تعداد بازدید : 161901
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۱:۱۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

باریکلا به ارادش flower

اره اصولا ادمای تپلی خوردن رو خیلی دوست دارن سخته دل بکنن از خورد و خوراک

هکمسر من فعلا گفتن ورزش نکن فقط پیاده روی کن ..   پس مگه همون خرمتا و مویز بهش بدم .. البته روزی یه دونه  موز تو رژیمش هست اونم خوبه

دکترم بهم اسید فولیک داد منم همونو دارم میخورم

۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۱:۵۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

بانوبان نگران نباش اگر مصلحت خدا باشه باردار میشی سرموقع.فقط از خدا بخواه هر وقت که صلاحتونه نی نی سالم و صالح بده بسپار به خودش😀

شبنم جون من از دیشب خداروشکر خداروشکر گوش شیطون کر لک ندیدم شیافم نزدم ب گفته دکترم.ایشالا دیگه نبینم.شوهرم میگه احتمالا لکه بینیم بخاطر این بوده مسافرت بودیم هم تو ماشین بودیم هم اونجا راه رفتمو خسته شدم .پریروز هم رفتم حمام شاید آبش خیلی گرم بوده باز لکه دیدم امیدوارم دیگه نبینم و بقیه راهو ب سلامت طی کنم.یدوفولیک چیا توش هست؟ راستی هفته چندی؟ منم یک ماه پیش آز ویتامین دی دادم کمبود داشتم دکتر برام ۱۰ هفته پشت سرهم دوز ۵۰ هزار تجویز کرد تا الان چهارتاشو خوردم.دکترم گفت دیگه بکنم ماهی یه دونه بعدشم روزانه ۱۰۰۰ شو بخورم.ان شا اله بارداری خوبی داشته باشی.وضعیت شما سخت تر از ماست هم شاغلی هم شکرخدا یه گل پسر داری خدا کمکت کنه ب سلامتی بارداریتو بگذرونی😘

دیار جان آفرین دیگه فعالیت سنگین تعطیل تا ب امید خدا سر موعد بری سونو و ساک حاملگی رو ببینی😉

نیلو جان ب دکتر همسرت می گفتی تو اقدام ب بارداری هستین که بگه چیا باید مصرف کنه که رو اسپرم تاثیر داسته باشه و کم کالری هم باشه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۱:۵۳:۴۳
(ویرایش)

بانوبان نگران نباش اگر مصلحت خدا باشه باردار میشی سرموقع.فقط از خدا بخواه هر وقت که صلاحتونه نی نی سالم و صالح بده بسپار به خودش😀

شبنم جون من از دیشب خداروشکر خداروشکر گوش شیطون کر لک ندیدم شیافم نزدم ب گفته دکترم.ایشالا دیگه نبینم.شوهرم میگه احتمالا لکه بینیم بخاطر این بوده مسافرت بودیم هم تو ماشین بودیم هم اونجا راه رفتمو خسته شدم .پریروز هم رفتم حمام شاید آبش خیلی گرم بوده باز لکه دیدم امیدوارم دیگه نبینم و بقیه راهو ب سلامت طی کنم.یدوفولیک چیا توش هست؟ راستی هفته چندی؟ منم یک ماه پیش آز ویتامین دی دادم کمبود داشتم دکتر برام ۱۰ هفته پشت سرهم دوز ۵۰ هزار تجویز کرد تا الان چهارتاشو خوردم.دکترم گفت دیگه بکنم ماهی یه دونه بعدشم روزانه ۱۰۰۰ شو بخورم.ان شا اله بارداری خوبی داشته باشی.وضعیت شما سخت تر از ماست هم شاغلی هم شکرخدا یه گل پسر داری خدا کمکت کنه ب سلامتی بارداریتو بگذرونی😘

دیار جان آفرین دیگه فعالیت سنگین تعطیل تا ب امید خدا سر موعد بری سونو و ساک حاملگی رو ببینی😉

نیلو جان ب دکتر همسرت می گفتی تو اقدام ب بارداری هستین که بگه چیا باید مصرف کنه که رو اسپرم تاثیر داسته باشه و کم کالری هم باشه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۱:۵۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

ریزان جون من ازمایش کلی که داده بود ویتامین دیم 29 بود یا 30 فکر میکنم. که رنج نرمالش هم بین 30 تا 100 بود.  دکترم گفت ماهی دوتا بخور . پس شما چرا هرروز میخورید.  برای چی به شما اینو گفته؟؟؟؟ 

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۲:۴۰:۵۰
(ویرایش)

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۲:۴۳:۱۸
(ویرایش)

دیار جان من هنوز روزانه نمیخورم باید ماهی یه دونه ۵۰ هزار مصرف کنم تا بعد بشه روزانه دوز ۱۰۰۰ .من آز دادم ویتانینم رو ۱۲ بود کمبود داشتم که خوب نیست.بسته به تشخیص پزشک تو دوران بارداری تجویز میشه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۲:۵۷:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

من پروفایلمو اسممو عوض کردم

همکارم فضوله امار گرفته بود

دوست ندارم بیاد بخونه بفهمه serious

۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۳:۰۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۵ ۲۲:۵۶:۰۵
(ویرایش)

ریران جون

خداروشکر دیگه لک ندیدی...همچنان ب استراحتت ادامه بده

من ۲۹ مهر اخرین پریم بوده ک الان میشم ۶ هفته و ۴ روز و شاید پنجشنبه هفته دیگه برم سونو....توکل بخدا

یدوفولیک ،اسید فویلک ۵ میلی گرم داره بهمراه ید...

من ک دکترم میگه یدوفولیک خیلی بهتره نمیدونم

بچه ها راستی من شنیدم به برای تشکیل قلب نی نی خوبه برا همین روزی ی تیکه میخورم چون واقعا میلم نمیکشه...

سعی کن ریزانی دیگه فعلا حموم نری و اگه رفتی سه سوت بیا بیرون... از شهینم بی خبریم...

۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۳:۰۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

انشاالله خدا به هممون نی‌نی سالم بده

۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۳:۱۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

گفته انشاالله بعد از اقدام های این ماه آزمایش رو تکرار میکنه اگه خدا بخواد 

۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۴:۲۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

نانی ۸۴

هه هه،عامل نفوذی پیدا کردی اینجا،منم همش فک میکنم خانواده شوهرم اینجا منو شناسایی کردن و آمارمو گرفتنanim2-25r30wiبه همسرت قهوه هم بده،هم چربی سوزه هم واسه کبد خوبه و آنتی اکسدان داره،هم فوقالعاده انرژی زا هستblink

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۵:۰۸:۴۲
(ویرایش)

مرسی ریزان جون از توضیحت

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۶:۴۸:۵۱
(ویرایش)

ممنون شبنم جان.دکتر ب من اسید فولیک داد فقط.سونو ساک حاملگی هم رفتی؟ اون باید هفته چندم رفت؟ اصلا نیازی ب رفتنش هست؟؟ راستی من تیتر بتا دادم امروز هم شد ۶۹۹ دیروز ۳۸۰ بودم.منم هر روز دارم به میخورم.میخوام برگه های به هم خشک کنم برای فصول دیگه که به نیست بخورم.اوخ از حمام نگو که الان میخام برم یه آبی بریزم روی خودمو بیام🤗

همچنان هم در حال استراحتم😉

نانی... امان از آدمای فضول🤣🤣🤣 وای منم امشب و فردا مهمون دارم فضوله چکار کنم با این وضعم🤔🙄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۹:۵۷:۲۰
(ویرایش)

بچه ها من کلا همیشه عاشق چیزای ترش بودم.  الانم حسم ب چیزای ترش بیشتره.  امروز رفتم خریدم و خوردم ایرادی نداره؟؟؟ 

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۲۱:۱۷:۰۶
(ویرایش)

فعلا رعایت کن دیار جان سردی و گرمی زیاد خوب نیست

من تونستم
شما هم میتونین
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567