تعداد بازدید : 25108
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۲:۳۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

آذر جون این ماه نشد روزایی که خودم حس میکردم تخمک گذاریمه زیاد اقدام داشته باشیم چون ماه رمضونه اقدام یکم سخته من خودم احساس میکنم تخمک گذاریم همون روزای نهم دهمه سیکله ولی اون روزا اقدام نداشتیم ماه قبلم چون اون روزا قمر در عقرب بود دقیقا همون روزا رو  اقدام نداشتیم  تا ببینیم خدا چی میخواد دیگه انشاءالله اگه نشد ماه بعد و یا ماه های بعد توکل بر خدا blink

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۳:۰۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

آذر جان من رفتم دکتر میخاست برام سونو بنویسه تو هفته آینده ولی خودم نذاشتم آخه تازه من هفته ۵ رو تموم کردم، میگن از هفته ۵ قلب تشکیل میشه و یه سری تو هفته ۶ یا۷ میبینن قلب رو ولی من میترسم، یکی از آشناهامون تا آخر هفته ۸ سه بار رفت سونو ولی خب لقاحش دیر بوده برا همین خیلی استرس کشید، منم گفتم میذارم هفتع ۹ میرم که دیگه خیالم راحت باشه، دکتر هم کفت همون موقع بیا برات آز کامل خون بنویسم

۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۴:۴۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

رهایی جون چه جالب. پس دقیقاً یک سال از پسر شما کوچیکتره. من خودمم بهمنی هستم. یعنی بچمم بهمنی میشه.anim2-25r30wi مرسی عزیزم. انشاءالله خدا بچه ات رو برات ببخشه عزیزم 

دعا میکنم برای همشون. که انشاءالله به حق این شبای عزیز همه بچه هایی که آرزو دارن زود مامان بشن.خیلی شیرینه.از وقتی شوهرم فهمیده باردارم خیلی هوامو داره. اصلا توی خونه کار نمیکرد ولی الان یکمی کمکم میکنه. خدایا شکرت که داره زندگیمون شیرین تر و شادتر میشه.شما طبیعی زایمان کردی یا سزارین؟

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۴:۴۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

انشاالله به حق این روز عزیز دامن همه منتظرا سبز بشه

آذر جون بازم تبریک میگم انشاالله هر دو سالم باشین ... من هفته 8 رفتم دکتر برام سونو نوشت ....وای چقد استرس داشتم کلی صلوات فرستادم لحظه ای که صدای قلب بچمو شنیدم انگار دنیا رو بهم دادن .انشاالله این لحظه قشنگ قسمت همه بشه. راستی سونو بهم گفت 7 هفته هستم. رعنا درست میگه برای اولین سونو سعی کنین همون 8 هفته برین که خیلی زود نباشه و استرس بیخود نگیرین

آزمایش هم فعلا برام ننوشت الته من یکی دو روز قبل اقدامم آز چکاپ داده بودم دکترم گفت خوب این تو دوران بارداریت بوده برا همین دیگه فعلا آزمایشی نداده...

برا همه دعا کنین هم اونایی که دلشون نی نی میخواد و هم اونایی که باردارن که خدا خودشون و نی نیشونو حفظ کنه

۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۴:۴۶:۰۲
(ویرایش)

رعنا جون من امروز هفته 5 رو تموم میکنم. یعنی از روز اول پریودی که حساب میکنم امروز هفته 5 رو تموم میکنم.شما کی هفته 5 رو تموم کردی؟ آره من که هنوز دکتر نرفتم ولی خواهرم گفت بذار یکی دو هفته بگذره بعد برو سونوگرافی. منم مشتاقم زودتر برمو صدای قلبشو بشنوم.انشاءالله هم فندق شما و هم فندق من هر دو سالم باشن و صدای قلبشون رو بشنویم. میخوام با شوهرم برم سونوگرافی که اونم کیف کنه.

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۴:۵۵:۵۳
(ویرایش)

واااااااااای ریحانه جونم. مرسی پس شما هم هنوز اول بارداریته. مبارک شما هم باشه عزیزم. آره منم سعی میکنم همین هفته 7 و 8 برم. میدونی چرا هفته 8 رو گفته هفته 7 هستی.چون یک هفته ای که پریود بودی رو حساب نکرده 

انشاءالله که همینطور که شما میگی بشه.منم خیلی خوشحالم که عضو این سایت شدم هم دوستای زیادی پیدا کردم و هم از تجربیاتشون استفاده کردم و هم خبر های خوش بارداری شنیدم. واقعا دست خانم خیابانی دردنکنه که این سایت رو راه اندازی کرده. خدا خیرش بده 

۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۴:۵۹:۲۸
(ویرایش)

زینب جون انشاءالله که همین دفعه باردار شدی ولی عزیزم زیاد به این چیزا توجه نکن منم اولا این کارا رو میکردم.که شب 4 شنبه نباشه اول و وسط و آخر ماه نباشه و خیلی سخت گیریا دقیقا شبی که فکر میکردم تخمک‌گذاریمه میخورد به همین شبا.خواهرم گفت زیاد سخت نگیر. شما هم اقدام کن و توکلت به خدا باشه عزیزم anim2-a2d3

۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۵:۰۳:۵۴
(ویرایش)

واقعا خیلی جالبه ها anim2-25r30wiچند بهمنی؟ مرسی عزیزم از اون شب که بی بی ام مثبت شد کلی نقشه میکشم که اتاق بچم رو چه جوری بچینم. 

من از زایمان میترسم.سزارین سخته؟ حتما شما شرایط طبیعی نداشتی.آخه الان دیگه سزارین نمیکنن میگن فقط طبیعی مگه این که دکتر تشخیص بده شرایط زایمان طبیعی نداری. من هر دوش برام سخته 

۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۵:۴۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۶ ۲۳:۲۹:۰۵
(ویرایش)

سلام‌خانم ها ببخشید اینجاکسی هست دراقدام باشه؟

خدایا به من بفهمان بی توچه خواهدشد ‌..امابه من نشان نده
۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۵:۴۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۶ ۲۳:۲۹:۰۵
(ویرایش)

من پنج ماهه دراقدامم تنبلی تخمدان دارم قرص متفورمین و دوفاستون میخوردم جواب نداد البته منظم نمیخوردم متفورمینو ‌این ماه پزشکم بعم قرص آووبست وگلوکوفاژ بجای متفورمین وهمون دوفاستون وآووبست داد .ازش پرسیدم ویتاگنوس مصرف کنم مشکلی نیست گفت نه بخور .کسی بوده بااین دارو جواب بگیره؟راسته میگن دوفاستون جلوی تخمک گذاری میگیره؟

خدایا به من بفهمان بی توچه خواهدشد ‌..امابه من نشان نده
۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۹:۰۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

آذر جان من برای دخترم رعایت کردم خیلی تاثیرات خوبی دیدم هم بارداریه خوبی داشتم هم زایمان خوب؛ واییییی چه جالبه منم بهمنیممممم دوم بهمن 67 

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۳/۲۶ ۱۹:۳۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

خب آذر مگه هر دو تامون ۲۳ام روز اول پری مون نبود؟ من با حسابگر سایت حساب میکنم زده ۴ هفته و ۶ روز فردا تازه ۵ هفته رو تموم میکنیم

منم اشتباه گفتم

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۰۸:۲۲:۰۴
(ویرایش)

منم 13 بهمن 69 ام. زنداداشم یک بچش رو طبیعی بود یکی رو سزارین میگه طبیعی بهتره. من هم از سزارین هم از طبیعی خیلی میترسم آخه الان بیمارستان ها تا شرایط طبیعی رو داری نمیذارن سزارین بشی.بنظر خودم سزارین بهتره حداقل بیهوش میکنن چیزی نمی فهمی. ببینم خدا چی میخواد. مرسی از راهنماییت عزیزم anim2-40

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۰۸:۲۵:۵۹
(ویرایش)

آره رعناجون راست میگی من فراموش کرده بودم.گفتم شاید زود تر از من متوجه بارداریت شدی شاید زودتر از من پریود شدی. یکی از اقوام رفته سونوگرافی دکتر توی سونوگرافی یک هفته کمتر زده فکر کنم یک هفته پریودی رو ازش کم کرده. اگه اینجور باشه ما تازه هفته 4 رو تموم کردیم 

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۰۸:۲۸:۴۴
(ویرایش)

چه جالب زینب جون.منم 13 بهمن 69 ام. همه بهمنی ها اینجا جمع شدیما anim2-25r30wi آره خب راست میگی ولی اینجوری سخته و طول میکشه. انشاءالله که زود باردار شی خوشگلم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران