تعداد بازدید : 161699
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۵ ۰۹:۳۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام 

صبحتون بخیر

ممنون ملیحه جان از راهنماییت.. ایشالا که ماه دیگه حتما باردار میشی.راستی واریکوسل با معاینه پزشک حتما دیده میشه؟؟

ترنج جان شما آز ویتامین دی سه دادین هزینه ش زیاده؟

شوهر من امروز رفت برای آز اسپرم انقدم آزمایشگاه شلوغه که داره آب میشه😆😆😆 هرچی بهش میگم باید توآزمایشگاه ناباروری بدی گوش نمی کنه رفته آزمایشگاه معمولی.. من گفتنی رو بش گفتم خودش میدونه دوباره بره تو ناباروری جق بزنه😆😆😆 والا حتما باید از بقیه بشنوه که اونجا بدرد نمیخوره تا بره😐

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۵ ۱۱:۴۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

سلام ریزان جون 

نه عزیزم بیست و خورده ای شد ......

کاش شوهرت میرفت مرکز باروری شنیدم نتایجشون خیلی متفاوته .....اینطوری خیالتون راحت تر بود......

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
۱۳۹۷/۷/۵ ۱۲:۴۳:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

MaliheA

چه جالب، من نمیدونستم ,ممنون که بهم اطلاعات دادی، آن شالله این جریان ام رفع میشه و مامان میشی🤗🤗🤗

سعیده

وای خدا از این فکرای بد اصلاااااا نکن🤦، که فکر ایندتو میسازه💪،این همه ها هستن که ۳۵ سال شدن، ازدواج کردک،مامان شدن، سالمم هستن، اروم اروم بصورت زیرپوستی برو برای اماده کردن ذهن همسرت،خودش متمایل میشه ان شالله❤️❤️❤️

سپیده 

فکر کردی اینایی که ناخواسته باردار میشن حتماااااا تو روزای تخمک‌گذاری رابطه داشتن، خدا اگر بخواد با یبارم بارداری اتفاق میفته، مثل عروس ما یا خواهر خودم، بار اول یا ماه اول باردار شدن، صلاحشون این بود ،من ام صلاحم یچیز، توکلت واقعا از ته قلبت به خدا باشه.😍😍😍😍

Rizan

سلااااام پریود منظم 😂🖐️

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۵ ۱۲:۵۴:۱۰
(ویرایش)

ترنج 

سلام، ماشالله چه دقیق توضیح دادی😬😇 قرص ۵۰ هزار دی تری چی هست برای چی خوبه؟

۱۳۹۷/۷/۵ ۱۴:۲۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

ترنج جان من هرچی گفتم که اونایی که تو دو تا آزمایشگاه نمونه دادن نتیجه ش کلی با هم فرق داشته گوش نمیکنه اصلا😔

ماه پیشونی می بینی وضع منو بخدا خودم خندم می گیره😆😆 دیگه من ۲۷ روزیم🤣🤣 کاش زودتر اقدام کرده بودیم اگر میدونستم انقد منظم میشم جای اینکه بهم بریزه😂😂

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۵ ۱۴:۵۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

ماه پیشونی آخه من یه فیل مغزم جزییات برام مهمهanim2-25r30wi

یه قرص گرد ژله ای تقریبا زرد رنگ برای جبران کمبود ویتامین دی.که خیلی شایعه....ارزونم هست.

ویتامین دی تاثیر مستقیم روی باروری داره.....

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
۱۳۹۷/۷/۵ ۱۴:۵۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

سلاااااااااام مامانای آینده 

خوبین؟ چطورین؟

سپیده جون بلاخره از ما گفتن مواظب باش اضافه وزن پیدا نکنی
اره خب منم همینو میگم بچم 15 ساله بشه من بیشتر از 50 سالم خواهد بود چجور میخام درکش کنم چجور میخاد درکم کنه 

فکر کنم عمرن بتونم نوه هامو ببینم در صورتی که من دلم میخاد بزرگ شدن نتیجه هامم ببینم  anim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۷/۷/۵ ۱۴:۵۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

سلااااااااااام ترنج حون
خوبی عزیزم

میبینم که حسابی برای مامان شدن داری تلاش میکنی

امیدت به خدا باشه عزیزم 

۱۳۹۷/۷/۶ ۱۱:۵۱:۱۹
(ویرایش)

ریزان

یه بنده خدایی به خانومش میگفت : فلان چیز من شفاست😂 حالا مال همسر توام شفا بوده و خودت خبر نداشتی، که اینجوری پریودات منظم شده😂😂😂😂

ترنج

فیل مغز و از کجا آوردی🤣🤣🤣🤣 ولی قشنگ عین دکترا دقیق توضیح دادی😎 آیا قرصی که میگی همون قرص ماهی نیست، همون که بیضی شکله؟ وای داداش من یه بار اومد بگه شکل بیضی، گفت بیضوی اونم پیش بقیه🤦🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂 

بدون نسخه هم میشه خورد🤔

سعیده 

قربون ارزوهات😂 نگران نباش، من تو ۳۶ سالگی مامانم بدنیا اومدم ،هستیم دور هم😂😌

۱۳۹۷/۷/۶ ۱۱:۵۲:۵۷
(ویرایش)

سپیده

معلومه بابت شروع سال تحصیلی سرت شلوغ شده هااااا، چه خبر ، پریود شدی ؟ پریود نشدی؟ در چه حالی؟؟😌😌😌🤔🤔🤔🤗🤗🤗🤗

۱۳۹۷/۷/۶ ۱۳:۰۹:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

ریزان

خواهش میکنم 

بله گریدش اگه بالا باشه کاملا مشخص میشه حتی خودتونم میتونین متوجه بشین

انشاالله که جواب درستی بگیرن، ولی کاش میرفتن مرکز باروری، تو آزمایش مراکز باروری ی قسمتی هست که نشون میده رو اسپرم های سالم چقدر میشه حساب کرد اما آزمایشگاههای دیگه ندارن تازه اینکه جواباشون خیلیم قابل اعتماد نیست به کنار 🤦🏻‍♀️

ماه پیشونی

خواهش میکنم عزیزم

۱۳۹۷/۷/۶ ۱۵:۵۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلااااااام بچه ها اومدم برقارو خاموش کنید  با گریههههههه و جیغغغغغغ و نفرررررتتت از هرچی مهمون ناخونده وسط اقدام 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭......منم با دوروز تاخییر پری شدمممممممم... خیر و بهره نبینن بحق پنج تن که این ماهمو الکی پروندن اه😭😭😭😭😭😭😭😭رفتم تو ماه چهارم.ایییی خدااااااا صبرم بده.😢

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۷/۶ ۱۷:۴۱:۵۱
(ویرایش)

سپیده 

الهیییییییییی، خودم میام دستمال میچرخونم بین مهمونا🤕😖🤕😖🤕 ببین خیرت تو چیه، منم با مهمون ناخونده نمیتونم کنار بیام اونم واسه چند روز🤦 سپیده نرم افزار همدم و از گوگل سرچ کن بگیر، روزای پریود و تخمک گذاری و مشخص میکنه خیلی باحاله.

۱۳۹۷/۷/۶ ۱۷:۴۸:۱۵
(ویرایش)

بچه ها نرم افزار همدم و دانلود کنید، واسه تعیین روزای تخمک گذاری و پریود خیلی خوبه 

https://www.hamdamapp.com

۱۳۹۷/۷/۶ ۲۳:۱۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

flo هم برنامه خوبیه هم برا پریود هم تخمک گذاری هم برا بارداری

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728