تعداد بازدید : 323246
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۴:۱۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

ایول زهرههههه. دیگه داره تموم میشه. افرین بهت افرین. واقعا فقط شروعش ادمو میترسونه اولین دیلا که داخل میره دیگه هیچ چیزی نمیتونه مانع تمرین بشه چون ادم انگیزه و امید پیدا میکنه. یه شادی و امید خوبی توی دل ادم بوجود میاد.

همراز حتماااا بهمون خبر بده چیکار کردی. امیدوارم اولین دیلارو به راحتی داخل ببری.

سنا به نظرم مدل تمرینت درست نیست. ببین شیب دیلا خیلی کم به سمت مقعد باشه. یا اگر میخوای حالت دسشویی بشین و زانوهاتو بذار زمین. یا یکی از زانوهات زمین باشه. بعد خودتو کمی خم کن به جلو دیلارو مستقیم وارد کن. معاینه رفتی؟ اگر نرفتی برو. ولی اگر رفتی که با همین تمرینا درست میشه. 

النا با سایز قبلی تمرین کن و بعد با دیلای جدید. دیلایجدید درست کن اولش.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۴:۲۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۷ ۰۵:۰۹:۱۹
(ویرایش)

Zohreh  ممنون عزیزم باشه همینکارومیکنیم

قربونت

Allah, Biliyorum görüyorsun❤...
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۴:۲۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۷
(ویرایش)

نورا جان معاینه رفتم. نرمال بودم. ولی خوب پرده هس. ممکنه اون سمت پرده مشکلی باشه؟، 😢دیگه نمیدونم چطور تمرین کنم. خوب یه دهانه که بیشتر نیس.  یه بارم اتفاقی آلت رفته. باز بود اون موقع.. پس چرا اینجوری میشه؟ هرچیم تو نت سرچ میکنم چیز خاصی دستگیرم نمیشه. تو حالت زن رو که اصلا نمیره.. چیکار کنم من. اینجوری تا عید سال بعدم خوب نمیشم

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۴:۳۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۴:۲۳:۵۵
(ویرایش)

النا جون از ی سایز کوچیکتر یعنی سایز قبلیت شروع کن یه کوچولو تمرین کن برو سایزی ک درحال حاضر هستی چون میگن واژن بعد دوره ات بدقلقی میکنه🙄

Her şeye canini sikma ey gönül, ne bu dertler kalici, ne de bu ömür
برای هرچیزی ناراحت نشو،نه این دردها باقی میمونن،نه این عمر...
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۴:۳۶:۲۷
(ویرایش)

نوراجان مرسی عزیزم بخاطر انرژی مثبتت خدا از دهنت بشنوه😍😍😍

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۴:۳۹:۵۵
(ویرایش)

زهره جان تمرکزم رو تمرینه ولی نمیدونم اشتباه کجاس. همش توهم دارم که واقعا چیزیم باشه. انقد دیشب و امروز گریه کردم که چشام باز نمیشه.. 

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۴:۴۴:۲۲
(ویرایش)

باشه عزیز ممنونم انشاالله تا اخرسال همه خوب شده باشیم❤

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۵:۴۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

ممنون نورا جان .ممنون دنیز عزیز همین کارو میکنم 😍

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۵:۵۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سنا عزیزم سعی کن آروم باشی و یکم مسلط باش به خودت...

چه خوب که گریه کردی الان مطمئنم حس بهتری داری و سبک شدی .گریه کردن همیشه هم بد نیست 😉

ببین مراحل رو دوباره از اول برات میگم انجام بده 

یه آهنگ شاد بزار و به ترس و درد و پرده م مشکل داره و اینا اصلا فکر  نکن

سه ست کگل بزن 

بعد برو تو آب گرم بشین 

بعدش بشین جلوی آینه 

یه کوچولو زور بزن تا دهانه واژنت باز بشه ...تو همون حالت یکم به خودت  دست بزن 

بعدش دیلا رو بردار حسابی ژل بزن و بزار رو دهانه واژنت 

یه شیب خیلی ملایم بهش بده و زور بزن و اروم بده بره داخل 

نفس عمیق و کگل یادت نره .

بقیه ش دیگه دست تو نیست چون ناخودآگاه میبینی که داره میره داخل .

اگه میخوای درد نکشی باید سعی کنی عضلاتت رو شل کنی و ریلکس باشی.

خودت قرار نیست آسیبی به خودت بزنی .

زود تمرینت رو شروع کن و بیا اینجا ببینیم چه کردی 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۶:۰۰:۲۱
(ویرایش)

النا عزیزم سلام 

بهتری ؟

عزیزم فدای سرت که بین تمریناتفاصله افتاده .مریض شدن خارج از اختیار آدمه .

از هر کدوم از دیلاها که فکر میکنی راحتی باهاش شروع کن 

و اگه حس کردی روون شدی برو سایز بعدی 

فقط  ممکنه  فاصله افتاده باشه بینش یکم واژن بدقلقی کنه که کاملا طبیعیه ..زود خودت نباز 

یک ساعت تمرینت رو کامل انجام بده.

منتظرتم

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۶:۰۷:۰۷
(ویرایش)

زهره جانم. الان تمرینم تموم شد. جلو اینه نشستم. یه ساعتی کار کردم. با حالتای مختلف.. فردا هم حتماا از راهکار شکا استفاده میکنم.. ببخشید من انقد انرژی منفی ام😢حالم خوب نبود. ممنونم بهم راه حل میدین. حرفامو گوش میدین. خیلی دوستون دارم.. فردا ان شالله روز بهتری میشه واسم. 

۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۹:۱۰:۵۶
(ویرایش)

افرین سنا باریکلا 💪💪💪💪

خداروشکر که الان احوالت بهتره.

همین که تونستی به شرایطت غلبه کنی خیلی عالیه .

در ضمن هر وقت حالت خوب نبود بیا اینجا حرف بزن بزار کمکت کنیم که زودتر مشکلت حل بشه.

اگر حرفی زدیم و راهنماییم کردیم وظیفمونه .

مطمئن باش یه روزم خودت میای اینجا به بقیه کمک میکنی .

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۰۱:۲۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام بچه ها ...انرژیاتون همیشه مثبت

بچه ها من امروز چند ست کگل زدم .حتی رفته بودم مهمونی اونجاهم همونطور نشسته کگل میزدم ..اخرشبم که اومدیم خونه توو آینه خودمو نگاه کردم ..باورتون نمیشه اونسری دهانه واژنمو اشباهی یافته بودم الان جای درستشو پیدا کردم دراین حد فنا بودم منfunnyخلاصه یه دیلا ساختم قطرش شد چهارونیم ودر حد چند دقیقه فقط میخاستم حالت زن رو رو باهاش امتحان کنم چون ازش خیلی وحشت داشتم اما دیدم خیلیم وحشتناک نیس اما موفق نشدم دیلا رو بفرستم داخل اما خب زمانیم براش نذاشتم ..اما فردا حتما براش یکی دوساعت زمان میزارم وهرطور شده دیلای اولو میفرستم داخل مگه دست خودشه که نره تووووanim2-ot0837h0nn8zfqu8ult

امیدوارم همتون موفق بشین

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۰۱:۳۶:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام دخیا..چقدرررر پیشرفت داشتین همتون..با اینکه دختر حسودیم کلا ولی تو این ی مورد وقتی میبینم پیشرفت کردین ی چیزی ته قلبم اروم میگیره و بهم میگه پس توام میتونی

ولی بچه ها من هیچوقت یادم نمیاد تلاش کرده باشم و پیروز شده باشم یعنی واسه همه جیز انگار خودمو از قبل بازنده میدونستم.شاید واسه همین ترس از شکسته ک میترسم شروع کنم...با این حال هیچوقت مثل این روزا مشتاق نبودم ک پریودم تموم بشه و برم سر تمرین..میخام واسع ی بارم ک شده امتحان کنم که تو دل ترس رفتن چه حسی داره

من حالا که فکر میکنم میبینم از خیلی وقت تر پیشا منقبض بودم.کل بدنم..یعنی الان که ب خودم دقت میکنم میبینم حتی وقتی تیم فوتبال مورد علاقه م بازی داره و حتی تو جریان بازی من بدنم و منقبض میکنم از شدت استرس...وقتی میگن ریلکس کن و خودمو شل میکنم تازه میفهمم چقدر سفت گرفته بودم خودمو..با اینکه تصمیم داشتم ننویسم تا اولین قدمارو برنداشتم..ولی اومدم خوندمتون و طاقت نیاوردم..دلم خواست خودمو جزیی از شما بدونم..شمایی ک دارین تلاش میکنین برای بهتر شدن حستون.بهتر شدن زندگیتون..منم یکی از شمام و میخام روحیه مو در حد شماها ببرم بالا.سه روز دیگه پریودم تموم میشه و گزارش میدم اینجا

خعلی دوستون دارم..ماچ ب ریختتون😚

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۰۲:۲۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام پری بال جان چه خوب که تصمیم گرفتی که درمانتو شروع کنی منم تازه شروع کردم در حد کگل واین چیزا..ولی وقتی میام اینجا خیلی روحیه میگیرم..توحتما پیروز میشی چون لیاقت پیروزی رو داری..میگن هر انرژی به محیط بدی همون انرژی رو بهت برمیگردونه این قانون علمیه نیوتونه .پس میشه بگو من میتونم وموفق میشم وخواهی دید که میتونی وموفق شدی ...ما همگی اینجا باهمیم وانرژیای مثبتمونو برای همدیگه میفرستیم

من پیروز میشوم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران