تعداد بازدید : 946083
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۷ ۲۰:۰۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۳۰ ۲۲:۳۲:۱۳
(ویرایش)

سلام گزارش امروزم:بعداز10روز پاک شدم  وباسایز 8.5  -9.5 راحت تمرین کردم عقب جلو راحت بودم باسایز 9.5 -10.5 ادامه دادم وتونستم باسرعت کمتر حرکت بدم فرداهم میرم مسافرت فکرکنم بعد از13 به در خدابخواد تمرینامو ادامه بدم به همتون خوش بگذره خانمای گل😘

تازنده ام امیدم روازدست نمیدم
۱۳۹۵/۱/۸ ۰۳:۰۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۲:۰۰:۲۲
(ویرایش)

سلام سلما جونم مریم جونم بارانا جونم من بعداون خونریزیک داشتم امشب بازم تمرین کردم شوهرجان گفت بیا امتحان کنیم شاید بشه اگرم نشد چیزی عوض نشده
بقیه تمریناتو ادامه بده اینم بگم باسایز شوهرم زیاد فرق نمیکرد دیلاتورم بخاطر اینکه خونریزی داشتم قبلا ک به احتمال زیاد از پردم بوده چون بعدش خیلی راحت بودم.از کاندوم استفاده کردیم و خدارا شکر درکمال تعجب موفق شدیم و بانو شدم باورتون میشه بانو شدم بد

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۸ ۰۳:۰۴:۳۷
(ویرایش)

بعداز یک سال ممنونم ازتون الهی همیشه شاد باشید .من هنوز باورم نمیشه خداهمیشه یارتون باشه.دوستتون دارم .ممنونم

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۸ ۱۰:۲۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

حنانه جان بانوي ١٧٠ بهت تبريك ميگم افرين بتو، لطفا بخصوص يكماه اول از هر فرصتي براي رابطه استفاده كنيد، نكات بهداشتي رعايت كن تا عفونت نكني، پيش هر پزشك زنان يا مامايي ميري از بيماري و نحوه ي درمانت كامل بگو، نامت و به حنانه(١٧٠) تغيير بده، ميبوسمت و برات بهترين ارزو ميكنم

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۸ ۱۰:۳۲:۳۸
(ویرایش)

مرسی سلما جون مریم جونم ب خدا فرشته اید نمیدونم چطوری تشکر کنم.فقط دعاتون میکنم از خدا براتون بهترینا را میخوام.فدای مهربونیتون.

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۸ ۱۱:۰۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۳۰ ۲۲:۳۲:۱۳
(ویرایش)

ممنونم سلما جون دیلاتورا همراهمه اگه موقعیت پیش بیاد تمرین میکنم فقط درمورد کگل حتما باید کوتاه بلند باشه وزمان 10ثانیه لطفا راهنمایی کنید  مرسی.

تازنده ام امیدم روازدست نمیدم
۱۳۹۵/۱/۸ ۱۶:۳۵:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۸ ۰۱:۳۷:۴۹
(ویرایش)

سلام.من دیروز نتونستم تمرین کنم،امروز هم نزدیک دو ساعت تمرین کردم با سایز 11_12 بازم تا نصف بیشتر نرفت هر چی کگل کردم قبلش توی آب گرم هم رفتم ولي فایده ای نداشت من الان نه میترسم نه استرسي دارم چرا نميتونم دیلاتور تا ته ببرم.انگار جلو یه سد هست که هرچي فشار ميارم داخل نمیره.بچه ها تو رو خدا برام دعا کنید

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۱/۹ ۰۹:۳۳:۴۷
(ویرایش)

سلام ایلین جان من دو روز بانو شدم وقتی میخوای بری اقدام خیلی دو دل میشی فکر میکنی آماده نیستی ولی باور کن خیلی راحتتر از چیزیه که ک فکرشو میکنی.خود آلت بهتر از دیلاتور هست تازه بعد پریود که راحت ترم هستی.

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۹ ۱۲:۱۱:۳۰
(ویرایش)

منم خون دیدم بعد اینکه سایز بزرگتر وارد کردم برای من پردم بود چون بعدش خیلی راحت شدم وبعد نزدیکی از خون خبری نبود.مطمئنی از پریودته؟

خداجونم ممنونم
۱۳۹۵/۱/۹ ۱۴:۱۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۹ ۲۱:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلااام به همههه

من احساس میکنم کگل بلد نیستم باید قبل از دیلاتور تمرین کنم یا بزارم با دیلاتور؟

مریم جون منم یه ایمیل بهتون زدم به دستتون رسید؟

۱۳۹۵/۱/۹ ۱۶:۰۴:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۲ ۲۳:۱۲:۳۱
(ویرایش)

سلام  به مریم جون و سلماجونم و همه دوستای گلم. سال نو تون مبارک

منم  همچنان مشغولم و بالاخره به سایز ابتدا۹ و انتها۱۰ رسیدم

آخرین باری که گزارش دادم دیلاتور شماره۱ بودم

تا همین جاهم شوهرم اصلا همکاری نکرده.یعنی نه که نخوادا. وقت نداره از صبح تا شب سرکاره. چند روز اول عیدم که خونه بود اصلا نمیشد همش درگیر مهمونی بودیم

میخواستم بپرسم خون پرده توی چه مرحله ای میاد؟؟؟؟؟؟

موقع دخول اصلی یا سایز خاصی از دیلاتور؟

اینم بگم که دکترم گفته بود مدلم حلقویه

تا شقایق هست زندگی باید کرد
۱۳۹۵/۱/۹ ۱۷:۳۲:۳۲
(ویرایش)

آيلين جان بازمانده هاي پرده هست نگران نباش و به تمرينت ادامه بده

مريم از مشهد سال نو شما هم مبارك، خوشحالم داري خوب پيش ميري، تاكيد ميكنم حتما يكي دو بار شوهرت واست ديلاتور و وارد كنه،   تا ترست از همسرت حتما بريزه، خيلي از بچه ها انقد خون پرده كمرنگ و خون ابه بوده كه اصلا متوجه نشدند با اصلا خونريزي نداشتند، اما برخي توي سايزهاي ده به بعد كمي خون ديدند، ولي شايد ١٪‏ از بچه ها كه تمرينشون و كامل نكرده رفتن اقدام توي اقدام خون ديدند، فكرت و اصلا درگير پرده و خون پرده نكن ايشالا بزودي تمرينت و تموم ميكني و بانو ميشي ، موفق باشي

۱۳۹۵/۱/۹ ۲۰:۳۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۲۲:۴۱:۱۵
(ویرایش)

سلام دوستهای گلم من درمان شدم با کمک این سایت وبانو شدم مریم جان وسلما جان ممنون از کمکتون امیدوارم همه تمرین ها رو انجام بدن و زود درمان بشن

۱۳۹۵/۱/۹ ۲۰:۳۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۲۲:۴۱:۱۵
(ویرایش)

سلام دوستهای گلم من درمان شدم با کمک این سایت وبانو شدم مریم جان وسلما جان ممنون از کمکتون امیدوارم همه تمرین ها رو انجام بدن و زود درمان بشن

۱۳۹۵/۱/۹ ۲۰:۵۴:۴۳
(ویرایش)

موناجون بانوي ١٧١ بهت تبريك ميگم و برات ارزوي خوشبختي ميكنم، لطفا بك ماه اول از هر فرصتي براي رابطه استفاده كنيد، پيش هر ماما يا پزشك زناني ميري از بيماري و نحوه ي درمانت بگو تا سطح اگاهي نسبت به اين بيماري بالا بره، حين رابطه خودت و رها و شل كن تا بتوني رابطه راحتي و تجربه كني، نامت و به موناجون(١٧١) تغيير بده، ميبوسمت و برات بهترين ها رو ارزو ميكنم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران