تعداد بازدید : 231977
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۶/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۲۰
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۹/۴ ۲۰:۵۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۱ ۰۲:۵۵:۵۹
(ویرایش)
سلام نجما جان خوبی چه خبرا ؟ نی نی چطوره خبری ازت نیستش چرا دلمون برات تنگ شده
۱۳۹۳/۹/۱۲ ۱۸:۲۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)

یه مطلب در مورد ختنه دیدم گفتم اینجا بگم دور از لطف نیست.
ختنه در پسران احتمال انتقال ایدز رو کاهش میده ولی در دختران برعکسه و باعث افزایش انتقال میشه.

««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۱۰/۷ ۲۳:۱۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ ۱۹:۴۷:۱۸
(ویرایش)
سلام بهار جان من سه هفته ایران بودم ، پسرم سه ماهش شده و زورش زیاد شده من دیگه شیر دوش رو جمع كردم خیلی تپلی و خوردنی شده
دیروز براش واكر خریدیم اینقدر بامزه میشینه توش میخوام بخورمش
فردا یا پس فردا هم میریم واكسن سه ماهگیش رو بزنیم ، كمر درد منم خیلی بهتر شده بعد اون بارداری طولانی بالاخره موفق شدم قلنجم رو بشكنم و یه صدای بلندی هم داد و اصلا حالم اومد سر جاش
همه چی چی خوبه به جز اینكه آشپزی و كارای خونه خیلی سخت شده همزمان با بچه داری
تو چطوری ؟ نی نی چه طوره ؟ خوبید ؟
۱۳۹۳/۱۰/۸ ۰۹:۳۷:۱۰
(ویرایش)
سلام نجما جان خوشحالم همه چیز روبه راهه. خوش به حالتون.
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۰۸:۰۵:۴۵
(ویرایش)
سلام نجما جان خوبی خانومی چ خبرا نی نی ماهم خوبه عاقل شده . خوردنیم شده یک دلبری هایی میکنه واسه منو باباش که نگو . وقتی میخواد شیر بخوره بهم نگاه میکنه از خودش صدا درمیاره انگار داره باهام حرف میزنه این چند وقته اقا شبا بیداره روزا خواب . اشکمو دراورد تا خوابشو تنظیم کردم برگشت به حالت اولش . دیدم چنو وقته نیستی احتمال دادم اومده باشی ایران . وای 23 دی باید ببرم واسه واکسن اونم 5 گانه تبم داره شدید انقدر واسه نی نی نگرانم
۱۳۹۳/۱۰/۱۲ ۰۸:۰۷:۰۶
(ویرایش)
اینجا هم زدگی ما با این اقا پسر روز به روز داره شیرین میشه . ایشاالله هر کی نداره خدا یکی بهش بده
۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۱۶:۲۰:۱۴
(ویرایش)

winkcheekycheekysmileysmiley

ایشالا قسمت ماهم بشه!!!!!

۱۳۹۳/۱۰/۱۸ ۱۹:۵۰:۱۱
۱۳۹۳/۱۰/۱۸ ۱۹:۵۷:۰۱
(ویرایش)

بهار جون يه سوال دارم نميدونم اينجا از كي بپرسم ، ببين من تو ايران پسرمو يه دكتر كودكان بردم واسه چكاپ و اينا بعد گفتش كه چرا قطره ويتامين D  بهش نميدي ؟ منم گفتم اصلا نميدونستم گفت خيلي مهمه بايد بدي منم چندتا بسته خريدم و با خودم آوردم اينجا ولي وقتي واسه واكسن بردمش و از دكترش اينجا پرسيدم گفت اگه دوست داري روزي يك قطره بده ( البته قطره هاي اينجا رو ميگفت) ولي دكتر تو ايران گفته بود روزي بيست و پنج قطره 

شما قطره ويتامين ميديد به پسرت؟ خيلي مهمه واقعا؟ گيج شدم به خدا 

از شيش ماهگي هم كه ميگن قطره آهن بديد ولي اينجا پرسيدم ميگن اگه ميخواي اول بايد يه آزمايش خون بده و اگه نياز داشت بهش بدي! 

۱۳۹۳/۱۰/۲۰ ۱۹:۰۷:۵۰
(ویرایش)

سلام نجما جون من قطره آد میدم . 15 قطره    ولی ویتامین د نشنیده بودم اره باید بعد 6 ماهگی قطره آهن بدی    . برای جلوگیری از کمبود اهنه بنظرم بده     ولی جوری که با دندوناش در تماس نباشه

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۰:۳۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۳۰ ۱۹:۳۹:۲۲
(ویرایش)

سلام سلام

مامانای گل چیکار کنیم که بچه ها در سلامت کامل اما زودتر دنیا بیان... خیلی خسته ام

anim2-sadcry

دورم ولی تنها نیستم
۱۴۰۰/۵/۲۰ ۱۱:۱۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

دوستانی که نزدیک زایمان هستید برای شروع شدن درد زایمانتون می تونید کارایی که تو این پست زایمان طبیعی هفته چندم است نوشته انجام بدید.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران