تعداد بازدید : 946078
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۱۲:۲۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۲ ۲۳:۱۲:۳۱
(ویرایش)

سلام ممنون از همه بخاطر تبریکاتون

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

دریا جون إن شاالله بزودی مامان یه کوچولویه ناز و سالمو صالح بشی.

آیلین جون چشم حتما.

mina7070 عزیزم میدونم چی میگی. منم همین مشکلو داشتم نمیتونستم دهانه واژنمو پیدا کنم 

هر چی هم بقیه میگفتن نمیتونستم انگار هیچکس درکم نمیکرد تا اینکه به خانوم خیابانی زنگ زدمو بیشتر توضیح دادن

منم همونجا موفق شدم.

یه اینه بذار جلوت و چن ثانیه زور بزن.نور هم به اندازه کافی باشه اون وقت میبینی پایین پایین یه سوراخی باز شده . ازون ب بعد دیگه حرفه ای میشیو راحت میتونی پیداش کنی عزیزم

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

تا شقایق هست زندگی باید کرد
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۱۴:۰۴:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۰ ۱۲:۰۶:۴۳
(ویرایش)

سلماجون من الان دوباره رابطه داشتم،خداراشکر خیلی خوب و عالی بود همه چیز،واقعا ازتون ممنونم.خدایا حاجت شما دوستان به خصوص سلماجون ومریم جون رابده،ولی دلم درد گرفته فک کنم میخام پریود شم،باز خداراشکر که قبل پریودی موفق شدم.

خدایا شکررررررت
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۱۵:۰۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

Mina7070 جان الرين بتو كه شروع كردي 👍🏻👍🏻لوبريكنت زياد بزن و حين تمرين حواست و پرت كن مطمئن باش تو هم مثل بقيه ميتوني

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۱۵:۰۴:۰۸
(ویرایش)

m2narges جان دردي كه ميگي ممكنه بخاطر تخمك گذاري باشه، بعضيا همين درد و دارن من خودمم دارم، در ضمن يه سوال شما بانو شدي؟ رابطه با همسرت تا چه حد هست؟

۱۳۹۵/۱/۱۲ ۱۵:۴۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۱۳:۳۶:۲۶
(ویرایش)

سلام من تازه وارد این انجمن شدم دوروزه که تمرینات کگل و گوش پاک کن رو شروع کردم.امروز با سه تا گوش پاک کن تونستم انجام بدم.امیدوارم بتونم موفق بشم و جواب بگیرم

محال از طرز فکر تو بوجود می آید
۱۳۹۵/۱/۱۲ ۱۵:۵۰:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۲ ۲۳:۱۲:۳۱
(ویرایش)

سلام مینا جون.!!!!

آفرررررین عزیزم!!!!!!!!!

دیدی چقدر راحت بود؟ قبلش فکر میکردی نمیتونی

میخوام بگم یه روزی هم ایشالله خبر بانو شدنت رو همینطوری میدی که الان تونستی.مثل وارد کردن همین گوش پاک کن**************

flower

تا شقایق هست زندگی باید کرد
۱۳۹۵/۱/۱۳ ۰۰:۴۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۳:۰۸
(ویرایش)

سلام بچه ها منو فراموش نکردین که؟ من مسافرت بودم از اونجایی همکه تمریناتم پنهون از شوهرمه نتونستم تمرین کنم. الان باز شرو کردم ولی از نظر روحی دیگه از این وضع خستم. الان سایز دورش 11 ام ولی باهاش کاملا راحت هم نیستم. ولی همچنان ترسم از دخول زیادهههه. در حدی که وقتی رابطه ی سطحی داریم و بهم اطمینان میده که قرار نیس داخل کنه ولی باز من یهو وحشت میکنم و گریه میکنم جیغ میزنم. ااخه تا اینجایراه اومدم ناسلامتی یه سایز دیگه هم برم بالا دیگه باید اقدام کنم ولی هنوز از فکرشم وحشت دارم. من چجوری باید اقدام کنم پس؟!

۱۳۹۵/۱/۱۳ ۰۱:۵۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۳ ۰۰:۳۸:۲۶
(ویرایش)

سلااام خانما سلام مریم جون و سلما جون یه سوال داشتم من الآن تقریبا یه هفته پریودیم عقب افتاده ؟به نظرتون علتش چیه ؟شکم درد دارم اما هیچی ازم نمیریزه تا راحت شم .خیلی نگرانم .میشه لطفا راهنماییم کنین valentine

راستی به بانوهای جدید هم تبریک میگم و براشون آرزوی خوشبختی میکنم kiss

۱۳۹۵/۱/۱۳ ۰۲:۳۳:۴۵
(ویرایش)

Mahi72 جان از نظرمن شما از نظر تمرينات باديلاتور خوب پيش رفتي اما روي روح و ذهنت اصلا كار نكردي، ببين عزيزجان الت خيلييييي راحتتر و مهربونتر از ديلاتور هست و شما هم تا بحال تونستي تا سايز ١١ سانت و با موفقيت بگذروني، و ديدي كه خداروشكر هركس تمرين كرده بعدش براي دخول موفق شده، پس وقتي ديگران تونستن تو هم ميتوني، پس ديگه نگران چي هستي؟

اگه طبق تكنيك ما عمل كني مطمئن باش ميتوني فقط روي ذهنت كار كن سعي كن روي تخت دراز بكشي و روي تك تك عضلاتت متمركز شو و شل كن و فقط و فقط رابطه با همسرت و توي ذهنت مجسم كن، و از حالا توي رابطه جنسي با همسرت ازش قول بگير كه به هيچ وجه كار به دخول نكشه و تو هم سعي كن خودت و در اختيارش بذاري رها كني و لذت ببري تا زمانيكه توي چنين رابطه اي ترست از بين نرفت سراغ اقدام نرو و فقط با ديلاتور تمرين كن و كگل كن

۱۳۹۵/۱/۱۳ ۰۲:۳۷:۳۲
(ویرایش)

پرستو جان گاهي بخاطر تغييرات فصلي و هورموني ممكنه ديرتر يا زودتر پريود بشي نگران نباش و اگه دو هفته شد و قبلا هم سابقه ي تاخير نداشتي تست بارداري بده، در ضمن دواهاي گرم و غذاهاي طبع گرم مث خوردن چايي زعفرون با نبات يا حلواي گرم هم كمك ميكنه زودتر و راحتتر پريىد بشي، سعي كن ترشي و غذاهاي طبع سرد نخوري

۱۳۹۵/۱/۱۳ ۰۸:۳۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۰۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

ازکجافهمیدی من پرده ندارم؟

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۳ ۰۹:۲۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

نرگس جون همه پیامهاتو پاک کردی.گفتم فقط پیامهای خالی و غیر مرتبط با گزارش تمرین و شرح حال نه همه!

فکر کنم نوشته بودی تا نیمه دخول داری این یعنی پرده اسیب دیده پس نگران پرده نیستی دیگه. لطفا گزارش بده کجای تمرینات هستی تا بتونیم راهنماییت کنیم

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۳ ۱۲:۳۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۳ ۰۰:۳۸:۲۶
(ویرایش)

مریم جان و سلما جان از راهنمایی هاتون خیلی خیلی ممنونم خیالم راحت شد .خیلی دوستون دارم و از همینجا می بوسمتون anim2-thankskiss

۱۳۹۵/۱/۱۳ ۱۶:۱۵:۰۹
(ویرایش)

بچه بازم پریودشدم

خدایاکمکم کن
۱۳۹۵/۱/۱۳ ۱۶:۱۵:۴۳
(ویرایش)

من نمیدونم چرا اینقدرپشت سرهم پری میاد

خدایاکمکم کن
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال