تعداد بازدید : 323233
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۲۳:۱۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

این که همسرم باورم نداره و بهم میخنده خیلی آزارم میده ...

راستی من سایز هدفم ۱۴ 

هنوز کلی راه دارم تا درمان کامل

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۰۰:۵۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۴:۲۳:۵۵
(ویرایش)

زهره جون توخودت اینهمه ب ما حرفای امیدوارکننده میزنی من موندم چی بگم ک ب پای حرفای تو برسه ک بهت روحیه بده 

اما ازت میخوام خودتووو نبازی ما باید بالاخره این دیو تو خالی رو شکست بدیم 

Her şeye canini sikma ey gönül, ne bu dertler kalici, ne de bu ömür
برای هرچیزی ناراحت نشو،نه این دردها باقی میمونن،نه این عمر...
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۰۰:۵۸:۴۳
(ویرایش)

من امروز تمرین کردم اما بدقلقلی کرد  سوزش داشتم

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۰۱:۰۰:۳۷
(ویرایش)

بعدشم خودت اشتباه کردی اونجور ک من میدونم تا درمانت کامل نشده نباید اقدام کنی ک اینجور سرخورده شی anim2-sad

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

زهره منم تا به سایز هدف نرسیده بودم همین انقباض رو داشتم. چون باور نداریم که الت میتونه راحت داخل بره. منم ناراحت میشدم. اما کار ما اشتباهه که توقع داریم وقتی به یه سایز میرسیم فکر کنیم دیگه انقباض وجود نداره. اصلا خودتو ناراحت نکن. این افکارم بریز دور که مجرات تنگه. همین افکار باعث میشه نتونی راحت تمرین کنی یا اینکه راحت دخول داشته باشی. لطفا تا اخر درمان فکر دخول رو نکن. جز اینکه ادم ناراحت بشه هیچ چیز دیگه ای نداره. منم تلاش میکردم دخول داشته باشم اما وقتی نمیشد از درمان ناامید میشدم. این طبیعیه.زهره کاش با همسرتم با دیلا تمرین کنی. سایزای پایین بده داخل کنه. اینجوری ترست از همسرتم میریزه. 

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۴:۲۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
بچه هامن بعدپریودیم دوباره باکلی دردتونسم برم برای رابطه😢خسته شدم بقران بازباشوهرم بحثمون شد میخام طلاق بگیرم عصن متوجه نیس که من درگیرچه وضعیتیم فک میکنه ازقصدکارام😢
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۴:۲۷:۱۳
(ویرایش)
حسرت خوردن بدترین حس دنیاس😢اخه چراماانقدربایدسرهمچین چیزساده ای که همه دنیاانجامش میدن زجربکشیم
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۴:۳۲:۵۳
(ویرایش)

ایدا این چه حرفیه. قبل و بعد پریود واژن یه کم ادا درمیاره. قبل رابطه کمی تمرین کن که واژنت عادت کنه. 

والا منم ناراحتم که بعد ۵ سال تونستم. خیلی آزار دهنده س این مشکل. ولی چیزیه که شده. اروم باش و این فکرارو نکن. هر کسی یه مشکلی داره و مشکل مام این بوده

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۴:۳۸:۳۹
(ویرایش)
میدونم نوراجان مشکل اینه شوهرم قبول نمیکنه که من درد دارم واقعا حتی اجازه نمیده ازدیلااستفاده کنم
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۶:۳۲:۳۹
(ویرایش)

ایدا کگل بزن. توی ابگرم بشین. موقعی که میخواد الت وارد کنه نفس عمیق بکش و وقتی الت کمی وارد کرد همونجا نگه داره و کگل بزن و نفس عمیق بکش. بعد تا اخر وارد کنه. حالت زن رو خیلی برات راحتتره. اونو برو. برو اینستا سایت ماماسایت یا واژینیسموس سلما و مریم. اونارو بهش نشون بده تا ببینه همچین مشکلی هست. ایدا کگل حتما بزن. روزی ۱۲۰ تا حداقل بزن. اشکال نداره تا الان هرچی پیش اومده. 

ایدا من نمیخواستم به همسرم بگم بخاطر ترس یا درد یا سوزش موقع سکس کگل میزنم. بهش گفتم بهم حال میده کگل زدن وسط سکس. اونم استقبال میکرد. وقتی کگل میزدم وانمود میکردم برات لذت داره. بخاطر همین اونم خوشش میومد. اینکارو بکن توام. بعدش حس میکنی واژنت داره جا باز میکنه

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۶:۴۱:۲۷
(ویرایش)

نورا وقتی الت داخل باشه کگل بزنیم همسرمون حسش میکنه؟🙈🙊

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۶:۴۳:۱۸
(ویرایش)

من چرا کگل میزنم ب مخم فشار میاد 

چن تا ک میزنم سر درد میگیرم ☹🤦‍♀️

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۶:۵۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

عصرتون بخیر 

امروز با ۹.۵ کار کردم .خداروشکر راضیم از تمرینم .

آیدا عزیزم آروم باش.

مردا به ندرت تو این قضیه درک میکنن خانومشون رو .

ببین من تو این مدتی که تمرین کردم و میکنم ، شوهرم چندین بار بهم گفته تو اصلا خوب نمیشی .بی خودی تمرین نکن .

چندین بار بحث های خیلی ناجور داشتیم که آخرش به این ختم شد که تو هنوز نتونستی اون کاری که من میخوامو انجام بدی .چندین بار بهم گفته چه بدشانسم که تو رو گرفتم ...

سختم بود اینا رو بگم  ولی میخواستم بدونی که همه مون از این حرفها شنیدیم و این مشکلات رو داریم .

نمونه ش همین دیشب که مسخره م کرد گفت پس چی شد این همه تمرین ؟؟؟چرا هیچ فایده ای نداره ؟

ما باید یادبگیریم که اگه هیچ کسم باورمون نداره ،خودمون باید به خودمون باور داشته باشیم و برای درمان مون سخت تلاش کنیم .

در ضمن درسته که تونستی دخول داشته باشی ولی هنوز درمانت کامل نشده .درمانت وقتی کامل میشه که تا یه مدت مرتب باهم سکس داشته باشین و کاملا با دخول راحت بشی.

پس درمانت رو ادامه بده با پشتکار و صبوری و امید 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۷:۰۳:۴۸
(ویرایش)

اره دنیز حسش میکنن. تنگتر میشه براشون و به نظرم براشون لذت داره. دنیز وقتی کگل میزنی دقت کن ببین بقیه بدنت انقباض داره یا نه. مثل صورتت. اگه انقباض داره رهاش کن و خیلیم به خودت فشار نیار. راحت و اروم کگل بزن.

ایول زهره ماشالا خوب داری پیش میری. زهره ناراحت نباش شوهرامونم گناه دارن خیلی بهشون فشار میاد. نه ما از یه همچین مشکلی خبر داشتیم نه اونا. درسته که توهین ندارن چون این مشکل دست خودمون نیست ولی اونام خسته میشن. ولی فدای سرمون. مهم اینه که درمان بشیم دیگه هیچ چیز مهم نیست.

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۷:۲۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۷ ۰۵:۰۹:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها منم مشکل شمارو دارم تازه با این سایت آشنا شدم دعا کنید منم خوب شم 😢

Allah, Biliyorum görüyorsun❤...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021