تعداد بازدید : 946077
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۹ ۲۱:۳۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

آیلین جون خون پریود با خون پرده تفاوت داره. من برات متنی رو کپی میکنم

خون پارگی پرده بکارت تازه هستش . چون فوری از رگ خارج میشه . این خون تفاوتی با خونی که به خاطر زخمی شدن یه قسمت از بدن خارج میشه نداره . رنگش روشنه .

ولی خون دوران قاعدگی خون تازه نیست . برای همین رنگ اون خیلی تیره تر از رنگ خون تازه است . یا در اوایل شروع دوره پریود لکه هایی به رنگ قهوه ای دیده میشه .

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۹ ۲۲:۰۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۴۴:۲۹
(ویرایش)

سلام بچه ها

تبریک به همه ی اونایی که موفق شدن

من بالاخره بعد از 4-5 روز تلاش و گریه و زاری امشب تونستم یه دیلاتور با قطر 4 و طول 9 سانت رو داخل کنم  تو حالت زن زیر

وقتی هم که داخل بود کگل زیاد کردم عقب و جلو هم کردم بعدشم یه دیلاتور با قطر 6 رو داخل کردم دیدم شد و عقب جلو هم کردم smile

وقتی میخوام زن رو تمرین کنم همین طوری که دیلاتور تو هست برم تو این حالت؟

۱۳۹۵/۱/۱۰ ۰۰:۱۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

نسسيم جان منظورت دور ديلاتور هست يا قطر؟ ببين دقت كن اختلاف سايز ديلاتورهات بيش از نيم تا يك سانت نباشه، در ضمن ما سايزبندي و با دور ديلاتور در نظر ميگيريم كه با متر اندازه ميگيريم، هرچي كگل بيشتر تمرين كني و حواست و حين تمرين پرت كني و مشغول تي وي يا اهنگ بشي يا معاشقه و رابطه با همسرت و تصور كني تمرينت بهتر پيش ميره، براي زن رو هم وقتي تو مدل زن زير با هر ديلاتور راحت شدي و تونستي تند و بدون درد و سوزش عقب جلو كني تو واژنت ديلاتور و نگه دار و تغيير مدل بده به زن رو و تمرين كن، توي تلگرام عكس ها و تكنيك مدل زن رو گذاشتيم ببين

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۱۰ ۰۲:۰۴:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۰ ۱۲:۱۰:۰۶
(ویرایش)

سلام

من عضو جدیدم ، واقعا بهتون تبریک میگم که انقدر پیش رفتید...من حتی همون یک گوش پاک کن هم نمیتونم داخل ببرمsad

باید چیکار کنم؟ میشه کمکم کنید؟ راه حلی هست؟

کاش انقد زود ناامید نشم...
۱۳۹۵/۱/۱۰ ۰۲:۱۴:۳۹
(ویرایش)

ليزا جان خوش امدي مطمئن باش تو هم اگه طبق اصول پيش بري ميتوني، صفحه ي اول و مو به مو و با دقت بخون و اجرا كن

لطفا يه گوش پاك كن بردار دورش دستكش بكش و لوبريكنت زياد بزن و اروم وارد واژنت كن و سعي كن حين تمرين حواست و پرت كني مشغول تي وي موبايل يا اهنگ شو و يا رابطه ي جنسي با همسرت و مجسم كن مطمئن باش تو هم ميتوني خيلي راحت گوش پاك من و تا انتها وارد كني

۱۳۹۵/۱/۱۰ ۱۰:۰۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۳ ۰۶:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام،من هنوز ديلاتور ٩ و انتها ٩/٥ هستم پريوديم تازه تمام شده،ولي متاسفانه اين ديد و بازديدها و مهمان داشتن وقت زيادي بهم نميده كه تمرين كنم،الان تقريبا با ديلاتور ٩ راحت شدم و بايد سايز ١٠ روبسازم،

اينده اي خواهم ساخت كه گذشته ام جلويش زانو بزند،الهي به اميد تو
۱۳۹۵/۱/۱۰ ۱۱:۳۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۲ ۲۳:۱۲:۳۱
(ویرایش)

سلام به مریم جون و سلمای عزیزم 

من دیروز موفق شدم سایز ۹--۱۰ رو وارد کنم 

ولیییی از دیروز همون موقع تا الان درد دارم که نمیتونم زیاد خودمو خمو راست کنم !!!!!!

طبیعیه یا آسیب دیدم؟؟؟؟؟!!!!

حالا باید چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

تا شقایق هست زندگی باید کرد
۱۳۹۵/۱/۱۰ ۱۱:۵۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۷ ۱۱:۴۴:۲۹
(ویرایش)

سسسسلام

مریم جان ببخشید منظورم همون دورش 6 سانت بود نه قطرش

یه دیلاتور 4 ساخته بودم یه دونه 6

الان با 6 راحتم با همون ادامه بدم ؟

من یه سوال دیگه هم دارم

وقتی دیلاتور رو داخل میکنم و کگل انجام میدم 10 تا شماره منقبض و 10 تا شماره شل میکنم این کار رو همون موقع باید 20 بار ادامه بدم یا دیلاتور رو دربیارم و  20 بار داخل کنم و کگل کنم ؟glassببخشید سوالم انقدر ابتدایی بود:)

۱۳۹۵/۱/۱۰ ۱۲:۱۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۲ ۲۳:۱۲:۳۱
(ویرایش)

دلم درد نمیکنه. حس میکنم داخل واژنمه

تا شقایق هست زندگی باید کرد
۱۳۹۵/۱/۱۰ ۱۳:۵۲:۴۵
(ویرایش)

نسسيم جان اگه با دور شش سانت راحتي و ميتوني تند و بدون درد و سوزش عقب جلو كني ميتوني بري يه ديلاتور بسازي كه ابتدا ٥.٥ انتها ٦.٥ يا ابتدا ٦ و انتها ٧ بسازي، براي كگل هم ديلاتور و تا اونجايي كه ممكنه داخل واژنت كن نگه دار و ماهيچه ي واژنت و ده شماره منقبض و ده شماره رها كن اين تمرين و بيست بار انجام بده و بعدش ديلاتور و اروم عقب جلو كن و باز به همون مدل كگل كن

۱۳۹۵/۱/۱۰ ۱۳:۵۹:۴۵
(ویرایش)

مريم از مشهد جان هيچوقت با زور تمرين نكن ديلاتورت ممكنه سايزش زياد بوده كه باعث واژن دردت شده، اگه هنوزم تمرين باهاش برات سخته كم كن سايزش و همچنين اين درد ممكنه از انقباض شديد باشه كه بايد كگل حين تمرين زياد انجام بدي و حتما سعي كن حين تمرين حواست و پرت كني و ميتوني رابطه جنسي با همسرت و تو ذهنت مجسم كني

۱۳۹۵/۱/۱۱ ۰۱:۰۲:۱۷
(ویرایش)

آيلين جان گاهي واژن همين حالت بهش دست ميده و تمرين در كمال ناباوري خوب پيش نميره، بيشنهاد ميكنم استرس و از خودت دور كن و تمرين كن و بعدش كه واژنت شل شد برو واسه اقدام، معاشقه كن و تحريك كه شدي با زن رو يا هر مدلي راحتي برو اقدام كن ايشالا موفق ميشي فقط ريلكس باش و استرس و از خودت دور كن و خودت طوري رها كن كه اصلا استرس اولين اقدام و نداشته باشي مطمئن باش الت خيلي مهربونتر از ديلاتور هست ، فقط لوبريكنت زياد بزن و شل كن

۱۳۹۵/۱/۱۱ ۰۱:۱۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۰۷:۵۸:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستای گلم.

سال نو مبارک.تبریک میگم به همه بچه هایی که تازه بانو شدن.من تازه تمرینو  بطور جدی شروع کردم الان سایزم۹-۱۰ هستش.سایز ای قبلی رو با همسرم هم تمرین کردم .عصر خیلی‌ خوب پیش رفت سایز ۱۰ ساختم ولی  شب قبلش با سایز ۹ کار کردم احساس یه کوچولو درد داشتم برا همین سایزمو تغییر ندادم تا با این سایز کاملا راحت شم.راستش سایز که داره میره بالا یه کم استرس گرفتم. چکار کنم؟

نگرانی هنگامی پایان می یابد که ایمان آغاز شود....
۱۳۹۵/۱/۱۱ ۱۱:۲۵:۲۰
(ویرایش)

عطرين جان به خودت استرس وارد نكن داري خوب پيش ميري، ببين فقط خيلي كگل حين تمرين انجام بده، ديلاتور و داخل واژنت نگه دار و كگل كن ده شماره واژنت و منقبض و ده شماره رها و شل كن اين كار و خيلي زياد انجام بده و سعي كن رو شل شدنت تمركز كني و اصلا براي تغيير سايز عجله نكن هرچي سايز بره بالاتر بايد بيشتر كگل كني

۱۳۹۵/۱/۱۱ ۱۳:۱۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۲ ۲۲:۴۶:۵۱
(ویرایش)

سلام به همه خانومای گل...مخصوصا مریم جون سلما جون و بارانا جون..سال نو مبارک..ایشالا امسال همه اونایی که میخوان بانو بشن یا مامان به خواسته شون برسن... یادتون نره با تمرین و تلاش و امید داشتن هرچیزی بدست میاد :)

من میتونم چون میخوام که بتونم...
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران