تعداد بازدید : 527060
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۶ ۰۹:۴۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۲۲:۱۰:۰۹
(ویرایش)

سلام به همه ، من امروز با ديلاتور ١٢ تمرين كردم از ساعت ٨ تا الان نزديك ١ ساعت و نيم شد ، اولش خيلي خيلي سوزش داشتم ، تازه فهميدم اصلا دردي ندارم فقط سوزش كه نميزاره ، بالاخره با تلاش زياد با كگل فراوان وارد شد ولي خب راحت نبودم بعدازظهر دوباره ببينم چي ميشه ، شبا تا صبح دارم خواب ديلاتور ساختن ميبينم ، مردم دغدغه دارند ماهم دغدغه داريم 🙈🙈🙈نميدونم چرا يه كار عادي براي ما انقدر غول شده 😫😫😫بازم خداروشكر درمان داره 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۰:۱۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۰۹:۳۷:۳۴
(ویرایش)

سلام ممنونم از راهنماییتون....الان دو ماه هست که تونستم اقدام کنم و دو بار با سایز همسرم تمرین داشتم بعد اقدام کردم.... ولی خیلی سوزش دارم هنوز و نمیتونم هیچ لذتی ببرم... به خاطر همینم دفعات رابطه ام خیلی کمه ...شاید تو این دو ماه سه یا چهار دفعه تمرین داشتم.... البته با همسرم.... دیلاتور سایز مثلا 12 رو با چی درست می کنین؟ یعنی با تکرار و مداومت خوب میشه سوزش؟

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۰:۳۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۰ ۱۳:۴۹:۱۰
(ویرایش)

ممنونم ازت سوداجان که دلگرمی میدی بهم

خداروشکر که درمان داره..

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۰:۴۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۲۱:۲۲:۱۶
(ویرایش)

مرسی بهار  جان بابت اطاق روحیه

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۳:۱۱:۵۹
(ویرایش)

دوستان من امروز با سایز ۸تمرین کردم بلند شدم که لبریکانت با دستمال تمیز کنم دستمال خونی شد.در صورتی که دیروز با همین سایز تمرین داشتم اما خونی ندیدم.بعد دباره خاستم دیلاتورو بزارم داخل سوزش زیاد داشتم نتونستم.چرا؟یعنی چی شده؟کمک

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۴:۱۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۰۲:۳۸:۴۱
(ویرایش)

سودا جون و تارا جون ممنونم

تارا جون همونطور که گفتم بین سه سایز 4 (ابتدا 8 انتها9) و 5(ابتدا 10 انتها 11) و 6(ابتدا 11 انتها 12) به صورت یه چرخه تمرین می کردم البته این چند وقت اخیر بیشتر با 4 و 5 و بعد رفتم اقدام

همونطور که اکثر دوستان بعد از اقدام گفتن واقعا خود آلت راحتتر از دیلاتور هست 

گرچه من در حین اقدام کمی درد داشتم ولی با کمک کگل بطور کامل وارد شد البته درد فقط در ورودی اصلی بعد از دهانه واژن هست و البته دردی قابل تحمل هست ولی اصلا با دیلاتور قابل مقایسه نیست دیلاتور خیلی سفت تر هست و من کاملا وجود دیلاتور رو داخل واژن حس می کردم ولی وجود آلت رو که به طور کامل وارد شده بود رو حس نمی کردم و مدام از همسرم می پرسیدم که مگه کامل داخل رفته

تارا جون مطمئن باش آخر این راه موفقیته

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۴:۲۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

تارا جان خیلی خوبه تمرینت. فقط تا زمانی که سوزشت موقع تمرین با این سایز رفع نشده تغییر سایز ندی. عزیزم دیگه چیزی تا بانو شدن نداری. می تونی با آلت هم کم کم تمرین کنی یا دیلاتور رو بدی همسرت برات وارد کنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۱۴:۳۴:۱۰
(ویرایش)

zivar جان تو این تمرینات بعد بانو شدن باید خیلی زود به زود رابطه داشته باشید تا کاملا سوزش و انقباض از بین بره. شما هنوز روند درمانت کامل نشده و هنوز موقع اقدام انقباض داری. می تونی تا یک مدت قبل اقدام با سایز همسرت تمرین ده دقیقه ای کنی بعد بلافاصله آلت رو وارد کنی. سعی کنین تو یک ماه زیاد رابطه داشته باشید. این سوزش ها فقط  و فقط با رابطه از بین میره و خودت تو هر رابطه سعی کن انقباضت رو کنترل کنی و خودت رو شل بگیری. گلم عجله نکن به مرور این مشکل هم برطرف میشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۱۴:۳۷:۳۷
(ویرایش)

مریم جان خون روشن مال پرده می تونه باشه ولی خون تیره مال نزدیکی پریوده . 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۱۴:۴۲:۲۵
(ویرایش)

خیلی ممنون از راهنماییتون... حتما همه سعیم رو میکنم خدا کنه واقعا به این راحتی باشه البته تو گفتن راحته در عمل راحت نیست.... انشاالله حل شه برای همه... فقط یه سوال دیگه .. من فردای روزی که رابطه دارم زیر دلم درد میگیره این مال همون انقباض ها ست؟ دکتر معاینه کرد گفت مشلی ندارم.... ممکنه مال انقباض ها باشه... درسته؟

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۴:۵۹:۰۷
(ویرایش)

عزیزم میتونه به خاطر پوزیشن نامناسبت باشه. سعی کن پوزیشنت رو تغییر بدی . 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۱۵:۰۳:۴۵
(ویرایش)

والا من اکثر پوزیشنها رو امتحان میکنم تا بره تو.... ولی درست میگید  شاید مال همین باشه.....

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۵:۱۳:۲۳
(ویرایش)

پوزیشن زن رو خیلی برای اوایل رابطه خوبه. اگر امتحان نکردی پیشنهاد می کنم این دفعه این پوزیشن رو انجام بده. هم سوزشت کمتر میشه و هم اینکه احتمالا دل درد نداشته باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۶ ۱۶:۰۰:۲۱
(ویرایش)

سودا جان روشن بود.مگه میشه تو این سایز پرده اسیب ببینه؟پس چرا با این سایز دیروز تمرین کردم خونی نیومد؟

۱۳۹۶/۳/۶ ۱۶:۰۰:۲۹
(ویرایش)

سودا جان روشن بود.مگه میشه تو این سایز پرده اسیب ببینه؟پس چرا با این سایز دیروز تمرین کردم خونی نیومد؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران