تعداد بازدید : 162035
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۲۹ ۱۲:۱۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

سلام سانازی .. عزیزم من دو ماه پیش لتروزل دکترم برام تجویز کرد ... من خارجیشو خریدم ... خارجیش بهره ... اما دکترم اینو با یه مولتی ویتامین که توش فولیک اسد و کلسیم و........ داشت تجویز کرد... چون تو بروشورشم بخونی نوشته یکسری عوارض داره ... باعث کاهش کلسیم میشه پوکی میارن ... من اونم ماه که خوردم زمان تخمک گذاریم خیلی درد د تخمدان داشتم ... ولی شنیدم موثره ... البته من چون ریزش شدید مو گرفته بودم ماه بعدش آمپول زدم ...این ماه هم از استرس زیاد ترجیح دادم دکتر نرم ...

۱۳۹۶/۹/۲۹ ۱۲:۱۶:۵۸
(ویرایش)

ممننننننوووووونمم دوستان از این همه دعا و آرزوی خوب و قشنگتون ... ممنون که به یادم هستین anim2-thanksanim2-28anim2-thanksanim2-28

۱۳۹۶/۹/۳۰ ۱۴:۳۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۵:۴۵:۴۲
(ویرایش)

عزیزم خارجیش  چقدر بود قیمتش؟

۱۳۹۶/۹/۳۰ ۱۵:۲۱:۵۷
(ویرایش)

راستش دقیق نمیدونم ولی 2 تا برگ فکر کنم 50 بیشتر شد

۱۳۹۶/۱۰/۲ ۱۷:۳۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

بچه ها خيلي ناراحتم

سه ماه بعد از سقط فهميدن پرولاكتينم بالاس ،رفتم ام آر آى و كلي از اين دكتر به اون دكتر و اينا و يه دوره قرص خوردم بعد از دو هفته آز دادم اومده بود پايين ، بعد دوباره بعد از يه ماه و نيم آز دادم ميبينم بالاتر از قبل از شروع درمانم ه 

خيلي ناراحتم

۱۳۹۶/۱۰/۲ ۱۸:۲۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۴:۵۵:۳۲
(ویرایش)

سلام رعنا جون یعنی چی؟یکی از همکارای من بتا داده بود پایین نیومده بود،فهمیدن مول داره یعنی جنین خواره..

منظور شما هم همینه؟اگر نیست پس بیماریتون چیه؟ببخشید میپرسم چون منم تازه یک هفتس سقط کردم و هنوز پیگیری نکردم که چرا سقط شده...

۱۳۹۶/۱۰/۳ ۰۱:۱۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۳:۱۳:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستای گلم 

من فروردین ماه حامله شدم ولی تو هشت هفته و شش روز قلبش نزد دیگه کورتاژ کردم تیرماه

حالا خدابخواد از این ماه اقدام کردیم 

همگی برام دعا کنید ایندفعهدتا اخرش سالم بمونه 

۱۳۹۶/۱۰/۳ ۰۸:۲۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

زهره جان من نميدونم دقيقا علت سقط چي بود، ولي سه ماه بعد از سقط يه سري آزمايش كلي دادم و فهميدم هورمون پرولاكتينم خيلي بالاس، دكتر بهم گفت احتمالا دير باردار شدن و سقط م به خاطر همين بوده

۱۳۹۶/۱۰/۳ ۰۹:۰۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

رعنا جون پرولاکتین از استرس هم بالا میره اما چیز خطرناکی نیست و با چند تا قرص می تونی بیاریش پایین...در واقع فکر هورمون شیردهی که مانع تخمک گذاری میشه...پس حتما برو آزمایشگاه خوب...سعی کن شب قبلش و همون روز آزمایش استرس نداشته باشی..دو ساعت از خواب گذشته باشه...ناشتا باشی و با آرامش تمام آز رو بده...اصلا هم نگرانش نباش...زود میاد پایین

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۰:۲۹:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

سلام دوس جونی ها خوبین 

من گیج شدم. 3 روزه پریودم عقب افتاده. دوروز هم لک بینی دارم. چکار کنم

اعصابم خورد شده

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۰:۴۱:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۷:۲۷:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستان منم درحال اقدامم اولین ماهه دکتربهم لتروزول ودوفاستون داده عکس رنگی هم این ماه رفتم این ماه امید داشتم باردار بشم اما دیشب پریود شدم خیلی دلم شکستanim2-sad

کاش روزی صدای طنین انداز مادر مادر گفتنت را بشنوم فرزندم... برام دعاکنید
۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۰:۴۲:۲۹
(ویرایش)

فریبا جون شاید لکه لانه گزینی باشه تست زدی؟ 

۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۰:۵۰:۴۸
(ویرایش)

سلام دریاجون. عکس رنگی اوکی بود؟ مشکلی نداشتی؟

منم ماه پیش عکس رنگی گرفتم همون ماه هم پریود شدم. اما این ماه نمیدونم چیه. دعا کن برام اگه قسمته باردار باشم

میگن تا 3 ماه بعد عکس درصد بارداری خیلی میره بالا.هرچی خدا بخواد بازم. 

اشکال نداره عزیزم بهتر این ماه نشدی اینجوری اون مواد عکس رنگی از بدنت خارج میشه. انشالا این ماه نتیجه میگیری.

چند ماه اقدامی دریا جون؟ 

۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۰:۵۳:۱۰
(ویرایش)

نه تست نزدم. میترسم نباشه باز ناراحت شم. ولی تا عصر شاید بزنم اینجوری تکلیفم مشخص میشه.

الان هیچکاری انجام نمیدم میگم یکوقت حامله باشم اتفاقی نیفته . من خوش خیال happy

از طرفی اگه نباشم راحت کارامو انجام بدم. خونم خیلی بهم ریخته اس

۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۰:۵۷:۲۴
(ویرایش)

فریباجون من عکس رنگی دادم خیلی درد کشیدم واقعا تاسر حد مرگ بود تا بحال حتی معاینه دستی هم نکرده بود دکتر یهو اون دستگاه وای یادم میاد دلم یه جوری میشه گفت همه چیزم نرماله ومشکلی ندارم اما دکتر قبل عکس رنگی بهم لتروزل ودوفاستون ومولتی گلوبین ویه قرص دیگه هم داد ک هنوز مصرف میکنم من دوساله ازدواج کردم اما اقدامام یه درمیون نبوده به جز 4ماه این ماهم نتونستم درست اقدام کنم فقط 4باراقدام کردم اما خیلی دلم گرفته راستی فریباجونم من باید با لتروزول بنظرت آمپول آزاد سازی هم بزنم؟  دکتر نداده بهم... 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران