تعداد بازدید : 529719
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۴:۳۷:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

لیلی جان همه می تونن برن پیششون. فقط باید وقت بگیری.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۴:۴۸:۱۲
(ویرایش)

ض جان اول با تمرین کگل شروع کن. یعنی عضلات واژن رو منقبض و بعد رها می کنی. این تمرین رو روزی سه بار و هر بار 20 تا انجامش بده. یه بار کوتاه و یه بار بلند یعنی وقتی خودت رو منقبض می کنی ده ثانیه نگه دار بعد رها کن. 

در کنار این تمرین وارسی رو شروع کن. یه آیینه بردار بذار جلوت و سعی کن ورودی واژنت رو پیدا کنی. کامل نسبت بهش شناخت پیدا کنی. 

بهتره برای معاینه پرده بری تا نوعش مشخص بشه . پرده های دو تیکه باید با جراحی برداشته بشه. 

با این تمرینات پرده کنارمیره پس رضایت همسرت هم باید باشه.

مطالب رو می تونی بری تو قسمت ورود به انجمن انتهای همین صفحه سمت چپ، مطالب آموزشی و انجمن سال 94 و 95 رو بخونی. موفق باشی.

نمیشه منشنت کرد نمی دونم چرا؟

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۷:۳۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

ممنونم سوداجون و ماريس جون..منشنت؟؟کرد ؟ينى چى کرد ؟؟

انشاا...تمرينات روشروع ميکنم.برام دعاکنيد..

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۹:۴۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سودا جون

ان شالله، ممنووووووونم anim2-28.

صدای سکوت

همونطور که سودا جون گفتن، باید دیلاتورتو نم دار کنی، یه اسپری اب بذار کنارت هربار که دیدی دیلاتورت چسبناک شد، اب و اسپری کن رو دیلاتورت، کلا این ژلا یه چسبندگی ای و ایجاد میکنن، اما موقع اقدام چون با خیسیه واژن همراه میشن دیگه اون موقع ها بعد بانو شدن چسبندگی ای حس نمیکنی. anim2-ad54ad

ض

منشن کردن یعنی زیر پستی که میذاری اسم فردی و که حرفت خطاب بهشه، رو درج میکنی ، اونجایی که نوشته انتخاب مخاطبان این پست .anim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۲/۹ ۲۱:۳۹:۴۴
(ویرایش)

اهاممنون عزىزم.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۲/۹ ۲۳:۵۳:۴۷
(ویرایش)

ى سوال. من ميخام تازه شروع کنم باانگشت کوچيک دستکش.بايدهمشوبتونم بکنم داخل ؟ب هرحال طولش 3سانت حداقل هس.اينطورى ک احتمالاپرده پاره ميشع درسته؟؟

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۰۱:۲۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

مرسی عزیزای دلم

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۰۱:۵۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۷ ۲۰:۵۰:۳۸
(ویرایش)

سودا جونم خیلی دوس دارم مداوم انجام بدم بخاطر انجام نشدنش همش عذاب وجدان دارم....ولی هم خانواده شوهرم وهم خانواده ی خودم خوانده ی بزرگی هستن ورفت وآمد زیاد نرفتنی هم ناراحت میشن...خداروواقعا شکر من حتی یه ماهم نتونم تمرین کنم سایزم برنمیگرده باهمون سایزی که مثلا دفعه ی پیش تمرین کردم میتونم ادامه بدم امروز با یه تمرین سه ساز تغییر دادم از 7رسیدم 8البته من نیم سانت نیم سانت راحت ترم...فردا بازهم تمرین خواهم کرد....ممنون سودا جون که پیگیری خدا عوض بده😙😙😙خدا به همه امون کمک کنه این مریضی یه غوله شاخ دارشده دیگه برام اعصابمو میریزه بهم....😑😑😑😳😳😳

توکلت الی الله
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۰۷:۱۶:۴۸
(ویرایش)

سلام بچه ها روزتون خوش

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۰۷:۲۵:۱۷
(ویرایش)

ض

عزیزم تو این تمرین پرده کم کم کنار میره مطمئنا. برای همینم گفتم که همسرت حتما باید در جریان قرار بگیره.

هانیه جان سعی کن یه وقتایی رو برای تمرینت خالی کنی . اینطوری خیلی زودتر نتیجه می گیری و دیگه از دست دیلاتورا هم راحت میشی. تو تغییر سایزم عجله نکن تا راحت نشدی زیادش نکن. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۰:۰۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۰۰:۲۶:۱۴
(ویرایش)

سلام به همه دوست ای انجمن و مدیران سایت 

می شه لطفا من رو هم به اتاق روحیه دعوت کنید .

با تشکر

امید با ارزش ترین دارایی انسان
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۳:۱۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه

ماه تیسا جون ، دعوت کردنی نیست . توی تبادل نظر هست . خودت وارد میشی . مثل ایتجا .

Maris30 عزیزم...دردت اگر خفیفه مهم نیست . ممکنه روزهای تخمک گذاری ت باشه .

ض جون ، صفحه ی اول انجمن و هم صفحه ی اول همین تاپیک. حتما هم باید پرده بکارت ت چک شده باشه .

صفحه اول اصلی واژینیسموس با توضیحات : اینجاست.

صفحه خاطره ها  : اینجاست

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۵:۱۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۳ ۱۵:۲۸:۵۳
(ویرایش)

سلام بچه ها من موقعي كه ميخوام وارد كنم ديلاتور  بايد زور بزنم تاوارد بشه والا نميشه شمام همين طور هستين؟! بعدم خيلي نميتونم جلوعقب كنم ، ولي با سايز داخل مشكل ندارم نگه ميدارم در ميارم دوباره داخل ميكنم اما تند تند عقب جلو نميتونم بكنم

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۸:۰۶:۳۱
(ویرایش)

ادیس اشکالی نداره زور بزنی تا دهانه واژنت باز بشه. فقط اگر تند هم نمیشه ولی آروم عقب و جلو کن تا باهاش راحت شی. تونستی طول بیشتر رو وارد کنی?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۸:۰۸:۳۰
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی  عزیز خدا قوت

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314