم میكنه همین اپیدوراله ، از سزارین هم خوشم نمیاد راستش حوصله زخم و پانسمان و بخیه و بستری ندارم
۱۳۹۳/۶/۱۶ ۱۳:۲۱:۴۳
(ویرایش)
من امروز رفتم بیمارستان . من از هفته 32 دهانه رحمم 2 سانت باز شده بود که با استراحت خودمو تا 36 37 نگه داشتم که خطر رفع شد . دکتر گفت همه چی واسه طبیعی ok فقط اگه دردات منظم شد بیا اورژانس . بعدش معاینه م کرد گفت دهانه رحمت 1 سانت بازه .گفت من شیفتم 2شنبه هاست هفته دیگه بیا دکتر اورژانس معاینه کنه اگه همه چی خوب باشه بستریت کنن . فقط دعا کن هفته دیگه زایمان کنم .الان به این فکر افتادم گل گاوزبونو زعفرون هی بخورم تا اونموقع درد بگیره .. این بیمارستان میلادم همینه زایمان اصلیشون طبیعیه اونم بستگی به شزایط مادر داره سزارین کنن
۱۳۹۳/۶/۱۶ ۱۴:۲۳:۳۲
(ویرایش)
میلاد خیلی بیمارستان خوبیه انشالله كه زایمانت همین روزا شروع بشه من كه دیگه اصلا چند روزه حس میكنم خواب دیدم و اصلا حامله نیستم از بس كه دیر داره میاد ، خیلی نگرانم آخه من تا جمعه چهل هفته ام تموم میشه ، زعفرون كه ندارم ، گل گاو زبون دارما ولی راستش جرات نمیكنم بخورم میترسم بخورم بعد یهو حالم بد بشه پشیمون بشم
كاش شروع بشه دیگه خودش ...
۱۳۹۳/۶/۱۶ ۱۸:۴۱:۲۱
(ویرایش)
ایشالله زایمان خوبی داشته باشیم هردوتامون
۱۳۹۳/۶/۱۷ ۱۴:۱۲:۵۴
(ویرایش)
بهار جون خبری نشد؟
بهار كف پا های من خشك شده :( یه كوچولو هم ترك خورده
شما هم این طوری شدی ؟ میدونی بهار دیگه دارم از بارداری پشیمون میشم همه چیم به هم خورده احساس میكنم یه زن گنده شدم و خیلی هم زشت :(
۱۳۹۳/۶/۱۷ ۱۶:۴۹:۲۶
(ویرایش)
نه من اینجوری نشدم ولی بعضی اوقات مثل دیروز رفتم بیمارستان واسه چک شدن اومدم خونه انگار تمام انرژیم تموم شده بود میخواستم ساعت 8 بخوابم . عزیزم یه توصیه چون هردومون وضعیت همو داریم من از مدیر سایت خانم دکتر خیابانی پرسیدم میشه گل گاوزبون زعفرون بخوریم ایشونم گفتن کمرتو آب گرم (داغ) بگیر تو حموم و یه چیز دیگه چون تو هفته آخر هستیم میتونیم نزدیکی داشته باشیم چون باعث تحریک دهانه رحم میشه ولی نباید زیاده روی کنیم و پیاده روی رو هم زیاد کنیم .این کارارو میتونی انجام بدی تا ایشالله درد بگیره واسه زایمان . گلم از این فکرا نکن بعد زایمان اگه ورزش بکنیم برمیگردیم به حالت اول . الان فقط باید از روزای آخر بارداری خوب استفاده کنیم من که از الان دلم واسه بارداری تنگ میشه . ویه روزی میرسه که واسه خاطرات روزای بارداری تنگ میشه . ازش خوب استفاده کن
۱۳۹۳/۶/۱۷ ۱۷:۳۳:۵۳
(ویرایش)
مرسی عزیزم ، من یه بسته تی بگ گل گاو زبون با خودم از ایران آوردم پس از امشب روزی یه لیوان میخورم دیگه
من اینجا تنهام و دور از خانواده خیلی سخت داره میگذره
فقط دعا كن از اونا نباشیم كه تا چهل و دو هفته طول میكشه
من جلو شوهرم زیاد نشون نمیدم چون ناراحت میشه اینجا هم تنهاییم ولی واااااقعا دیگه كم آوردم ، ببین اگه هر وقت دردت شروع شد و تونستی خبر بده فقط بگو دردش چه جوریه ، نمیدونم چرا حس میكنم درد تو زودتر از من شروع میشه
۱۳۹۳/۶/۱۷ ۱۸:۵۸:۰۶
(ویرایش)
باشه حتما گلم خبرت میکنم دعا کن واسه منم تا 2شنبه هفته بعد تموم شه . یه چیزی مگه نی نیت نچرخیده ؟ من دیروز تو بیمارستان یه بنده خدایی رو دیدم 41 اینا بود معاینه شد گفت دهانه رحمش یه ذره هم باز نشده بهش گفتن اگه تا 4 روز دیگه بیا باز شد که هیچ وگرنه با آمپول زایمان انجام بده . حالا گلم تا الان دکتر معاینه داخلیت نکرده که بگه 38 هفته رو رد کردی آیا دهانه رحم اندازه یه 1 سانت باز شده ؟ اونجا دکترت در مورد وقت زایمانت چی گفته؟
۱۳۹۳/۶/۱۷ ۱۹:۰۰:۴۹
(ویرایش)
راستی حرکات بچه رو حس میکنی ؟ حرکاتش کم نشده ؟
۱۳۹۳/۶/۱۷ ۲۰:۲۷:۱۲
(ویرایش)
ببین اینجا ما یكم مشكل زبان داریم وقتی میریم چكاپ درست نمیفهمم چی میگن ، معاینه داخلی هم تا حالا نكردن فقط اون ماه اول كه رفتیم ببینیم بارداری مثبت هست یا نه معاینه داخلی كردن، الان هم فقط بهم گفتن هر هفته بیا و اگه دردت گرفت هم با آمبولانس بیا ، حركات بچه آره كم شده بعضی وقتا یهو نگران میشم بعد میبینم نه یه تكونایی میخوره خیالم راحت میشه ، حالا جمعه باز وقت چكاپ هفتگی هستش ، هفته قبل یه چیزایی راجع به اتمام زایمان و اینا گفتن و نوار قلب هم از بچه گرفتن كه نرمال بود خدا رو شكر، بعد وقتی من خودم با تاریخ پریودم حساب میكنم تو هفته چهل هستم ولی هر هفته كه میرم دكتر اونا یه هفته كمتر میگن یعنی از نظر دكترم الان من دارم سی و نه رو پر میكنم ولی خودم میدونم كه دارم چهل رو پر میكنم ! خلاصه هر هفته هی من چونه میزنم با اینا عین بقالی :)
۱۳۹۳/۶/۱۷ ۲۱:۱۲:۴۶
(ویرایش)
منم همین مشکلو دارم دیگه بهم گفت 2شنبه بیا شیفتمه حالا بستگی به دکتر اورژانس داره دستور بستری بده یا نه منم الاف اینام . تکونای نی نی منم ایجوریهبنده خدا جاش تنگ شده. یه دفعه قسمت سمت چپ شکمم قلمبه میشه از زیر شکمم میفهمم بعد یهو میره تو یا سمت زاست شکمم مثل اندازه پا نی نی فشار میاره بعد میره تو دیکه پاهاشو بالای شکمم حس میکنم . از ورجه وورجه های قبلی دیگه زیاد خبری نیست.
۱۳۹۳/۶/۱۷ ۲۱:۱۵:۳۳
(ویرایش)
تو آخرین سونو بچه چرخیده بوده ؟آخرین روز پریودیت کی بوده؟
۱۳۹۳/۶/۱۷ ۲۱:۲۴:۵۴
(ویرایش)
تو آخرین سونو حتی وزن بچه رو هم بهم نگفتن فقط یه عكس سه بعدی از صورتش بهم دادن و كلی شوخی كردن ، اصلا مثل ایران نیست كه این جور چیزا رو به آدم بگن فقط میگن نرماله همه چی ، اولین روزه آخرین پریودم ١٥ آذر ماه بودش
بهار جون تو مثلا الان میتونی حس كنی دست بچه كدوم وره و پاهاش كدوم وره ؟! من اصلا نمیتونم حتی بفهمم سرش كجاست ، فقط جدیدا هر چهار طرف شكمم تكون میخوره ولی دیگه نمیتونم بفهمم سرش بالاست یا پایین
یعنی اگه دستور بستری بهت بدن میخوان چیكار كنن ؟ القای درد واسه طبیعی یا میبرنت سزارین؟
۱۳۹۳/۶/۱۸ ۰۰:۳۴:۰۶
(ویرایش)
من هز 32 هفتگی بچه م چرخیده بود الانم مه اخیرا رهتم وضعیتش یفالیک بود یعنی سرش پایینه بعضی وقتا حس میکنم شاید پاش باشه ولی مطمئن نیستم . ببین عزیزم موقعی مه میگن بیا واسه زایمان اگه تا اونموقع نچرخیده باشه اون دقایق ازت سونو میگیرن اگه چرخیده بود که زایمان طبیعیه اگه نه که بستگی داره به اونا که سزارین کنن ولی فکر کنم بچه شکا چرخیده باشه چون تکوناش بالای شکمته .
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران