تعداد بازدید : 25109
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۸:۴۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

سلام آذر جون

من همیشه حرفاتو می خوندم و برا تمام منتظرا دعا می کردم . ولی خب چون تجربه ای نداشتم حرفی نمیزدم که بتونم کنارتون باشم

از دیروز دل تو دلم نبود ببینم کی بی بی چک میذاری . از خودت بیشتر استرس داشتیم anim2-25r30wi

الانم تا اومدم تاپیک رو دیدم سریع اومدم ببینم خودتی

خداروشکر که مامان شدی . بهت تبریک میگم . انشاءالله خدا بهت یه نینی سالم و صالح و خوشگل عطا کنه . دوران بارداری و زایمان راحتی داشته باشی و جفتتون سلامت باشین . خدا میدونه چقد خوشحال شدم چون حالتو می دونستم anim2-4d564ad6anim2-thanksanim2-smiliess8kiss

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۰۹:۵۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

ممنون آذر مهربونم..الان به همون حدی که خودم مامان شده باشم خوشحالم...اصلا تو نمی دونی من چه انرژی گرفتم....از ما سه تا..تو و یلدا به ثمر نشستیدanim2-4d564ad6 دیگه بعدش نوبت خودمهههههههه

من که بی بی مثبت برام آرزو شده...ولی ایشالا خدا به برکت فندق تو و یلدا به منم یه فندق بدهههههههههه

خدا جونم شکرت که دل این آذر بانوی ما رو شاد کردی

ایشالا همیشه خوش خبر باشی عزیزم

فقط لطفا سریع برو آز بده و بعد هم دکتر برو و دیگه خیلی خیلی مواظب خودت و نی نی گل ما باش..سه ماهه اول رو خیلی مواظب باش عزیزم...

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۰:۰۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۰:۲۲:۲۶
(ویرایش)

خيلي مبارك آذر جون

خيلي خيلي خوشحال شدم

ان شاالله به سلامتي بارداريو بگذروني

واسه ما هم دعا كن

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۰:۲۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

واااای خداااااای بززررررگ شکررررتanim2-thanks

آذرر جووون خیلی خیلی خوشحال شدم anim2-4d564ad6ک بالاخره نتیجه گرفتی عزیززم خیلی هم امیدوارر شدم ک بالاخره منم ی روزی مث تو نینی بیاد تو دلم anim2-4d564ad6

قربونت بررم خدا خیلی دوستت داشته ک تو این ماه عزیزو توی شب قدر تورو ب آرزوی دلت رسونده با اون قلب پاکت برای منو بقیه بچه هایی ک منتظرن دعا کن flower

ایشالاا بارداری سالمی رو بگذرونی با نی نی کوشولوتanim2-4d564ad6anim2-thanks

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۱:۰۰:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

واااااااااااااااای آذر جون بهت تبریک میگم دیدی گفتم بالاخره حامله میشی خدا شاهده دیشب داشتم نمازمیخوندم سرنماز اولین اسمی که آوردم تو بودی بعدش شینا و آرزوخیلی خوشحالم برات عزیزم خیلی ایشالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۱:۱۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

دیدی بالاخره مامان شدی هی میگفتی من لیاقت ندارم مامان شم خدا خیلی بزرگه عزیزم  حالا دیگه حسابی مواظب خودت باش یلدا کجاست ببینه آذر حامله شده 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۱:۱۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

وای آذر وای آذر وای آذر anim2-thanks

خیییلی خوشحالم از ته قلبم برات خوشحالم anim2-4d564ad6،،،، دیگه خیلی مراعات کن،،،

باورت میشه ما بچه هامون دقیقا هم سن هستن anim2-40،،، انشاالله که هر دو سلامت باشن،،، وانشاالله خدا همه منتظرا رو زودتر خوشحال کنه 

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۳:۰۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

ممنونم مامان پروانه عزیزم..ایشالا خدا مراد دل همه رو بده

فعلا که داریم با خوشحالی های آذر کیف می کنیم

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۳:۰۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ ۱۳:۳۲:۴۲
(ویرایش)

به به چ خبر خوبی، اذر بانو تبریک ویژه ، انشاالله بارداریه راحتی داشته باشی 

یاد خودم افتادم ک همسرم جواب ازمایش رو اورد دوتایی زدیم زیر گریه ، بهترین ها رو برای هر سه تون ارزو میکنم flower

معجزه خدا دوباره تکرار شد💚
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۳:۱۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۲۰:۵۶:۴۳
(ویرایش)

وااااای چه حس خوبی بوده مبارکه عزیزمanim2-28anim2-thanks انشاءالله سالم و صالح 😍😍😍😍😍

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد 💖
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۴:۲۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

ممنون عزیز دلم.خدا قسمت شما هم بکنه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۴:۲۵:۲۶
(ویرایش)

ممنون عزیزم. آره واقعا حس قشنگیه. خدا هم دل شما رو شاد کنه. خودمم باورم نمیشه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۴:۳۶:۴۷
(ویرایش)

مررررسی فاطمه جون. شما عزیزای من هستید که حال منو درک میکنید. انشاءالله قسمت شما هم بشه.

ندا جون. ممنونم از تبریکت. انشاءالله خدا قسمت خودت بکنه و من بیام تبریک بگم

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۴:۳۸:۵۲
(ویرایش)

مرسی عزیزم. خودمم خیلی خوشحالم.انشاءالله شما هم بارداری راحتی داشته باشی عزیزم 

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۴:۴۲:۳۶
(ویرایش)

آره دیگه شیناجون. واقعا این دفعه نوبت خودته.منم مثل تو بودم بی بی مثبت آرزو بود برام مطمئن باش به آرزوت میرسی. منو ببین رسیدم پس تو هم میرسی. کار نشد نداره مهربونم.انشاءالله این دفعه تو هم مامان شدی anim2-4d564ad6

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران