تعداد بازدید : 25109
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۵:۳۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااااام آذر جون خدا رو شکررررررر خدا رو هزار مرتبه شکر عزیزم خیلی خوشحال شدممممممممممممم

مبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارکه مامان خوشجل انشاالله خدا خودتو و نی نی تو حفظ کنه عزیزم

anim2-4d564ad6flowerfloweranim2-4d564ad6

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۶:۰۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۲:۰۵:۰۵
(ویرایش)

خوش بحالتون.واسه منم دعا کنید این ماه قصد بارداری دارم انشاالله که مثبت باشه

خدایا هرکس دلش نی نی میخاد بهش بده
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۶:۰۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۱۵:۱۱:۰۹
(ویرایش)

وااااااااااااي آذر جووووونم تبريك ميگم بهت....خيييلي خوشحااااال شدم..ديروز ك ميگفتي قراره بيبي چك بزاري و استرس داشتي از ته قلبم از خدا خاستم ك بهت بچه بده چون خيلي انتظار كشيدي و ب نظرم بيشتر از هر كسي دلت ني ني ميخاست..انشاالله خدا يه ني ني صالح و سالم و ناز 9 ماه ديگه ميذاره تو بغلت...عزيزم خيييييلي مواظب خودت باش...واااي بخدا باورم نميشه...آذررررررررر ماماني....واسه ماهم تو اين شباي عزيز دعا كن...بووووس

*خداجون اميدم تويي*
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۶:۱۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

قربونت برم آذر جون تنها من نبودم واست دعا کردم اینجا همه برای تو دعا کردن انشاءالله بقیه دوستانی هم که آرزوی بچه دار شدن دارن به آرزوشون برسن به حق این شبای پر برکت راستی آذر جون من اسمم زینبه فکر کنم اینحوری راحت تره تا مامانه فاطمهblink

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۶:۴۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۱۲/۲ ۰۱:۰۲:۵۶
(ویرایش)

خدا رو شکر آذر جان 

تو این شبهای قدر ماروهم دعاکنید

الهی وربی من لی غیرک
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۷:۱۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلاااااام

وایییییی اذر جون خیلی خیلی خوشحال شدم تا همچین عنوانی رو در سایت دیدم

سریع اومدم ببینم این مادر عزیزمون کی هست 

که دیدم شما هستی

ییبیشترررررر خوشحال شدم

خیلی بهت تبریک میگم عزیزم

یادت تو تاپیک طعم مادری بهت گفتم قطعا یه روز تو هم میای برامون تاپیک میزنی

و بهمون خبر میدی و نا امید نباش  .....

وای چقدر هم زود این اتفاق افتاااااااااااد. anim2-thanks

واقعا عالیه

anim2-a2d3

امیدوارم بقیه دوستان منتظر هم مثل شما یه روزی اینکار رو انجام بدن

و اون روز قطعا دیر نیست فقط باید امید داشت و بیخیال بود 

anim2-a2d3

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۸:۱۹:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

واااااااااای مرسی پری جون.خودمم شاخ درآوردم باورم نمیشد. شوهرم که هنگ بود.خدا واقعا مهربونه. خیلی ازش ممنونم. خدا به منم نی نی داد انشاءالله به هرکسی که دوست داره نی نی داشته باشه بده و خوشحالشون کنه. آره واقعا یلدا کجاست بیاد ببینه منم دارم مامان میشم. دلگرمی و دعای شما و دوستان عزیز بود 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۸:۲۱:۲۸
(ویرایش)

مرسی دل افروز عزیزم. آره یادمه. چقدر زود خدا حاجتم رو داد. انشاءالله حاجت همه رو زود بده anim2-4d564ad6

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۸:۲۳:۱۳
(ویرایش)

مرسی از تبریکت. روی چشمم. محتاجیم به دعا.خدا دل همه رو شاد کنه انشاءالله 

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۸:۲۶:۰۹
(ویرایش)

آره زینب جون.دوست خوب و مهربون و دوست داشتنی من.انشاءالله خدا توی این ماه عزیز دل همه دوستان رو شاد کنه. این بار منتظر خبر خوب شما هستم عزیزم anim2-40

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۲۲:۳۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

قربونت برم شمام واسه من دوست داشتنی هستی عزیزم،البته تخمک گذاریم همین روزاست که مصادف شده با این ایام شاید نشه نمیدونم هر چی خدا بخواد...blink

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۰:۳۸:۲۳
(ویرایش)

مرسی شیدا جون.انشاءالله زود باردار شی عزیزم 

۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۰:۴۰:۵۶
(ویرایش)

مررررسی ریحانه جون.خودمم خیلی خوشحالم. انشاءالله این خوشحالی قسمت همه منتظرا بشه 

۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۰:۴۵:۴۵
(ویرایش)

قربونت برم شهرزاد جون. هنوز خودمم باورم نمیشه.رفتم آزمایش فردا ظهر جوابش آماده میشه.خدا خیلی مهربونه.انشاءالله به زودی شما رو هم مامان میکنه.مررررسی که برام دعا کردی.من روی چشمم حتماً دعات میکنم. انشاءالله این دفعه شما بیای تاپیک بی بی مثبت بزنی ما هم هی بیایم بگیم مبارکه anim2-4d564ad6

۱۳۹۶/۳/۲۵ ۰۰:۵۱:۱۴
(ویرایش)

سایا جان و آرزو جان.مرسی از تبریکتون.انشاءالله این خوشحالی قسمت شما و تمام بچه های منتظر بشه. دوستون دارم مهربونا. فقط توکل به خدا داشته باشین بقیش حله.استرس رو بذارید کنار 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران