تعداد بازدید : 795145
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۶ ۱۸:۱۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام عزیزم خیلی خوبه که داری از ببمارستان میری خونه

انشالله دیگه هیچ وقت کارت به ببمارستان نیفته الا زایمانت

و شاید زایمان دومت

anim2-25r30wi برات دعا میکنم که زایمان خوب و راحتی داشته باشی ودر کشور غربت بعد زایمانت خیلی زود سرپا بشی

تو هم الان که بارداری برام دعا کن خدا یه نی نی سالم بهم بده خدا صدای شما مامانای باردار رو زود میشنوهanim2-40

۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۰۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

حالا من از اون نظرا بد عادتش نکردم الهه جون اگه کاری بخوام برام تو خونه انجام میده همیشه

ولی از نظر کاری  توقع داره منم دقیقا مثل خودش کار کنم بابا منم ادمم من یه زنم خسته میشم نیاز به استراحت دارم اما اون اینارو نمیتونه ببینه . مثلا اگه یه روز  تو خونه باشم وبخوابم تا ۱۱ صبح تو روم میزنه . تا فلان ساعت خواب بودی من فلان ساعت رفتم سر کار . 

با این حرفهاش من و دلزده و دلسرد میکنه . 

الان که میخوام فشار کاریم و کمتر کنم و برای خودم بیشتر وقت بذارم احساس میکنم لجش گرفته 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۰۳:۲۲
(ویرایش)

نمیدونم الهه جون احساس میکنم قدر زحمات و کارهای من و نمیدونه . 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۰۸:۱۲
(ویرایش)

ممنون الهه جون نظر لطفته عزیزم . انشالله که خدا هیچ کسی رو درگیر دادگاه و بیمارستان نکنه . ولی ما به تناسب شغلمون هر روز تو دادگاه و بین گرفتاری های مردمیم 

انشالله که همیشه به خوبی و خوشی باشه زندگیت عزیزم 

حتما داره کارای اولیه ش رو انجام میده گلم . 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۱۲:۰۲
(ویرایش)

اره از اون لحاظها خیلی خوبه از نظر اخلاقی هم واقعا عالیه ولی تو این مورد واقعا رو اعصابمه .

نمیدونم اتفاقا به بچه دار شدن  هم فکر کردم گفتم یا خودم و حسااااااابی مشغول کار میکنم از صبح تا شب

یا اگه تونستم فشار کارمو کم کنم به بارداری فکر کنم .

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۱۳:۴۱
(ویرایش)

اره والا الهه جون ادم خونه دار باشه یه جور کار زن تو چشم نمیاد شاغل هم که باشه یه جور دیگه اصلا ادم نمیدونه به کدوم سازشون باید رقصید برای همین ما میزنیم تا اونا با ساز ما برقصن والا 😂😂

خوب عزیزم برنامه یه مشهد رو بریز با شوهرت برید 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۱۵:۵۹
(ویرایش)

الهه جون کاش میشد پیگیر عملت میشدی . شوهرت چرا الان بچه نمیخواد ؟ 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۲۱:۲۲
(ویرایش)

الهه جون بسپار به خود خدا قطعا سر زمانی که به صلاحتون هست اون اتفاقای خوب و شیرینی که میخوای براتون میفته گلم 

رفتارهای شوهرت هم تو این مدت از روی بی تجربگی بوده اونم کم کم خوب میشه عزیزم همه اون اوایل حسابی اختلاف سلیقه و بحث داشتن 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۲۵:۴۷
(ویرایش)

عجب ادمیه برادر شوهرت اصلا به اون چه ارتباطی داره ولی ناراحت نشو این مدل ادمها همیشه وجود دارن نمیشه جلو دهنشون رو بست شوهرت باید جوابش رو میداد تو خوب کاری کردی باهمچین ادمی دهن به دهن نشدی . 

به شوهرت بگو یکی از مراحل تشکیل خانواده و زندگی مشترک پدر و مادر شدن هست که هر مرد و زنی دوست دارن این رو تجربه کنن ولی تو الان به شوهرت هم خیلی فشار نیار برای بچه بذار بیشتر اخلاق همدیگه رو بشناسید که بعد ها خدایی ناکرده بیشتر اذیت نشی بذار خودش بعدها دلش بخواد و بگه 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۲۸:۱۴
(ویرایش)

بگو بله فعلا بچه نمیخوایم ولی برای سلامتی من و خانمت میخوام ببریم دکتر تا مشکل رفع بشه و خیالم راحت بشه 

برو بخواب عزیزم . انشالله که مشکلات همگی به خوبی و خوشی حل بشه . 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۳۰:۵۰
(ویرایش)

اینطور ادمها رو هر چی بیشتر براشون وقت بذاری بیشتر خسته میشی نسبت به رفتار و حرفاشون بی تفاوت باش وقتی ببینن اهمیت نمیدی بلکه هدایت بشن و انجام ندن دیگه 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۳۳:۱۶
(ویرایش)

بگو اگه خواهر و مادرت هم چنین مشکلی رو داشتن دامادتون و پدرت اینطوری جواب میدادن ؟ خودت بیخیال بودی ؟

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۳۵:۱۸
(ویرایش)

عزیزم اون موقع هم تضمینی نداشت که با حرف و رفتاراش ازارت میداد یا نه مردها واقعا حد وسط ندارن به نظرم یا از اینور غش میکنن یا از اون ور 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۳۶:۴۹
(ویرایش)

امشب تاپیک اختصاصی خودم و خودت بود هیچکسی نبود 

ملیکا جونم از بیمارستان مرخص شده احتمالا دار استراحت میکنه انشالله که زود حالش خوب بشه 😍

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۶ ۲۳:۳۹:۱۷
(ویرایش)

برو بخواب عزیزم منم برم بخوابم به قول شوهری تا خستگیم در بره کشته مرده راه کاراشم 😂

فردا خونم اگه تونستم میام 

شبت بخیر عزیزم . انشالله همه چی درست میشه باید امیدوار بود 😊

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728