تعداد بازدید : 323215
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۸:۰۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
جزشماهیچکی درک نمیکنه منم بهش میگم درمانم کامل نشده .من الت همسرموخودم داخل میکنم وکاری که گفتینومیکنم نگه میدارم وکگل میزنم بعد شروع میکنم رابطه روچون ازدیلا استفاده نمیکنم تنهاحرفی که میزنه میگ خسته شدم 😐پس کی قراره سکس درستی داشته باشم بعدم قهرمیکنه عین بچه ها میگ توادم نمیشی😀😑
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۸:۱۹:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

سلام من سال ٩٥عضو شدم سال ٩٦درمان شدم الان ي ني ني٤ماهه دارم تو دوران حاملگي دخول نداشتيم الان نميتونم سكس كنم

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۸:۴۷:۴۶
(ویرایش)
fariha خوش اومدی عزیزم ایشالادرمان میشی به شرطی که هرروزتمرین داشته باشی مهرساجان نگوتوروخدامن کلا ناامیدمیشم😢
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۸:۵۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

Fariha جان سلام. حتما خوب میشی حتماااااا. از خودت بگو چند وقته ازدواج کردی و اینکه اصلا دخول نداری یا اینکه دخول با درد داری؟ و اینکه صفحه اول انجمن رو بخون و بیا که بهت کمک میکنیم درمان بشی.

ایدا اشکال نداره. موقع دخول خودتو خیلی مشتاق نشون بده و با حال خوب الت وارد کن و بهت گفتم وانمود کن که از کگل داری لذت میبری. مطمئن باش وقتی اون حال تورو ببینه خودشم لذت میبره و دیگه این رفتارارو نشون نمیده. وسطش حرفای خاک برسری بزن. اینا روشون تاثیر میذاره. مثلا بهش بگو خیلی بهم حال میدی. این جمله باعث میشه ذوق کنه و حرفای دیگه. فقط قبلش نفس عمیق و کگل انجام بده و رابطه راحت توی ذهنت تجسم کن. ایدا برو که فقط حال کنی به درد و تمرین و اینچیزا فکر نکن. امیدودرم اینسری که رفتی بهت خوش بگذره.

مهرسا جان مبارکت باشه. احتمالا با کگل درست بشه. اگرم میخوای زودتر نتیجه بگیری همون با دیلا تمرین کن. ولی حتما کگل بزن. بهونه بچه داری رو نیار. میدونم بچه خیلی وقت میگیره ولی زندگی خیلی مهمتره

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۱۹:۵۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه ها..من فردای اون روزی ک‌پیام گذاشتم پریود شدم.و الان روز سوممه..هرروز کگل میزنم و واقعاااا مصرم ک اینبار ول نکنم تمریناتو..زهره پیامات خیلی دلگرم کننده س..امیدوارم تا اخر امسال موفق بشی بانو بشی چون حق تو و همه ی ماست ک این اتفاق و زودتر تجربه کنیم❤

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۰:۲۴:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۷ ۰۵:۰۹:۱۹
(ویرایش)

مرسی آیدا جان

ممنون نوراجان

من 4 ساله ازدواج کردم ولی بخاطر ترس زیادی ک داشتم نتونستم رابطه درستی با شوهرم داشته باشم چندماه اول خیلی دکتر زنان رفتم گفتن هیچ‌مشکلی پردت نداره و خیلی عادیه دردم نداری فقط میترسی بعد روانپزشک رفتم اونم فایده ای نداشت میگفت تو سن کم ازدواج کردی شد این

بعد با یه ژل بی حسی دخول نصفه نیمه داشتم ک اونم خودم ادامه ندادم بخاطر اینکه میترسیدم ولی درد نداشتم همون بار هم حامله شدم تو زایمان دردامو‌کشیدم خیلی معاینه ام کردن ولی طبیعی نشد سزارین شدم الان پسرم تقریبا 3 سالشه تازگیا باز رفتم دکتر یکیش بهم گفت فقط دیواره های پردت مونده و‌چیزی نیس اون یکی گفت پردت کاملا سالمه بهم پیشنهاد بوتاکس واژن داد و یا اینکه عمل کنم و پردمو وردارم

واقعا نمیدونم چیکار کنم خیلی مشکل بزرگی شده برام از همه چی خسته شدم بنظر شماها بوتاکس و یا عمل جوال میده؟؟

خلاصه ببخشید سرتون درد آوردم خیلی حرف زدم انشاالله همه ک این مشکلو دارن زود خوب شن 

دعا کنید منم زود خوب شم ❤

Allah, Biliyorum görüyorsun❤...
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۰:۵۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

Fariha مشکل ما ترس از دخول و انقباض هستش. با برداشتن پرده هیچ مشکلی از ما حل نمیشه. بوتاکس هم درمان نیست. درمان ما فقط با دیلاس. اول از همه به همسرت بگو و وارسی واژن رو انجام بده. یه اینه بذار جلوت و واژنت رو قشنگ ببین و بهش دست بزن. روزی ۳ بار ۲۰ ال کگل کوتاه و ۲۰ تا بلند بزن تا برسیم به تمرینها. 

چند سالته؟

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۰:۵۷:۱۷
(ویرایش)
عزیزم بوتاکس عوارض زیادی داره میتونی سرچ کنی
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۱:۲۷:۴۹
(ویرایش)
نورا درست میگ پرده هیچ درد خاصی نداره که بخادمانع دخول بشه چون میگی معاینه کردی وپردت معمولیه پس پیگیراون نباش ورودی واژنه که مشکل همه ی ماست😑
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۱:۲۹:۱۲
(ویرایش)

باشه نوراجان از فردا شروع میکنم ممنون😍

20 سالمه

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۱:۳۲:۳۷
(ویرایش)

راس میگی آیداجان ولی من از اینکه یه چیزی بره داخلم میترسم احساس مردن میکنم احساس مبکنم بره داخل خیلی درد میکنه ولی با دخول چندسانتی مشکلی ندارم

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۱:۳۵:۱۵
(ویرایش)

شاید بخندین بهم ولی من واقعا خیلی ترسوام😢احساس میکنم چیزی بره داخلم میمیرم

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۱:۳۷:۳۹
(ویرایش)

.

۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۱:۴۳:۵۹
(ویرایش)
عزیزم من باراول که دخول داشتم چون قبلش تمرین کرده بودم هیچ دردی نداشتم ولی وقتی الت همسرم داخل شدانقدوحشت کردم که تانیم ساعت گریه میکردم حتی نمیدونستم چرا😐حتی الان که تجربه کردم ومیدونم جزدهانه واژن هیچ دردی نداره داخل بازم ترس دارم😁خودمم هنگم
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ ۲۱:۵۶:۴۵
(ویرایش)

خیلی بده ادم بی دلیل اینقدر بترسه 😢 یعنی میشه منم نترسم تجربه کنم خوب شم حتی اگه لذت نبرمم راضیم😢

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران