تعداد بازدید : 946132
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۲ ۱۳:۲۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۵ ۲۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

سلام.امیدوارم سال جدید پر از موفقیت باشه و همه به هدفمون برسیم.love

آیا دو روز قبل از پریود که لک بینی وجود داره میشه با دیلاتور تمرین کرد؟من دوره هام 7 روزه است و متاسفانه دو روز قبلش هم لک بینی دارم.یعنی 9 روز تاخیر میفته تو تمرینهام.

ما برای اتفاقی نو از خواب برمی خیزیم
۱۳۹۵/۱/۲ ۱۴:۰۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

نگاه٧٤ عزيز بانوي ١٦٨ و اولين بانوي سال ٩٥ خيليييييي برات خوشحالم و بهت تبريك ميگم يادمه خيلي وقت بود توي سايت عضو بودي ولي بالاخره بانو شدي، يك ماه اول از هر فرصتي براي رابطه استفاده كنيد، نكات بهداشتي و رعايت كن تا عفونت نكني، پيش هر پزشك زنان يا مامايي رفتي از بيماري و درمانت كامل بگو تا سطح اگاهيشون نسبت به اين بيماري بالا بره، نام كاربريت و به نگاه٧٤(١٦٨) تغيير بده، راستي كانال تلگرام و اينستا نه تنها از واژينيسموس بلكه از مسائل زنانه و روابط زناشويي هم مطلب ميذاريم، ميبوسمت

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۲ ۲۲:۰۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۸ ۰۱:۳۷:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستاي عزیزم،عید همتون مبارک سال خوب وخوشی رو براتون آرزو دارم.من متاسفانه دو روزه که نتونستم تمرین کنم.خیلی ناراحتم😳

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۱/۲ ۲۲:۴۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۵ ۰۱:۴۴:۱۶
(ویرایش)

منم بعد از اون دوبار هنوز نتونستم تمرين كنم اما همش دارم با خودم دعوا ميكنم و ميگم همه تونستن و منم ميتونم راستى اين ژل لوبريكانت كه من خريدم وقتى خشك ميشه حالت چسبندگى ميگيره حس خوبى ندارم باهاش ايرانى هم هستش هيچ ژل جايگزينى نداره ؟؟؟ 

۱۳۹۵/۱/۲ ۲۳:۵۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۳:۰۸
(ویرایش)

منم که مسافترم چند روزه نتونستم تمرین کنم. امشب با دیلاتور 10-11تمرین کردم. خیلی سخت شده واسم. حس دسشویی و انقباض خیلی شدید داشتم. احساس میکنم نه تنها پیشرفت نمیکنم بلکه پسرفت هم میکنم.

۱۳۹۵/۱/۳ ۰۰:۳۸:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

سلام سلماجون امروز دیلاتورم راساختم،۱۱-۱۲ تقریبا خوب بود،ولی یکم از آخرش یه کوچولوش موند ،هرکاری کردم کگل کارکردم نشد،نمیدونم چیکارکنم؟بااینکه طول دیلاتورم۱۲بود،حدودا یه نه سانتش رفت تو،اما همش نمیره!!

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۳ ۰۳:۴۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۴ ۰۱:۲۴:۱۴
(ویرایش)

سلام

شب همگی بخیر و سال نو مبارک

امشب من برای اولین بار فهمیدم مشکلم یه بیماریه که اینهمه خانومه دیگه گرفتارشن!

واقعا امیدوار شدم وقتی اینجارو پیدا کردم...

من مریمم و یک سال و نیمه که عروسی کردم ولی هنوز نتونستم با همسرم رابطه کامل داشته باشم... در اوج نا امیدی وقتی امشب بعد یه تلاش بی ثمر دیگه اومدم یکم راجبه مشکلم تو نت سرچ کنم اینجارو پیدا کردم...

دعا کنید منم بتونم انجامش بدم...

۱۳۹۵/۱/۳ ۰۹:۵۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۳۰ ۲۲:۳۲:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم ،سال نو مبارک همراه باسلامتی وشادکامی روزافزون ،سلما ومریم عزیز امیدوارم درسال جدید شاهد موفقیت تمام اعضای گروه باشیدوپاداشتون از پروردگار منان دریافت کنید انشالله😚😘😍😚😘😍

تازنده ام امیدم روازدست نمیدم
۱۳۹۵/۱/۳ ۱۰:۰۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۳۰ ۲۲:۳۲:۱۳
(ویرایش)

اولین سوالم رو درسال جدید میپرسم آیا درلکه بینی بعداز پریودهم میشه تمرین انجام دادواینکه قرار شد من با سایز 7 شروع کنم لازمه که شوهرم هم دیلاتوررو وارد کنه آخه من تاحالا دیلاتوررو فقط خودم وارد کردم ممنون میشم پاسخ بدین.

تازنده ام امیدم روازدست نمیدم
۱۳۹۵/۱/۳ ۱۰:۱۸:۵۷
(ویرایش)

گل نسترن جان ممنون شما هم سال خوبي داشته باشي، در زمان لكه بيني به هيچ وجه تمرين نكنيد، تا پاك بشيد، در ضمن براي اينكه ترست از همسرت هم بريزه بهتره بدي دست همسرت تا واست وارد كنه، راستي كگل خيلي تمرين كن و حتما ديلاتور و عقب جلو كن تا به حركت الت هم عادت كني

۱۳۹۵/۱/۳ ۱۰:۵۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۴ ۰۱:۲۴:۱۴
(ویرایش)

سلام سلما جان. متشکرم

بله دوبار دکتر معاینه ام کرده. چون شوهرم از من گواهی هایمن نخواست، شب قبل عروسی ازش خواستم باهم بریم دکتر تا نوع پردمو بدونم. بعد معاینه که کلی برام زجر آور بود دکتر گفت حلقوی با دیواره بلند.  

یه بار دیگه هم چند ماه بعدش رفتم یه دکتر دیگه واسه همین مشکلم که اونم معاینه کرد و گفت پرده ات زدنش سخت نیست و لیدوکایینو لوبریکانت داد گفت برو انجامش بده!

همسرم همکاری میکنه. انشاالله از همین امروز شروع میکنم. مرسی از محبتتون.

۱۳۹۵/۱/۳ ۱۳:۴۵:۱۰
(ویرایش)

M@ry@m جان خدارو شكر كه راه درمان و پيدا كردي و همسرت هم همكاري داره، درمان خيلي راحته پس زنان و از دست نده و زودتر تمرين شروع كن اگه عكس ديلاتور هم خواستي به من ايميل بزن در ضمن مطالب تلگرام و اينستا بسيار مفيده هم براي زمان تمرين و هم براي بعد از درمانت ايشالا، منتظر گزارش تمرينت هستيم موفق باشي، يه عكس واسه پروفايلت بذار و اسمت و به m@ry@m(...) تغيير بده تا ايشالا بانو كه شدي عدد بانو شدنت و جلوش بذاري

۱۳۹۵/۱/۳ ۲۲:۵۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

سلام دوستان،من امروز دوباره با سایز ۱۱-۱۲کارکردم،بهتر از دیشب شد،همون کارایی که سلما جون گفتی را انجام دادم،بهتر رفت داخل،الان فک کنم باید روی عقب وجلو کردنش کارکنم،

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۴ ۰۰:۳۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۹ ۱۴:۳۱:۵۱
(ویرایش)

سلام سلما جون و مريم عزيز سال نو همه دوستان مبارک باشه بهترين ها را براتون ارزومندم. من هنوز سايز 9 هستم زياد نميرسم تمرين کنم چون تا سايز 9 را وارد مى کنم مدام معذرت مى خوام دستشوييم ميگيره تاکگل هم انجام مى دم همينطور ميشم نمى دونم چرا اينجورى ميشه. badبايد چيکار کنم علت چى ميتونه باشه ؟

من ميتوانم و بايد بتوانم
خدايا اااااا ممنونم ازت
۱۳۹۵/۱/۴ ۰۲:۲۱:۴۰
(ویرایش)

nona جان سال نو شما هم مبارك، حس دستشويي نشون ميده حين تمرين كم كگل كار ميكني، ديلاتور و تا اونجايي كه ممكنه داخل ببر و متوقف كن و ماهيچه ي واژنت و ده شماره منقبض ده شماره رها و شل كن و اين تمرين و بيشت بار انجام بده باز عقب جلو كن و باز به همون نحو كگل كن، كگل نقش بسيار موثري در درمانت داره

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران