تعداد بازدید : 162022
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۲۷ ۲۰:۰۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

پرسش:سلام مامای عزیز روزتون بخیر و خسته نباشید بنده امروز هفته 14 و 4 روز بارداریمه حدودا 7-8 روزه خارش خیلی شدیدی دارم تو کل بدنم پیش متخصص زنان رفتم محل های خارش رو دیدن و گفتن کهیره به غذایی یا چیزی حساسیت داشتی برام آمپول هیدروکورتیزون یک عدد و دو بسته قرص سیتریزین و و پماد کالامین دادن دو روزه استفاده میکنم اما هیچ تاثیری نداشته که هیچ بدتر شده خانم خیابانی عزیز دستم به دامنتون دارم می میرم تموم بدنمو بخاطر خارش زخم کردم این چه کهیریه که که حتی دو سه باره هیدروکسی زین هم میخورم هیچ تاثیری نداره؟هیچ دردی بدتر از خارش نیست روانیم کرده تو رو خدا شما یه راهی برام بذارید؟چیز قوی تری هست که از شر خارش نجات پیدا کنم؟

پاسخ

سلام عزیزم

این از عوارض بارداری هست و اگه شدید شد و بهتر نشد باید پیگیری کنی .شاید نیاز باشه  که انزیم های کبدیت چک شه.

داروهاش همینه که دادن و در ضمن من اجازه تجویز دارو رو این جا ندارم.

۱۳۹۶/۹/۲۷ ۲۰:۰۸:۰۳
(ویرایش)

دوستان متن بالا رو بخونید .. انشاالله که مشکلشون هرچه زودتر رفع بشه ... 

اما حواسمون باشه هر غذایی رو نخوریم مخصوصا غذاهای حساسیت زا ...anim2-bunnyearsmiley

۱۳۹۶/۹/۲۷ ۲۰:۱۰:۵۴
(ویرایش)

شینا جون شما خیلی من و دوستان رو راهنمایی کردی و خیلی محبت داشتی ... انشاالله همونطور که خاطره جون گفتن حاجت روا بشی به وقت و موعد خوش ... با سلامتی و دلخوشیlovelove

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۰۶:۴۲:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۵ ۱۰:۱۵:۳۸
(ویرایش)

دلارا جون امروز بی بی گذاشتم مثبت بود ولی تا نرم دکتر و ازمایش دقیق شک دارم.

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۰۸:۲۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

ممنون خاطره عزیز و دلارا جون...خیلی گلید...

خاطره جون ایشالا نی نی نازت به سلامتی میاد تو بغلت

دلارا گل ایشالا به زودی شما هم میای خبرای خوب بهمون میدی

برای منم خیلی دعا کنید که صبرم واقعا لبریزه...ایشالا خدا به همه منتظرا کمک کنه

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۹/۲۸ ۰۸:۴۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

وای هانیه جون مبارک باااشه. انشالا به سلامتی و راحتی

کم کم بچه ها دارن میرن ازینجا، پایههای ثابت من و دلارا و چکامه حونیم هنوز. انشالا ماهم خدا نظری کنه زودی جواب بگیریم

مبارکت باشه هانیه جون. واسه ماهم دعاکن

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۹/۲۸ ۰۹:۵۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۵:۴۵:۴۲
(ویرایش)

سلام  خانوما

کسی هست اینجا  که دکتر براش لتروزول تجویز کرده باشه یا اطرافیانتون  کسی  دیدید  که  با لتروزول باردار شده  باشه؟دوره چندم باردار شده ؟

خارجیش بهتره یا ایرانی؟ عوارضش زیاده؟

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۰۹:۵۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۵:۴۵:۴۲
(ویرایش)

سلام  خانوما

کسی هست اینجا  که دکتر براش لتروزول تجویز کرده باشه یا اطرافیانتون  کسی  دیدید  که  با لتروزول باردار شده  باشه؟دوره چندم باردار شده ؟

خارجیش بهتره یا ایرانی؟ عوارضش زیاده؟

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۱۰:۴۴:۱۲
(ویرایش)

سلام ساناز جون. من یک دوره مصرف کردم که اتفاقی نیفتاد که بعد فهمیدم یکم چسبندگی تخمدان دارم. عکس رنگی گرفتم برطرف شده.

حالا این سری پریود شم بازم هم برام قرص لتروزول نوشته که از روز سوم بخورم  2 تا امپول هم داده. ببینم چی میشه دیگه. توکل به خدا

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۱۱:۰۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

هانیه جون تبریک میگم زیادvalentine

نی نی هامون همسن ان ایشاله

چه ماه خوبی بود این ماه ایشاله همین روند ادامه پیدا کنه و هر ماه کلی خبر خوش بشنویمsmile

شینا و دلارا جون منتظرخبرهای خوشتون هستم توکلت بخدا باشه عزیزانم

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۱۱:۰۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
۱۳۹۶/۹/۲۸ ۱۱:۵۷:۰۵
(ویرایش)

فریبا جون ان شالله خیلی زود نی نی دار بشین و خوش خبر باشین

البته من مشکلی از اول نداشتم دفعه اول هم هست اقدام کردم باردار شدم نه خانوادگی از قبل ارث داشتیم نه خودم مشکل داشتم راستش نمیدونم تهران هستید یا نه ولی من کلا بزرگ شده نیشابور و مشهد هستم و الان یک ساله تهرانم جالب اینجا دکتر بهم ازمایش داد وقتی بردم خیلی با تعجب همش میگفت عالی چقدر عالی بعد هم بهم گفت متولد کجا هستین گفتم نیشابور مشهد گفت همونه تو هوای سالم و غذای سالم بودی اینطور ازمایشاتت بی مشکله اگه تهران بودی اینجوری نبود.

برای همتون دعا می کنم از این مشکل زودتر خلاص بشید راستش من خیلی استرس داشتم از یه دکتر معمولی می ترسیدم همش دعام این بود خدایا تو اولین اقدام بچه سالم بهم بده تو غربت واقعا اگه بخوام دوا دکتر کنم سخته نه خودم دل دارم نه شوهرم دعا کنین بچه ام سالم باشه خیلی سختمه نمی تونم هر خبر و مشکلی رو هم به خانوادم بگم باید تو خودم بریزم داغونم می کنه

ان شالله که فریبا و جون و دلارا جون خیلی زود از این گروه برید و نی نی سالم داشته باشید

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۱۲:۰۰:۰۷
(ویرایش)

ممنون خاطره جون ان شالله نی نی برات خوش قدم باشه

ان شالله تا اخر سال فریبا جون و دلارا جون هم خبر نی نی بدن نی نی هامون تقریبا هم سن بشن

شما ازمایش دادی خاطره جون؟

من هنوز نرفتم ازمایش فقط بی بی گذاشتم ولی با این سایت حساب کردم الان چهار هفته و پنج روز هست ولی می گن در اصل دو هفته هست نمیدونم کدوم درسته

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۱۲:۰۵:۴۷
(ویرایش)

ممنونم هانیه جون. منم مشهدم.

منم ازمایش هام هیچ مشکلی نداره. تیروئید و ... همه چی دادم اوکی بوده. فقط تنبلی تخمدان دارم.

چقدر عزیزی که دعات سریع براورده شده،

پس با این اوصاف مارو خیلی دعا کن.

بازم ممنون واسه دعات.

انشالا بارداری راحتی داشته باشی و نی نی نازت سالم به دنیا بیاد.

۱۳۹۶/۹/۲۸ ۱۶:۰۶:۳۶
(ویرایش)

فریبا جون مشهدی برو پیش امام رضا ازش بخواه خودش میده.برای منم دعا کن زودتر برگردیم مشهد.

ان شالله خیلی زود نی نی دار میشی نگران نباش اگه نمیده حتما صلاحی تو زندگیت می بینه من از وقتی اومدم تهران فهمیدم هیچ کار خدا بی حکمت نیست حتما صلاح و مصلحتی هست ان شالله به وقتش بده بهت سالم بده. توکلت به خدا باشه اصلا هم نگران نباش عزیزم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران