تعداد بازدید : 25115
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۱:۵۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

علت کمر درد های منم مشخص شد عفونت شدید گرفتم😳

دعا کنید خوب بشم...💪

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۲:۰۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

آذر جون ببخشید تو تاپیک شادتون زدم تو فاز منفی کسه دیگه ای رو جز شماها اینجا نمیشناسم فعلا...و زیاد بلد نیستم این سایت رو...شرمندتم عزیزم😶

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۴:۵۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۲:۳۷:۰۳
(ویرایش)

سلام آذر جون بازم تبریک فقط اسم دکترت که گفتی بهت قرص داده سوم عادتت بخوری رو میگی؟آخه منم مث شما بودم دکتر زهره بذری برام قرص نوشت دیگه پری نشدم که بخورم.باردار شدمanim2-auizz3ffy9vla57584xqشاید دکترامون یکی بودن.من مشهدیم.

و خداوند عشق را آفرید
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۹:۳۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

آذر جون این ماه اقدامت چطوری بود؟ چند روز بعد پری اقدام داشتی چند بار؟ داروی خاصی خوردین یا تغییری تو برنامه غذاییتون دادین؟anim2-21

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۹:۴۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

مرسی رعنا جونم.anim2-a2d3آره عزیزم دقیقا هم سن هستن. چقدر خوب. یادته اولین بار بهت گفتم ما با هم هم اقدامیم هر دو هم با هم نتیجه گرفتیم.anim2-4d564ad6​ خدا مواظبشون هست.راستی تو رفتی آزمایش؟  بتات چند بود؟ سونوگرافی رفتی؟ من دیروز صبح رفتم آزمایش دادم ظهر جوابش آماده میشه. بنظرت مثبته واقعا؟  3 تا بی بی چک گذاشتم بازم دو مارک مختلف هر سه شون مثبت پررنگ شد 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۹:۴۷:۰۴
(ویرایش)

سلام گلین جون. مرسی عزیزم. چه جالب!  دکتر زهرا زارع متخصص زنان و زایمان و نازایی. آدرسش رو از بچه های اینجا گرفتم.آدرسش هم احمدآباد. عدالت2. پلاک 68.ساختمان آراد. طبقه اول بود. به من قرص لتروزول و استرادیول والرات داده که از شب سوم عادتی بخورم که دیگه خدا روشکر نیازی به قرصها نشد 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۹:۴۹:۳۶
(ویرایش)

قربونت برم.این حرفا چیه. اشکالی نداره. انشاءالله که زود خوب میشی و مامان میشی anim2-28

۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۰:۰۳:۳۳
(ویرایش)

سلام آرزو جان. من 23 اردیبهشت ساعت 8:30 صبح پریود شدم پس 23 اردیبهشت میشه روز اول سیکلم. از 1 خرداد که میشد روز 10 سیکلم تا 10 خرداد که میشد 19 سیکلم نزدیکی داشتم ولی در این شب های که میگم.1_2_3_4 خرداد هرشب. 6_8_10 خرداد هم نزدیکی داشتم فقط توی این شب ها عزیزم. 23 خرداد هم باید پریود میشدم که نشدم 24 ام شب بی بی چک گذاشتم مثبت شد.دارو مصرف نمیکردم. رژیم خاصی هم نداشتیم. ماه رمضون بود هر دو مون هرروز روزه گرفتیم 

۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۰:۰۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

مهر مادر عزیزم گاهی اوقات ما انسانها مجبوریم در برابر تقدیر و مصلحت خدا تسلیم بشیم عزیزم خیلی سخته درکت میکنم عزیزم اما با یادآوری اون روزها و دیدن عکسای نازنین بچت هیجی درست نمیشه و فقط باعث شکستت و افسردگی تو میشه خدا رو شاکر باش شاید عمر کوچولوت به دنیا بود اما چندسال بزرگش میکردی بیشتر وابسته تر میشدی و اونوقت که دل کندن برات غیر ممکن بود خدا ازت میگرفتتش شاید بزرگ میشد و مشکل دار میشد و اونوقت تمام عمرت به بچت نگاه میکرد حسرت میخوردی که مریضه نمیتونی براش کاری کنی  سخته اما باید یه زندگی جدید شروع کنی عزیزم شاید با خودت بگی چرا من اینهمه آدم هستن اما خدا واقعا یه وقتایی بندهاشو بد امتحان میکنه مام باید از این امتحان سربلند بیایم بیرون دختر دایی خوده من دوتا بچه تا 8 سالگی بزرگ کرد هردوتاشونم تو یه سن و بایه بیماری از دست داد الان دیگه تسلیم تقدیر زندگیش شده و دونفری با همسرش زندگی خوبی دارن حال و هواتو عوض کن عزیزم تحت نظرباش ایشالله اقدام کن برای بارداری دوم عزیزم خدا به بندهاش دیگه دوبار عذاب نمیده عزیز دلم ماها حکمت کاری خدا رو نمیفهمیم شاید بعدها تو زندگیمون متوجه این موضوع بشیم و بابتش شاکر خدا باشیم برات آرزوهای بهترینارو دارم عزیزم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۳:۰۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

آره آذر جون خیالت راحت مثبته، مال من یه خیییلی کمرنگ بود ، من سیکل هام ۲۵ روزه بود و درواقع باید ۱۷ خرداد پریود میشدم که ۲۰ ام رفتم آز دادم و مقدارش ۱۴۵ بود

۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۳:۳۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۲:۳۷:۰۳
(ویرایش)

عزیزم آدراسامون تقریبا یکی بود منم احمد آباد عارف ۱ بود.ولی دکترامون نه.راستی منم اون ماه که باردار شدم ریا نباشه دو روز روزه گرفتم.پیامبر فرمودند؛برای اینکه زن باردار بشه بعداز پاک شدنش روزه بگیره.من اینو از ی سایت خوندم.کسایی که منتظر نی نی هستن حتما بخونن.واقعا جواب میده.

و خداوند عشق را آفرید
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۵:۲۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۵:۵۳:۰۸
(ویرایش)

سلام آذر جون بهت تبریک میگم برای منم دعا کن ...منم خیلی استرس داشتم اما بیخیالش شدم الان دو روز از وقتش  میگذره لکه بینی دارم نمیدونم پریودیریا نه 

۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۵:۲۸:۳۹
(ویرایش)

سلام مرسی عزیزدلم. انشاءالله قسمت تو هم میشه.بی بی نزدی؟  دو روز از وقت پریودت گذشته؟ 

۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۵:۳۱:۰۰
(ویرایش)

رعنا جونم رفتم جواب آزمایشم رو گرفتم مثبت بود زده بیشتر از 200. عدد دقیق نزده ولی گفتن مثبته 

۱۳۹۶/۳/۲۵ ۱۵:۳۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

خیلی عالیه ،،، دیگه خیالت هم راحت شد ،،،، خیلی مراعات کن از این به بعد

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728