تعداد بازدید : 161530
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۲۷ ۲۳:۳۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)
سلام خانومای اقدامی انشالله به حق این شب به حق دستان بریده قمربنی هاشم(ع) همه منتظرای اقدامی  حاجت روا بشیم و خدا فرزند سالم و صالح بهمون هدیه بده..الهی آمین
💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۶/۲۸ ۰۱:۲۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

فدات اعظم جون انشاالله خدا به شما هم فرزند سالم عطا کنه😘

اره من دیگه بیخیالم واسه اونا گفتم که ما ههای اول باردار نمیشن نگران نباشن استرسشون کم شه😌

به حق این شبها همه منتظرا مامان بشن ایشالاااا💓

همه گرفتارها هم رها بشن از گرفتاریشون 

آمین

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۷/۶/۲۸ ۱۶:۱۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

بهار ....ناز

من فکر میکردم ماه اول بارداربامیشم، خیلی خورد تو حالم ولی وقتی حرفای شماهارو خوندم، بیخیال شدم،گفتم بهش فکر نکنم بهتره، رابطه بدون استرس قشنگترین رابطه است،مخصوصا اینکه هول بار نشدم و استرس اون ام نیست، حالت دارویی و شفا ام که داره 😂😂😂😂

سپیده بانو

ان شاللههههههههه، الهیییییییی امین، خدا بهمون فرزندی بده که سالم صالح و عاقبت بخیرباشه ، بهترین زماننی می تو دلامون شکل بگیره.❤️❤️❤️❤️❤️

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

سلام سلام خانومای اقدامی خواننده های خاموش قبوووول باشه عزاداریاتون..

آجیای باتجربه مامانای باردار یه لحظه بیایین.... 

من یکهفته مونده به موعدم، کمردرد شدید دارم پایین ستون فقراتمه فقط...تا حالا هیچچچوقت هیچوقت کمرم درد نداشتم حتی تو پریودام ...نمیتونم بشینم ازبس درد دارم.. هی میگیره ول میکنه .. میگم میتونه نشونه بارداری یا علائم لانه گزینی باشه البته هیچ علایمی ندارم فقط کمر درد هست فعلا ....مطمئنم کار سنگینم نکردم و عفونتی ام ندارم ..باتوجه به اینکه فقط فقط یکروز قبل تخمکگذاری اقدام داشتم آیا نشونه بارداریه؟؟؟کسی تجربه داشته؟؟

آااااای کمررررررم درد میکنههههههه😭😭😭

👈موعدم 4مهره👉 اینو بخاطر بسپارید اگه پری شدم بیایید روضه اقدام دارم خونمون واسم سینه بزنید و گریه کنیدcrysad
۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۳:۰۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سپیده بقیه علائم پریود مثل درد و حساسیت سینه هم

داری؟ 

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۳:۲۷:۱۰
(ویرایش)

نه اعظم جون فقط کمرم عجیب درد میکنه .من علائم پریودم فقط سینه درد بود حتی دلدردم نداشتم اونم دوسه روز مونده به شروع این علائم میومد... اما الان اولین باره یکهفته به موعد کمرم درد گرفته و میگیره ول میکنه.

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۴:۳۷:۲۴
(ویرایش)

کمر درد جزو علائم اولیه بارداری محسوب میشه ولی معمولا کمر درد خفیف هست. بازم بی بی چک بذار

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۷:۱۳:۴۸
(ویرایش)

سپیده 

سلام، ان شالله که باردار باشی از صمیم قلبم میخوام، ولی خیلی دل نبند،ممکنه مثل من گول بخوری ،بعد پویود شی بخوره تو حالت، منم یسری از علایم و داشتم و پریود شدم😓🤦

ممکنه تغییرات هورمونی باشه🤔 ولی بازم از خدا میخوام که باردار شده باشی🤗

یادم رفت ماه چندم اقدامته؟ 

اگه پریود شدی خودم میام کوچه میکنم سینه میزنیم و میریم به استقبال ماه بعد😌

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۸:۲۵:۲۶
(ویرایش)

خیلی ممنونم عزیزم خدا کنه یعنی میشهanim2-40..آره خودمم حدسم همینه شاید هورمونام بهم ریخته چون احتمال نمیدم باردارباشم این ماه تو طلایی ترین دوره اقدامم مهمون اومدanim2-smilies-azardl..

ماه پیشونی جان ماه اول یکهفته عقب انداختم... ماه دوم یکهفته جلو انداختم...ماه سومم که الانم نمیدونم برنامه رحمم چیهanim2-65d6a5d6s..

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۱۸:۳۱:۲۲
(ویرایش)

اعظم جون .یکم الان زود نیست واسه بی بی چک؟؟؟ تا موعدم  4مهر صبر کنم ببینم برنامه این ماهم چیه این ماه نشم دیگه بدون برنامه ریزی میرم اقدام که ناخواسته باشه و کمتر حالم گرفته بشه.anim2-wacsmiley

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۲۱:۱۸:۲۴
(ویرایش)

سپیده

توکل بر خدا ، ان شالله میشه🤗🤗🤗 اره انگار یهویی رفتن اقدام بهتره , اینجوری رابطه های ادم تصنعی میشه😕  آخه مهمون یهویی و بی مقدمه چی میگه این وسط، نمیگن شاید ادم کار واجب داشته باشه😒

با توجه به تغییرات روز پریود، اینسری روز اصلیه خودت پریود میشی😂😂😂 یبار یه هفته دیر شده،یبار یه هفته زود، الان میشه اون وسط ها😂😂😂😂

خدا کنه حامله باشی🤗🤗🤗🤗

۱۳۹۷/۶/۳۰ ۲۲:۴۵:۲۱
(ویرایش)

آره زوده.تو که تقریبا  همزمان با تخمک گذاری اقدام داشتی بذار  دو هفته از زمان اقدام بگذره. بعد میتونی بی بی چک بذاریanim2-40 

اقدامات یهویی داشته باش البته ناخواسته نمیشه کاملا خواسته است دیگهanim2-25r30wi

۱۳۹۷/۶/۳۱ ۰۸:۵۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

سپیده جون خواهر ایشالا که به حق ابولفضل بارداری blink

دارم روزشماری میکنم 4 مهر بیاد و تو خبر بارداریتو بدی

راستی یادم رفت سلااااااااااااااااااااام دوستان 

۱۳۹۷/۶/۳۱ ۱۱:۳۳:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

سپیده نوک سینه هات درد نمیکنه ؟ یا سینه هات گرفتگی نداره ؟

انشالله که باردار باشی خبر خوش بد ی به ما flowerlove

بچه هااااااا  همسرم به من گفت حالا بیا لین ماه اقدام کنیم ببینیم چی میشه من هر چی کیت تخمک گذار می ذارم  منفیه  امروز روز 14 هست پس چرا منفیه هنوووزززز

شماها چجوری پبدا میکنید روز تخمک گذاریتونو anim2-21anim2-wacsmiley

۱۳۹۷/۶/۳۱ ۱۲:۲۲:۰۰
(ویرایش)

میبینی ماه پیشونی جون این سه ماه تعطیلات تابستونیم کوفتم شد از بس همش تا موعدام حرص خوردم  anim2-wacsmileyنمیدونم این ماه چه نقشه ای واسم داره که منو بیشتر حرصم بده..امان از مهمون ناخونده بی موقعsadcry

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران