تعداد بازدید : 527108
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۵ ۱۵:۳۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۲:۳۸:۴۱
(ویرایش)

سلام دوستان

من دو سه ماهی غیبت داشتم البته تمرینام رو انجام می دادم ولی چون رو سایز 4 و 5 و 6 مونده بودم و تمرینام به صورت یه چرخه بین این سایزها می چرخید اعصابم خورد شده بود و گزارش تمرینام رو نمی دادم

ولی الان با خبرای خوب اومدم 

پریروز تصمیم گرفتم که برم سایز آخر و تصمیم بزرگتر اینکه با همسرم مشورت کردم که به جای دیلاتور با خود آلت انجام بدم و در کمال ناباوری تونستم بعد از 13 سال به مشکلم غلبه کنم و موفق بشم 

دیروز هم مجددا انجام دادیم و باز موفق شدیم گرچه هنوز باورم نمی شه و مدام از همسرم می پرسم یعنی واقعا انجام شد

خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم گرچه دیر آشنا شدم و به خاطر اینکه چندین سال این مشکل رو داشتم و شدیدا رو ذهنم تاثیر گذاشته بود تمریناتم زیاد طول کشید ولی نتیجه گرفتم وقتی وارد گروه شدم سلما جون و مریم جون بودن و خیلی کمکم کردن واقعا ازشون ممنونم

خانم خیابانی عزیز و سایر خانمهایی که اینجا برای درمان افرادی مثل من تلاش می کنید واقعا ازتون ممنونم

فقط می تونم بگم که

دستانم نمی رسد تا ستاره آرزوهای محال را برایتان بچینم ولی آنچه از چیدن ستاره برایم مهم تر است رویای ناب آرامش شماست

۱۳۹۶/۳/۵ ۱۵:۳۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۶ ۱۴:۰۰:۰۷
(ویرایش)

سلام من ۹ ماه عازدواج کردم اما هنوز موفق نشدم برای ی نزدیکی خوب و بدون استرس خیلی اذیت میشم و واقعاااا داغونم کرده این موضوع بیشتر رفتار سرد و کنایه های بیش از حد همسرم باعث شده ترس من بیشتربش و ازاین کارتنفر پیداکنم

۱۳۹۶/۳/۵ ۱۵:۵۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

هوراااا بازم بانو داریم مبااااارک باشه درنا خانم flower

انشالله شاد و خوشبخت باشی خیلی برات خوشحالم که بالاخره بعد اینهمه سال تونستی موفق باشی انشالله خیلی زود خدا بهت یه نی نی خوشگل بده

۱۳۹۶/۳/۵ ۱۶:۳۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۲:۳۸:۴۱
(ویرایش)

ممنونم بهاره جون 

انشالله همه دوستان بزودی موفق بشن

۱۳۹۶/۳/۵ ۱۸:۰۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۲۲:۱۰:۰۹
(ویرایش)

تبريك ميگم درنا جان ، اميدوارم جبران اون روزا برات به بهترين شكل رقم بخوره  ، اخرين سايز ديلاتور كه تمرين كردي چند بود ؟؟؟بعدش رفتي برا اقدام 

۱۳۹۶/۳/۵ ۱۸:۲۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲ ۰۲:۰۸:۱۸
(ویرایش)

سلام به همه خانمهای عزیز 🌹

من دوسال هست ازدواج کردم و متاسفانه هنوز موفق ب دخول نشدیم با اینکه رابطه جنسی خوبی داریم و هر دو رضایت داریم منتهاهمیشه ی چیزی کمه ، من خیلی احساس ناتوانی میکنم اومدم تو این سایت تا به کمک شما به این مشکل غلبه کنم ✋

۱۳۹۶/۳/۵ ۱۸:۳۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۶ ۲۲:۴۵:۱۵
(ویرایش)

درمانش چقدر طول میکشه؟

دوام رابطه آنجاست ک مشتاق هم باشند
ن محتاج هم
۱۳۹۶/۳/۵ ۱۸:۳۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۹ ۰۰:۴۵:۱۶
(ویرایش)

گل فروردین 

با اون سیاست های زنانه و تو یه موقعیت خوب میتونی همسرتو در جریان بزاری مطمئنن درکت میکنه.....

زیوار جان توام صفحه اول مطالعه کن تمام تمرینات و روش درمان نوشته شده ...مطمئن زود درمان میشی از همین امروز تمرینات و شروع کن ..

زندگی زیباست..
۱۳۹۶/۳/۵ ۱۹:۲۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۰۹:۳۷:۳۴
(ویرایش)

سلام... من خوندم همه رو یعنی با اون تمرینهای دیلاتورها شروع کنم؟ البته قبلا کردم که الان داخل می‌ره قبلش اصلا نمی‌رفت ولی سوزشم رفع نشده انگار زخمه ولی نیست هیچ مشکل اینطوری ای ندارم.. یعنی با تمرینها سوزش حل میشه؟ 

۱۳۹۶/۳/۶ ۰۴:۳۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان 

Gole farvardin عزیزم میتونی بخش خاطرات واژینیسموس رو به همسرت نشون بدی و حتی انجمن رو که ببینه چند نفر مثل تو این مشکل رو داشتن و با این تمرینات مشکلشون حل شده. تمرین کردنت تو ماه رمضون هیچ مشکلی نداره و روزه ات رو باطل نمیکنه فقط درصورتی که ارضا بشی مشکل داره. امیدوارم بتونی همسرت رو راضی کنی و شروع کنی به تمرین.anim2-a2d3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۴:۴۹:۱۸
(ویرایش)

Zivar جان قبلا تا سایز همسرت تمرین داشتی و رفتی اقدام? چند وقت هست که موفق به دخول شدی? 

عزیزم بعد اینکه موفق شدی باید یه مدت پشت هم رابطه داشته باشی تا کامل انقباضت رفع بشه. توی رابطه باید سعی کنی خودت رو شل کنی و انقباضت رو کنترل کنی. تمرینات کگل رو ادامه بده حتما. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۴:۵۲:۳۷
(ویرایش)

به به بانو داریمanim2-thanks

درنا جان بهت تبریک می گم و برات آرزوی سعادت و خوشبختی دارم. anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۴:۵۹:۰۰
(ویرایش)

Rastegar جان عزیزم موفق به دخول شدین? یا اصلا اجازه ندادی? صفحه اول انجمن رو کامل مطالعه کن تا روش درمان رو متوجه بشی. معاینه پرده انجام دادی? 

عزیزم همسرت رو درک کن. این نیازش باید تامین بشه . پس سعی کن باهاش صحبت کنی و رضایتش رو بگیری تا تمرینات رو شروع کنی و هرچه زودتر یه رابطه خوب رو تجربه کنید.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۵:۰۱:۵۶
(ویرایش)

مریم جان خوش اومدی به انجمن. ان شاا... به زودی نتیجه میگیری. صفحه اول انجمن رو کامل مطالعه کن و شروع کن به تمرین. فقط نوع پرده ات رو میدونی? همسرت رو در جریان تمرینت قرار بده حتما

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۵:۰۴:۲۸
(ویرایش)

امل جان طول درمان هرکس به درجه واژینیسموسش بستگی داره. نمیشه زمان تعیین کرد. شاید یکی در عرض یک هفته یکی در عرض یک ماه. تمرین مداوم و روزانه هم خیلی مهم و موثر در طول درمانه

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران