تعداد بازدید : 528748
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۸ ۲۲:۳۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ض جان  معاینه نوع پرده شدی? عزیزم مشکلت انقباضه که مانع دخول میشی? یا مشکلت پرده است? صفحه اول انجمن رو خوندی? 

عزیزم با بی حسی و بوتاکس و ... مشکل ماها حل نمیشه باید اصولی تمرین کنی تا بتونی موفق به دخول شی. روش تمرین رو صفحه اول انجمن بخون. با کگل و وارسی شروع کن. همسرت رو در جریان تمرین قرار بده چون پرده کم کم کنار میره.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۹ ۰۰:۴۰:۲۳
(ویرایش)

صدای سکوت جان چه کردی ? تمرینات خوب پیش میره? 

شیوا جان رفتی پیش خانوم خیابانی? تمرینات چطوره?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۹ ۰۰:۵۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سودا جون همون سایز۵/۵هستم

sad

اصلا با زن رو نمیتونم انجام بدم

زن زیر هم هنوز یکمی سوز دارم

خیلی ناراحتم

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۲/۹ ۰۲:۰۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۴
(ویرایش)

سلام سودا جونم 

دیروز پریود شدم و تمرین فعلا تعطیله این بار با قدرت و انگیزه بالا ادامه میدم ک به امید خدا و کمک شما تمومش کنم 

خدای مهربونم شکرت❤
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۱:۰۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۳ ۱۵:۲۸:۵۳
(ویرایش)

سلام سودا جان من با سايز ٦ طول ٥/٥ تونستم فقط اين كه تا يه جا به بعد انگار نميره داخل مبترسم هول بدم بره جلو . نگران دردم.

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۲:۲۶:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام سودا جون

خدا قوت، ببخش کم پیدا بودم، بواسیر و سرماخوردگی داغونم کرده، anim2-wacsmileyاین من و بواسیریمanim2-smilies-azardl

بچه ها پر قدرت پیش برین، هیچ درد کشنده ای تو این جریان وجود نداره، به اضافه اینکه همه چی دست خودتونه، دیلاتورو نرم نرم با کگل و نفسای عمیق هول بدید رو به جلو . پرت کردن حواس و کگل مرتب فراموشتون نشه، خیلی خیلی مهمه.anim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۲:۴۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

ماه پیشونی

چرا دیلاتور رو ک داخل میزارم چنددقیقه ک بنونه انگار میچسبه و سخت میشه تکونش بدم

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۳:۲۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۱۹:۵۱:۲۴
(ویرایش)

دوستان مجددا سلام.....

ممنون سِودا جون😘

امروز سایزِ 11 رو تونستم داخل کنم و جلو عقب ببرم...اولش یکم سخت بود ولی حواسمو پرت کردم و موقعی که منقبض میشدم نگه میداشتم و شل میکردم و دیلاتور رو میچرخوندم و داخل میکردم کم کم تا کامل داخل شد...

خانوم خیابانی عزیز ;فقط یه مشکلی که دارم زیرِ دلم سمت چپ یکم درد میگیره نمیدونم چرا.....طبیعیه؟

صدای سکوتِ عزیز فکنم باید ژل لوبریکانت رو بیشتر بزنی و خودتو هِی شل کنی.....

۱۳۹۶/۲/۹ ۱۳:۴۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام ممنونم سوداجون.ازترسم مشکل انقباض رودارم گاهى وقتاکه باخودم کلنجاررفتم اجازه دادم ى کم واردکنه اما ى خورده ک واردميشه دردشديدى ميگيرم ک فک ميکنم بخاطر برخوردباپرده باشه.معاينه ى پرده هم نشدم.خلاصه خيلى ميترسم و ديگه ازاين وضعيت خسته شدم..صفحه ى اول رونخوندم.منظورتون صفحه ى اول انجمنه؟

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۳:۵۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

تمرينات روکجانوشته؟پيداشون نميکنم.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۴:۲۳:۵۴
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین همگی؟ تمرینات خوب پیش میره

سلام ماه پیشونی جون.  آخی عزیزم ان شاا... زود خوب شی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۴:۲۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۱۹:۵۱:۲۴
(ویرایش)

ض جان 

قسمتی که تالار گفتگوی واژینیسموس 96 هست که زیرشم 95 و 94 و93 هست زیر این قسمت ها نوشته مطالب آموزشی واژینیسموس که قسمت بندی کرده برو زودتر مطالعه کن

۱۳۹۶/۲/۹ ۱۴:۲۹:۳۵
(ویرایش)

صدای سکوت جان اشکالی نداره اولاش همه با زن رو مشکل دارن. ولی سایزای بالا راحت میشه برات. با هر پوزیشنی راحتی با همون تمرین کن فعلا. می تونی ابتدا و انتهای دیلاتورت رو تا یه سانت اختلاف درست کنی تا واژنت کم کم باهاش راحت بشه. ناراحت نباش گلم فقط سعی کن خودت رو شل کنی تا سوزشت کم بشه. 

برای ژلت میتونی روش آب بریزی تا یکم روان بشه. بعدشم انقباضت باعث چسبیدن میشه باید خودت رو شل بگیری و دیلاتور رو یه ربع داخل نگه داری و فقط کگل کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۴:۳۴:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۱ ۱۹:۵۹:۵۱
(ویرایش)

سلام خانمهای گل

خسته نباشین

ان شالله همه به خواسته شون برسن و بانو بشن.

من یه سوالی دارم.خانم خیابانی فقط کسانی که بار دارن و مشکل واژینیسموس دارن و معاینه میکنن یا کلا معاینه  میکنن افراد معمولی رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

I Can...
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۴:۳۵:۲۱
(ویرایش)

اهو جان ان شاا... بزودی بیای خبر بانو شدنت رو بدی.

ادیس جان قرار شد طولش رو زیاد کنی و سعی کنی داخلش کنی. اروم اروم انجامش بده. درد نداره اون به خاطر انقباضته که داخل نمیره. بعدشم شیبش رو به سمت مقعد بده خودش راحت سر میخوره و داخل میشه.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران