تعداد بازدید : 526830
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۵:۳۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۸ ۱۱:۴۶:۵۷
(ویرایش)

ممنونم سودا جون .. که تو این تنهامون نذاشتی.. و پا به پامون باهامون همراهی.. خدا خیر بهت بده عزیزه دلمflowerlove

اره اتفاقا عاشق شماره امم.. خیلی دوستش دارم.. آرزوم بود عددم قبل از پنصد باشه..

من میخوام
پس میتونم
چون خدا با منه
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۵:۳۹:۰۵
(ویرایش)

قربونت برم فرشته جون.. 

منم دقیقا بعده یک ماه نیم جراحی تونستم دخول داشته باشم.. فقط تمرین تمرین تمرین.. من حتی تو بدترین شرایطتم دشت از تمرین نکشیدم.. وسط تمرینم پدرشوهرم فوت کرد تو اون اوضاع و احوال و شلوغی باید میومدم خونه ی خودم به مدت یه ساعت تمرین میکردم بعد میرفتم خونه مادرشوهرم..

پس فراموش نکن ، هیچوقت تمرینتو ترک نکن واگه هر روز و مستمر باشه شاید کمتر از ده روز موفق میشی..

انشالله هر چه زودتر مشکلت حل میشه چون خودم تا همین دیروز مثل تو بودم و میدونم چقدر سخته و درکت میکنم..

من میخوام
پس میتونم
چون خدا با منه
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۵:۴۲:۲۳
(ویرایش)

خیلی ممنونم عزیزم... انشالله به زودی کنار اسمت شماره ات و ببینیم.. به امید خدا.. ادامه بده به تمرینات که بانو شدن خیلی بهت نزدیکه..anim2-40

من میخوام
پس میتونم
چون خدا با منه
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۵:۴۵:۲۵
(ویرایش)

عزیزم .. من شب اقدام روغنم تموم شده بود و یه جورایی انگار از روی ناچار از ژل لبورکانت استفاده کردم.. اما دیدم که اشتباه فکر میکردم ژل ام خیلی خوبه و  روون کننده است.. و تونستم با ژل موفق بشم..البته با ژل فراوون..

در ضمن این کاملا طبیعیه که بترسی.. اصلا به همین خاطره که دارای واژینیسموس هستیم و اینجاییم.. خیلی ها یودن که حتی ترس داشتن دست بزنن به واژنشون چه برسه که بخوان اتگشت کنن.. منم هنوزم تودم نمیتونم انگشتم و بکنم .. پس نگران نباش و ققط به تمرینت ادامه بده .و حین تمرین به این فکر که یه نوزاد ازین راه خارج میشه پس بدون اونقدر بزرگ هست که یه انگشت و حتی الت به راحتی واردش بشه

من میخوام
پس میتونم
چون خدا با منه
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۵:۴۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۱:۴۰:۵۸
(ویرایش)
سلام دوستان من دیشب بادیلاتور دور 5 و 7/5تمرین کردم دومی کمی واژنم میسوخت علت چیه؟فردا برم دیلاتور بعد؟بعدیش میخوام 8/5 درست کنم
من میتوانم
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۶:۰۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مریم بانو

خواهش می کنم عزیزم. ممنون از دعای قشنگت. لبت همیشه خندون باشه ان شاا...

azarin

خداروشکر خیلی خوبه که تونستی بر انقباضت غلبه کنی. مبارکت باشه.

nahal33

سوزشت طبیعیه چون واژن داره جا باز میکنه. فعلا با همین سایز تمرین کن تا کاملا راحت بشی. بدون سوزش عقب و جلو کنی. بعدش برو سایز 8.5.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۷:۳۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۱:۴۰:۵۸
(ویرایش)
امروز عصرم تمرین کردم یه دفعه میره داخل یه دفعه انگار برمیگرده راحت نمیره علنش چیه؟بعد خون مرده هم ازم میاد بیرون البته بابت کیست تخمدان پریودم نامنظمه و حدود دو هفته حتی بیشتر دسشویی ک میرم خون لخته میاد و وقتی با دیلاتورم هم تمرین میکنم میاد چیکار کنم؟علت چیه؟
من میتوانم
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۷:۵۱:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

مرسی مریم بانو جان

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۷:۵۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

دوستان من نزدیکی پریودی چند روز لکه میشم قبل پریودی تو این زمان میتونم تمرین کنم یا اینکه حوب نیست؟کسی تو این شرایط بوده؟

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۸:۱۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۶ ۱۰:۴۱:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان من مدتیه اینجا ثبت نام کردم مشکلمم نوشتم ولی تاپیک رو گم کردم .چطور میتونم این انجمن رو سیو کنم تا راحتتر پیداش کنم هربار

من همیشه موفق میشم
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۸:۲۶:۲۵
(ویرایش)

دوستان من تا حدود زیادی مشکل واژینیسموسم رو در مورد نزدیکی حل کردم قبلا .دکترم قبلا بهم یاد داده بود .با انگشت البته و بعد نزدیکی با همسر ...دیلاتور نداده بود .الان بخاطر نازایی که دارم و ترس از معاینه و اسپکلوم و سونو واژینال درمان رو رها کردم و بسیار بسیار خسته و افسرده و داغونم .تو رو خدا کمکم کنید .اگر با دیلاتور شروع کنم ایا مشکلم در رابطه با معاینه توسط دکتر هم حل میشه ؟؟؟؟؟

من همیشه موفق میشم
۱۳۹۶/۹/۲ ۲۲:۳۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۱۶:۳۷:۵۸
(ویرایش)

مرسسسسی مریم بانوووی عزیییییز

ممنون از دعای خوبت گلم

ان شاءالله خدا کمک کنه 

موفق باشی عزیزم 💙💚💛💜💟

anim2-40

خدایااا کمکم کن 😢
۱۳۹۶/۹/۳ ۰۰:۰۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۸ ۰۹:۰۵:۳۰
(ویرایش)

بهار جوون

ایشالا زودتر بانو بشی anim2-thanks

۱۳۹۶/۹/۳ ۰۰:۳۳:۵۰
(ویرایش)

سودا جون و یا ماه پیشونی عزیز.. 

من یه سوال داشتم.. این عادیه که اوایل لذتی نبری از رابطه.. الان دومین باریه که رابطه داریم و من هنوز لذت نبردم.. 

من میخوام
پس میتونم
چون خدا با منه
۱۳۹۶/۹/۳ ۰۰:۵۷:۱۳
(ویرایش)

دوستان کسی به من جوابی نداد .نمیدونم مدیر انجمن کی هستن..بچه ها گروه تلگرام ندارین؟اگر دارین منم اد بکنید تو رو خدا 

من همیشه موفق میشم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران