تعداد بازدید : 161705
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۲ ۲۰:۱۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

ی وقتایی حسم میگه باردارم ی وقتایی احساس میکنم دارم پریود میشم گیجم، اعصابم خورده

این چند ماه خیلی ریلکس و‌خوب بود اما این ماه خیلی بهم ریخته م

دوست دارم بی بی چک بزنم اما نمیدونم درست باشه یا نه

الان برا لانه گزینی دیر نیست؟؟؟

۱۳۹۷/۷/۲ ۲۰:۴۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

اره عزیزم منظورم این بود ازمایش بدی بهتره اگه خدای نکرده تنبیلی یا چیزی باشه دکتر قرص میده خیلی از دوستام با قرص تحریک تخمدان زودی باردار شدن اما دکتر بهم نمیده میگه زوده ...

خیلی از اشناهای ما هم دو روز بعد عروسی باردار شدن😀این باعث شده رو منی که دوسال از ازدواجم گذشته فشار باشه البته دوسال زیاد نیس و بخاطر حرف دیگران نمیخوام مامان شم 

خودم و شوهری عاشق نی نی هستیم😍

ایشالا توام مثه اطرافیانت زودی جواب بگیری

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۷/۷/۲ ۲۰:۵۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

دوستان از شرایط مالی نترسید تلاش کنیم خدا روزیمون رو میده

این لذت رو بخاطر ترس از گرونی از خودتون نگیرید 😌😊

الان کمتر کسیه که شرایط مالی ایده ال داشته باشه.

😂خودم فکر کنم تا زایمان نتونم برم سونو...

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۷/۷/۳ ۰۰:۴۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Malihe

والا خیلی از لانه گزینی سر در نمیارم فقط میدونم بذاری بعد از موقع پریودت بهتره، نامردیش اینه حس بارداری شبیه همون حس پریوده.😬🤦

بهار.....ناز

والا موافق ازمایش دادن هستم ،اما منتظرم برگردم تهران،الان شهر همسرم هستیم کوچیکه، تکون بخورم فک و فامیل همسر مطلع میشن و خبر به شونصد در اینور تر و اونور تر میرسه، من میمونم و حوضم اونوقت، برم تهران میرم دنبالش. بنظر منم نخور اگه دکتر صلاح نمیبینه،چون بنظر قرص قوی ای میاد،یهو تخمدان هارو ممکنه بهم بریزه. منم نی نی دوست دارم،چند وقته حسم به نی نی ها فرق کرده، همسرمم رابطش با بچه خوبه تا ببینیم خدا برامون چی میخواد😌😌😌😌😌

منم همینو میگم، هرانکس که دندان دهد نان دهد، تا خدا هست نباید نا امید باشیم، ما بچه میاریم خدا ام خودش کمکمون میکنه💪😇

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۳ ۰۹:۲۱:۱۹
(ویرایش)

همین تشابه پدر آدمو در میاره دیگه 🤦🏻‍♀️😖

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۱:۳۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۰ ۱۰:۳۸:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستان منم اقدامی هستم خواستم بدونم روغن زیتون رو به شکم بمالیم رحم رو گرم میکنه؟؟؟ و تاثیری تو بارداری داره؟

من اولین باره شنیدم 

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۱:۴۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

ملیحه جون  لک لانه گزینی 6 تا 12 روز بعد اخرین نزدیکی هست  فک کنم.. من که دو هفته میگذره از اخرین اقدام  نزدیک تخمگذاریم   خبری نیست ندیدم لکه بیاد.البته همه نمیبینن این لکو...بازم انشالله پری نباشه😔😔

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۷/۳ ۱۱:۵۹:۴۵
(ویرایش)

بچه ها حالا بغیر چرب کردن با روغن زیتون و تزریق عسل تو واژن و غیره ...یسری چیزام من میگم که خودم یکماهه دارم اجراش میکنم.

خانومایی بودن  که امتحان کردن طی چندماه باردار شدن..

1-یکیش جوانه گندم یا ماشه حتما بخرین بیارید تو میان وعدتون تو سالاد یا هر غذایی..هم همسرتون بخورن هم خودتون بمب ویتامینه برای تقویت اسپرم و تقویت تخمک سالم..

2-بعدیش یه معجون هست درست کنید خیلی راحته و در دسترسه ابتدا شیر  رو حرارت بدین بعد نبات شاخه ای بندازید توش بعدش زرده تخم مرغ خام و بهش اضافه کنید خوب میکسش کنید بعد دلبخواهیه هر چی بود مثل کنجد، خرما، عسل  حتی جوانه اضافه کنید  من خودم کنجد میزنم بعدمیکس کنید خیلی خوشمزس آدم دوست داره هی بخوره البته هفته ای دوبار کافیه چون گرمیتون میکنه..

3-بعد  هر روز دو وعده وقت چایی  زنجبیل یا چایی دارچین میل کنید تخمدونارو فعال میکنه هورمونارو تنظیم میکنه و بسیار پرخاصیتته واسه بدن زن و شوهر... 

بنظرم  بصورت داخلی با خوراکیای طبع گرم رحمو گرم کنیم بهتره.حالا من دارم امتحان میکنم تا انشالله بزودی نتیجشو ببینم.البته یه تغییراتی محسوس دیدم در خودم.

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۳:۴۳:۴۲
(ویرایش)

انشاالله هر چی خدا بخواد 

داریم نذری میپزیم دعا میکنم انشاالله خدا دل همه مونو شاد کنه و به همه مون نی‌نی سالم و خوب و گوگولی بده 

من زیاد میخورم جوانه و زنجبیل و دارچین جزو ادویه ها و اسانس های روزانه‌ مه 

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۵:۱۹:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام

کسی پریود نشده که ایشالااا

من دیروز بی بی زوم منفی بود الان روز ۲۷ هستم. دو دوره قبل سیکلام ۲۷ بود قبلنا ۲۴ ۲۵ ۲۶ روزه بودم.با هر دل درد خفیفی میگم الان پریود میشم چون همیشه همینجورم حوالی پریودی..

من یه جایی خوندم لک لانه گزینی ۱۰ الی ۱۴ روز بعد از لقاح دیده میشه اونم همه نمی بینن 

ایشالا که هرکی منتظره زود نتیجه بگیره

ماه پیشونی پریودی یا در حال اقدام😉😉 

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۳ ۱۶:۰۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

اره ماه پیشونی کلاسشو رفتم خوشم اومد در مورد همه چی صحبت کردن

شماها که مشکلی نداشتید لازم نیست قرص بخورید تخمدونای من انگار خوابن باید سیخونک بزنی بهشون بیدار بشنanim2-New-6 واسه همین مصرف قرص برام لازمه

منم شنیدم ولی اینا در حد حرفه خانم خیابانی کاملا مخالفه با این سوالا  تو کلاس کلی صحبت کرد میگفت تغذیه و ال و بل ربطی به دختر و پسر دار شدن نداره

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۶:۱۵:۱۵
(ویرایش)

سپیده جان

همه این چیزایی که گفتی خوبه

فقط زرده تخم مرغ خام به نظرم  استفاده نشه بهتره

چون همه در حال اقدام هستن اصلا نباید تخم مرغ خام ، گوشت نیم پز، جیگر نیمه خام  استفاده بشه انا میکروبایی دارن که رو جنین تاثیر میذاره

بچه ها من کلاس خانم خیابانی رفتم گفت کسایی که در حال اقدارم هستن به گوشت قرمز و مرغ خام دست نزنن .

من از اون موقع وقتی خرید میکنیم میدم همسرم بشوره گوشت و مرغ

گفت اصلا به خاک دست نزنید

شماها هم حواستون باشه

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۶:۱۷:۴۲
(ویرایش)

بچه هااااا فردا 4 مهر هست

4 مهریا  خوش خبر باشید

منتظرم ببینم کدومتون خبر خوش میدیداااا anim2-4d564ad6

۱۳۹۷/۷/۳ ۱۷:۲۳:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

hsnpr

سلام، آره من شنیدم رحم و گرم میکنه، رحم گرم باشه ،بارداری بهتر اتفاق میفته.

سپیده

چه نکته های خوبی گفتی

من یمدت بود جوانه گندم و بر حسب اتفاق گذاشته بودم کنار، دوباره میارم تو وعده هام🤗. بعد شکر خدا ما همیشه چای دارچین میخوریم😋 من گرمی میخورم سریع بدنم واکنش نشون میده،قبلا یه معجونی میخوردم عالی بود ولی گرم بود هاااا🤦😂 ان شالله نتیجه میگیریم.

MaliheA

نذریتون قبول باشه، ان شالله هم همه واژینیسموسا درمان بشن همه همه اقدامی ها باردار😇😇😇

ریزااااااان

سلااااااام دووووست😘😘😘 بذار سی روزه بشی ، بدن بعد اقدام یکم تغییر میکنه روزاش😌 من پر قدرت تو کار اقدامم😂😂😂 عوض همه جلوگیریارو داریم در میاریم😂😂😂😂😂

نیلو

اتفاقا  خودم موافقم خیلی این چیزا تاثیر گذار نیست،اما برام جالب اومد ،چون دقیقا هم دخترعموم هم عروس عموم لتروزول خوردن هردوشونم پسر دارن😶، پس ممکنه تشابه باشه🤔🤔🤓

من کلا همیشه با دستکش گوشت و مرغ میشورم، خاک ام حواسمو جمع میکنم.

اره خدا کنه همه ۴ مهری ها باردار باشن💃💃💃💃

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۳ ۲۱:۰۸:۵۳
(ویرایش)

ممنون نیلو جون از توصیه هات حواسمون هست دیگه..موافقم که خوراکی های خام میکرب دارن ولی اون زرده تخم مرغ خام وقتی شیر داره حرارت میبینه بهش اضافه میکنیم با حرارت پخته میشه دیگه خام نیست بنظرم..ولی خییلی معجون مقوی ای میشه کاملا اثرشو میبینم تو خودم..

منکه فردا موعدمه طبق قانون باید پری بشم ولی هورمونام عجیب این ماه قاطی کردن ..حالشون خیلی بده نمیدونن الان موعدمه خل شدن حساااابی... الانم روز سی ام سیکلم هستم مقداری پهلو درد و سینه درد و اندکی کمر درد دارم و ترشحات سفید رنگ..هنوز از پری خبری نیست.. ولی میاد میدونم چون سابقه تاخییر یکهفته ای تو اقدام اولم داشتم....😔😔

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران