تعداد بازدید : 161527
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۲ ۱۱:۰۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

سلام

من که لکه بینی‌م شروع شده، پریود میشم 😔😔

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۱:۳۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

دیدین هم اتاقی یا همخونه ها پریوداشون باهم میشه، فکر کنم این گروهم داره پریوداشون باهم میشه😂😂😂😂

ان شالله همتون مامان بشید😍😍😍

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۲ ۱۱:۳۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

ماه پیشونی اون فامیلتون که لتروزول خورده ، بعد از قرص خوردن چقدر زمان برده که باردار شده ؟

دکتر به منم داده من این ماه خوردم ولی روز تخمک گذاریمو گم کردم نشد بریم واسه اقدامshysmileanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi

ولی خیلیییییی خیلییییییییی تخمدونام درد میکنه از خانم خیابانی پرسیدم گفت واسه مصرف قرص هست

خانم خیابانی گفت تخمک گذاریت گذشته ولی تو یک شب در میون حتما نزدیکی داشه باش چرا ؟؟؟

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۲:۱۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

سلام مامانای آینده

من وهمسرم تصمیم داشتیم از مهر اقدام کنیم،ولی به خاطر اضافه وزن،آقا تصمیم گرفته بره باشگاه دقیقا ازین ماه😔منم خیلی ناراحتم دلم میخواد زودتر مامان بشم،از طرفی سلامتی همسرم هم مهمه واسم،این همه سال رژیم نگرفت،درست زمانی که واژینیسمم درمان شد ،فیلش یاد هندستون کرده😁میگه یه مدت بذار فکرم آزاد باشه تا وزن کم کنم😖اون از منم کمالگراتره،همشم میگه حتما حکمتی توشه،ای خدا😩

دعا کنین زودتروزن کم کنه🤪دیگه طاقتم داره تموم میشه

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۲ ۱۲:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام سمی جان

میبینم که تو هم مثل اکثر بچه های این گروه عاشق مامان شدنی smile

به نظر من با این شرایط اقتصادی کشور دل شیر میخواد کسی بچه دار بشه من خودم انقدر به شرایط فکر میکنم هیچ ذوق و شوقی ندارم

اکثر مرد ها هم یه راه فرار واسه خودشون میذارن ولی غرورشون اجازه نمیده  که حرف دلشونو بزنن واسه همین یه جورایی میپیچونن

اینکه تصمیم گرفته رژیم بگیره خیلیم خوبه تو هم زمان داری خودتو تقویت کنی ناراحت نباشanim2-28

همسر منم تپلیه از رژیم گرفتن فرار میکنه  برعکس شوهر تو anim2-65d6a5d6s

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۳:۵۹:۳۹
(ویرایش)

نیلو 

والا خوردن مثل اینکه یکی دوماه بعدش باردار شده ،هم دختر عموم،هم عروس عموم. چرا به تو داده؟ مگه تازه نرفتی واسه اقدام؟🤔😍

من دیگه کاری به تخمک گذاریم ندارم،عشقی میرم اقدام،اینجوری همش فکری میشم از رابطه ام لذت نمیبرم🙄🙄🙄

بنظرم برای این گفته چون ممکنه برخلاف تصوتصما تخمک گذاری پس و پیش انجام بشه خیلی دقیق مثلا تو وسط سیکل انجام نگیره، و هنوز احتمال بارداری درون تو هست.

مصرفش چجوریه روزانه یه دونه تو زمان مشخصیه؟🤔

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۴:۰۳:۲۷
(ویرایش)

سمی

مگه وزن بالای اقا چقد تاثیر داره تو باردار شدن یا نشدن خانم؟🤔 بعدشم بنظرم ایشون میخواد یکم از رابطه بیشتر لذت ببره،چون تازه از واژینیسموس رها شدی،دلش رابطه بی دغدغه میخواد🙂🙂🙂، تو شروع کن تقویت کن خودت و فولیک اسید بخور. منم هی به همسرم گفتم بیا خرداد و تیر اقدام کنیم به خاطر شرایط زندگیمون، راضی نبود،یعنی امادگیه ذهنیشو نداشت،اواخر مرداد خودش گفت که راضیه،بنظرم شروع کن رحمتو گرم کن، شکمتو با روغن زیتون ماساژ بده و واژنت و با عسل ضد عفونی کن تا وقتش برسه😍😍😍😍😍

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۵:۳۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه

وقتی میرم شیفت عین نقل و نبات انواع اقسام دارو های هورمونی میارن واسه تزریق همه اش واسه بارداری. anim2-65d6a5d6sخیلی ها هم که باردارن دارو هایی برای زایمان زود رس  و جلوگیری از سقط میارن.

نمیدونم همه مشکل دار شدیم یا دکترا دارن فرت و فرت دارو میدنanim2-21

دیگه دارم ناامید میشم. 

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۶:۰۱:۴۵
(ویرایش)

چون من قبلا کیست داشتم قرص خوردم هورمون هام تنظیم شد

دیگه اردیبهشت که رفتم دکتر چکاب قبل از بارداری و این چیزا رو که انجام دادم بهم قرص داد گفت هر موقع خواستی اقدام کنی اینا رو بخور

تا ببینیم چی میشه

من کلاس قبل از بارداری خانم خیابانی رو رفتم می گفت اضافه وزن اقایون رو حرکت اسپرمشون تاثیر داره باید کم کنند

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۶:۰۷:۰۷
(ویرایش)

اعظم جان

واقعا مریضی  زیاد شده

قبلا خیلی راحت باردار میشدن و زایمان و دواره بعدی

الان خیلی بد شده

دوست من تو سن 32 سالگی بدون اینکه بچه دار بشه رحم و تخمدانهاشو دراورد بسکه مشکل داشت و خوب نمیشد طفلک bad

البته به تشخیص غلط بعضی دکترا هم شک ندارم

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۶:۱۱:۱۴
(ویرایش)

یادم رفت مصرفشو بگم shysmile

از روز پنجم پری به مدت 5 روز ، روزی 2 تا باید خورده بشه

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۷:۳۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

نیلو

منم احساس میکنم میخواد بپیچونهanim2-65d6a5d6sولی خیلی بچه دوسته،شاید به قول ماه پیشونی جان میخواد از رابطه لذت ببره،بعدشم ۳۰ سالم شد،دلم میخواد تا پایان سال باردار شمanim2-sad انشاله هرکی بچه میخواد خدا بهش بده،

ماه پیشونی

آخه وضعیتش خیلی حاد شده رکورد وزن خودشو زده تو این سالها جوریکه موقع رابطه خیلی زود خسته میشه و ما هفته ای ۱بار نزدیکی داریم تازه اگه مهمون نیاد و بیکار باشیم😏😒واسه من ۱ ماه بیشتر نزدیکی هم غنیمته دقیقا منم به فال نیک گرفتم ۱ماهه فولیک اسید میخورم و هفته ای ۱ ویتامین دی،مامایی که پیشش میرم گفته شوهرت هم ماهی ۱دونه بخوره،گفته احتمال باروری رو زیاد میکنه،روغن زیتون چه تاثیری داره واسه شکم؟میترسم از عسل استفاده کنم😬انشاله شما هم زودتر مامان بشیو از تجربیاتت برامون بگی❤️😘

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۲ ۱۹:۰۱:۴۷
(ویرایش)

MaleheA

بسپر به خدا، ان شالله هرچی خیره پیش بیاد🤗

نیلو

اطرافیان من هنوزم خوب باردار میشن، اما قبول دارم مریضی های جدید هم بی تاثیر نیست.باید خوب به خودمون برسیم💪💪💪

چه خوب افرین، که کلاسارو رفتی، پس داری اصولی پیش میری، من نمیدونستم چاقی تاثیر داره🤔

اهاااان، من فعلا میخوام قرص نخورم، ان شالله تو جواب بگیری و بیای بهمون خبر مامان شدنتو بدی😍اگه میری پیش خانم خیابانی ازش بپرس ببین لتروزول پسرزایی میاره،یجا خوندم،بعد میگفتن مصرف کلومیفن دختر زایی، درسته ؟🤔

سمی

اهانآپس زیاد شده اضافه وزنشون، ان شالله زود لاغر شن، من ام ۳۰,۳۱ سالمه، توکلمون به خدا باشه بهترین زمان بهمون بچه بده🤗🤗🤗

روغن زیتون ام رحم و گرم میکنه، عسل ام نترس مشکلی ایجاد نمیکنه،البته اگه عسل اصل باشه و دارویی.

۱۳۹۷/۷/۲ ۱۹:۰۸:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

ملیحه جون انشالله که لکه بینی لانه گزینیته...

منم  پهلودرد  و سینه درد دارم منتظرم که همین روزا لک مک ببینم😔😔😔

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۷/۲ ۱۹:۱۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

بهههههه ریزان جون ...هم موعدی سلااااام😂😂😂😂✋✋✋✋

انشالله اقدامیای نزدیک موعد  باردار باشید به حق پنج تن.. منکه معلومه نیستم  قبل مثبت شدن کیت فقط اقدام داشتم که اونم تخمکی نبود که مخلوط بشن آخه بشه بچه😔😔 

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران