تعداد بازدید : 526827
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۳ ۰۰:۵۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۶ ۱۰:۴۱:۱۶
(ویرایش)

من ادرس اینستاگرامم میدم ببینید که خانوم هستم. عضو قدیمی نی نی سایت هم هستم 

من همیشه موفق میشم
۱۳۹۶/۹/۳ ۰۲:۳۷:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲ ۲۰:۴۱:۲۲
(ویرایش)

بالاخره منم بانو شدم 

anim2-4d564ad6همین امشب ... با دلداری های دیشب شما دوستان تونستم موفق شم. اول با همه دیلاتورام تمرین کردم بعد رفتیم اقدام حالت زن زیر .(دو تا پشتی گذاشتم خوابیدم روش ،واژنم لبه پشتی بود ، پاهامو صاف دراز کردم و زیرش پشتی گذاشتم. خیلی راحت بود ،گفتم شاید به دردتون بخوره)

بعد هیچی دیگه عین آب خوردن رفت تووش ، ۴۵ دقیقه هم داخل بود 😃. خیلی راحتتر از چیزی که فکرشو میکردم ، فقط گاهی اوقات الکی که به خودم استرس میدادم یه کوچولو درد میکرد فهمیدم فقط به خاطر افکار خودمه. خلاصه دیگه .....خیلی خوشحالم anim2-4d564ad6

از همه اونایی که کمکم کردن بی نهایت سپاسگزارمflower . ماه پیشونی جون بی صبرانه منتظر شمارمم .بوس 😗

خدایا شککککرت ....
۱۳۹۶/۹/۳ ۰۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

مریم بانو... جون از شما هم بی نهایت ممنونم دوست خوبم . 

خدایا شککککرت ....
۱۳۹۶/۹/۳ ۰۴:۴۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۵:۰۹
(ویرایش)

وای من اصلا روم نمیشه برم لوبریکانت بخرم؟  الان ۳ روزه دارم‌کلنجار میرم با خودم..

۱۳۹۶/۹/۳ ۱۲:۱۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۱۶:۳۷:۵۸
(ویرایش)

مباااارکه عزیزم

ان شاءالله همیشه شاد باشی 😍

خدایااا کمکم کن 😢
۱۳۹۶/۹/۳ ۱۲:۳۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

آآخ جووووونمیییی یه بانووووی دیگهههه

مریم بانو بانووووووو anim2-thanks

خووووشحااااااالییییم، مبااااااارکهههههه خیلیییییییanim2-4d564ad6

شادترین ترین و شیرین ترین  لحظه هارو ان شالله کنار همسرت داشته باشیanim2-thanks

شماره 494   بذار جلو اسمت، مباااااارکت باشه بانووووو.anim2-thumbsupsmileyanim

ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن anim2-40  

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۹/۳ ۱۲:۴۶:۵۲
(ویرایش)

وااااااااای خداااااanim2-4d564ad6

یه بانووووووووی دیگههههanim2-smiliess8

داریم پونصد تایی میشییییییییییمanim2-thanks

مطمئنه بانووووووو anim2-thanks

خووووووبه خووووووبههه، مبااااااارکه آفریییییییییینanim2-4d564ad6

خندون ترین و خوش ترین  لحظه هارو ان شالله کنار همسرت داشته باشیanim2-thanks

شماره 495   بذار جلو اسمت، مباااااارکت باشه بانووووو.anim2-thumbsupsmileyanim

ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن anim2-40  ​

۱۳۹۶/۹/۳ ۱۳:۰۴:۱۱
(ویرایش)

Azarin بانو 

مریم بانو

ان شالله همیشه شاد و خندون باشین، برای بچه های دیگه ام دعا کنین.

Nahal

بنظرم سوالات تخصصی و جوابشو از خانم خیابانی بخوای بهتره، میتونی تو بخش پرسش و پاسخ سایت دنبای جواب سوالتم بگردی، شاید یکی پرسیده باشه.

Tara tanha

اگه یکی دو روز قبل پریودت لک میبینی تمرین نکنی بهتره، اینروزا رو سعی کن کگل کنی تا بدنت اماده بمونه واسه تمرینا.

فرزانه شریفی

سلام، خوش اومدی، والا ما یه عده مون اصلا پیج و نمیبندیم ، هربار مرورگرمون بیاد بالا رو همین صفحه اپدیت میشه، اما پایین صفحه یجا هست زده انجمن واژینیسموس، دسترسی‌سریعتره به انجمنه. من فکر میکنم با تمرین با دیلاتور خیلی از مشکلت حل میشه ، بنظرم همزمان با تمرین دیلاتور رو ذهنتم باید کار کنی.اینجا گروه تلگرام نداره، من و سودا جون هرکدوممون بتونیم زودتر میایم و پاسخگوی سوالا هستیم . ما باور داریم شما خانومی، فقط باید تو این مسیر صبور باشی، صفحه اول انجمن و بخون تا اطلاعات لازم و‌بدست بیاری .

دخترک تنها

لوبریکانت که موردی نداره، خیلیا ممکنه برای کار دیگه برن لوبریکانت بگیرن، خجالت نداره، برای داروخانه ای ها عادیه،روزی شونصد نفر میرن خیلی چیزا میخرن که لوبریکانت عملا در برابرش‌چیز خاصی نیست.

۱۳۹۶/۹/۳ ۱۴:۱۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

تبریک فراوان

هربار ک یکی بانو میشه امید واشتیاق واسه بقیه بچه ها بیشتر میشه ایشاله همه این غول دردناکو شکست بدیم

مطمئنه جان میشه از پوزیشنی که رفتی اقدام بیشتر بگیری یعنی پاهات از هم باز نکردی که به زانوهات خم باشه یعنی چجوری فقط زیرت بالش گذاشتی؟ متوجه نشدم

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۹/۳ ۱۶:۱۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ ۲۱:۱۰:۳۲
(ویرایش)

واای چه روزای خوبیه این روزاvalentine

مطمئنه جان، عزیزم بهت تبریک میگم، برات آرزوی یه دنیا شادی و خوشبختی رو دارمanim2-thanks

پرنده ی آبی در خانه ی توست....
۱۳۹۶/۹/۳ ۱۶:۴۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۴:۳۵:۴۹
(ویرایش)

سلام بچه ها

ببخشید من گزارش نا منظم میدم. من دیروز و امروز سایز ابتدا 10 انتها 11 تمرین کردم و امروز بعد نیم ساعت دیدم اوکیه رفتم سایز ابتدا 11.5 انتها 12.5 که اونم بعد نیم ساعت تمرین راحت عقب جلو میشد اما تو هر دو سایز ابتدا ورودش یه کم سخته بعد که میره تو اوکی میشه. البته این سایز اخریه طولش 13 سانت بود اما بیشتر از 10 سانت داخل نمیرفت هرچقد سعی کردم بیشتر بره انگار بن بست بود این ینی طول واژنم بیشتر از این نیس ایا؟؟ بعد یه مشکلی که دارم اینه که هر چی سعی میکنم این دیلاتورا سرش کوچیک میشه از یه سانت بعد از سرش سایز 11.5 میشه مثلن اشکال داره؟

۱۳۹۶/۹/۳ ۲۰:۳۲:۱۷
(ویرایش)

از همه دوستان بابت تبریکتون ممنونم . ببخشید دیگه اسم نمیارم. ان شاءالله قسمت همتون بشه ...‌

من هنوز هم باور نمیکنم که بانو شدم ...

tara tanha جون ، من دو تا پشتی گذاشتم روی هم، خوابیدم روش ،به طوریکه واژنم لبه پشتی بود. بعد دو تا پشتی اینور دو تا هم اون ور . پاهامو دراز کردم گذاشتم روی پشتی ها .یعنی صاف . خم نکردم پاهامو . همسرم هم روی زانوهاش بود . 

امیدوارم متوجه شده باشی . به نظرم روش خوبیه حتما امتحان کن . 

خدایا شککککرت ....
۱۳۹۶/۹/۳ ۲۲:۰۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۲۸ ۲۰:۲۰:۵۶
(ویرایش)

سلام مطمئنه جون چه مدت تمرین دیلاتور کردی؟ کلا چه مدت طول کشید؟ من تازه سه روزه شروع کردم.باید هر شب تمرین کنم؟

۱۳۹۶/۹/۳ ۲۳:۰۴:۲۶
(ویرایش)

ببین عزیزم من خیلی خیلی تنبلی کردم و بهتره که اصلا ازم نپرسی اولین تمرینم کی بوده . ولی اینو بگم که از سایز ۵ تا ۱۱ چندین ماه طول کشید چون خیلی بینش وقفه ایجاد میکردم ،اما از ۱۱ تا ۱۴ که ۶ تا دیلاتور بود (که البته نیم سانت نیم سانت اضافه میکردم به دیلاتورام) حدود ۱۰ روز طول کشید چون مصمم تمرین میکردم و در کنار همسرم چون اینطوری انرژی میگرفتم . و سعی میکردم روزی ۲ بار رو حتما تمرین داشته باشم . 

خدایا شککککرت ....
۱۳۹۶/۹/۴ ۰۰:۱۵:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۲۲:۳۰:۳۵
(ویرایش)

تبریک میگم مطمینه بانو .انشاله روزی همه بچه ها بشه

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021