تعداد بازدید : 322280
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۲۰:۱۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

بچه ها من دوباره یک ساعت تمرین کردم .

۱۱ یکم بدقلقه ولی مطمئنم درست میشه .

راستی نمیخواستم این موضوع رو بگم ولی  برای دوستایی که میگن دل و دماغ نداریم!!! این یکی دو روزه حسابی حالم بد بوده ولی دیدین که تمرینم رو کردم .

ظهر اصلا حالم خوب نبود...ولی خودمو مجبور کردم که تمرین کنم.

خواستم بگم فکر نکنین خیلی حالم خوبه و میام به شما الکی روحیه میدم که "ای بابا خودتو دوست داشته باش " "پاشو برای خودت تمرین کن" و اینا ...

اتفاقا حالم خیلی بده .امروز کلی بغض داشتم ولی تمرین کردم و سعی کردم تو اون دو ساعت به هیچی جز درمانم فکر نکنم.

بچه ها هیچکس بدون مشکل نیست و زندگی هر روز یه چالشی داره و اگه قرار باشه کم بیاریم و تمرین نکنیم نه تنها مشکلی حل نمیشه بلکه این موضوع به تعویق افتادن درمانتون هم یه جور دیگه آزارتون میده .

برای همه تون شب خوبی رو ارزو میکنم ❤

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۲۲:۱۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۲ ۱۴:۲۶:۴۷
(ویرایش)

عزیزم😢تو به زودی موفق میشی زهره جانم. این بغضا تموم میشه. روزای خوب ما هم میرسه. من انقد حالم بد میشد که صد بار تا الان به همسرم پیشنهاد جدایی دادم.. انقد گریه میکردم که چشام باز نمیشد. این قصه مشترک همه ماهاس. ولی داره تموم میشه، 😊روزای خوب تو راهن بانو جان.. بعد از هر سختی اسونیه. شبت خوش دوست گلم

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۰۱:۰۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

زهره وسنای عزیز درست میگن ...بچه ها امروز به یه نفر گفتم که دارم با این روش تمرین میکنم وواژینیسموس دارم ...مسخرم کرد وگفت تو عقلتو از دست دادی ،مگه چیه ینی یه دخول انقد سخته که نمیتونی کاری نداره که ...خیلی ناراحت شدم وبعدش کلی گریه کردم ...اما بعداز اینکه تموم شد گریه هام همسرم حرف قشنگی زد ..بهم گفت این حرفا باید قویترت کنه نه اینکه جا بزنیو وبگی من مشکل دارم ونمیتونم حلش کنم ...منم با اینکه گریه میکردم شروع کردم به تمرین وموفق هم شدم ..با اینکه دلم شکسته بود ولی بازم تمرین کردم ...زندگی با تمام خوشیا وسختیاش ادامه داره ولی ما باید خودمونو نجات بدیم..حداقلش اینه که از شر این دغدغمون راحت میشیم وشبا با خیال راحت میخابیم .دیگه به خاطر این دغدغمون بغض نمیکنیم،تمسخر نمیشیم وزندگی رو اونطوری که دوس داریم تجربه میکنیم 

بچه ها خواهش میکنم ازتون بیاین تمرین شروع کنید ...بچه هایی که فقط میخونید به خدا قدم اولو بردارید بقیشو انقد خودتون روحیه میگیرید که دوس دارید فقط تلاش کنید تا موفق بشین ...به خودتون کمک کنید ..بهونه وتنبلی فقط درمانتونو عقب میندازه همین 

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۰۲:۴۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۲ ۰۱:۱۵:۱۸
(ویرایش)
سلام دوستای خوشگلم.خوشحالم که دوستای جدیدی به جمعمون اضافه شدن وامیدوارم به زودی همگی درمان بشید.بچه ها من چن باری اقدام کردم اولش ی کم دردداشتم ک بانفس عمیق خوب میشد.خداروشکرالان بدون درد دخول روانجام میدیم ولی برام هیچ حسی نداره😟هردوپوزیشن زن رو وزن زیرو امتحان میکنیم.البته بازن رو راحت ترم.همسرم هم تاحالا ازدخول ارضانشده.یعنی خیلی طول میکشه که ارضابشه وهردومون خسته میشیم.بخاطری که هیچ حسی ازدخول ندارم شایدهز3 4روز یه باررابطه داشته باشیم.قبلاهردومون خیلی گرم بودیم.توعقدهرروز رابطه داشتیم اما نه دخول.بچه ها چیکارکنم ک هردومون لذت ببریم؟درموردزودانزالی شنیدم اما دیرانزالی😟.کسی مشکل منونداره؟چیکارکنم همسرم بادخول ارضابشه؟میگه خوبه دوسدارم ولی خیلی طول میکشه ارضابشه ومن خسته میشم😥همتون راهکاربدید.ممنون😘
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۰:۳۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلام بچه ها خدا قوت. افرین به همتون خیلی خوب دارید پیش میرید. سال جدید رو همه با خوشحالی شروع میکنیم. امسال کلی بانو داریم.

سمین بانو شرایط منم مثل توئه. با حرفای خاک بر سری انزال جلو میندازم. وگرنه باید تا صبح عملیات انجام بدیم. الت همسرت الان هنگ کرده و توی شوکه🙊اشکال نداره اونم درست میشه

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۴:۵۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۷ ۰۵:۰۹:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان در چه حالید؟!

من امروز تونستم با سایز 8.5 تمرین کنم anim2-a2d3

فقط اولش ک میخوام وارد کنم سخته ولی با کلی تلاش تونستم

بچه ها یسوال داشتم استفاده زیاد از لوبریکانت ضرر نداره؟؟

بخاطر تمرین

Allah, Biliyorum görüyorsun❤...
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۴:۵۵:۵۳
(ویرایش)

فریها باریکلا بهت. وارد کردنشم راحت میشه افرین. لوبریکانتم مشکلی نداره. فقط دیلارو قبل و بعد تمرین بشور و خودتم توی تشت اب نمک بشین.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۵:۰۰:۴۱
(ویرایش)

مرسی نوراجان

اخه یکی بهم گفت استفاده از لوبریکانت باعث عفونت میشه میشه و ضرر داره زیادش

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۵:۰۵:۳۸
(ویرایش)

من تا حالا نشنیدم استفاده از لوبریکانت عفونت بیاره. عفونت بخاطر رعایت نکردن بهداشت و خشکی واژن و اینچیزاس.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۵:۰۹:۴۹
(ویرایش)

اها مرسی عزیزم از راهنماییت valentine

یه لحظه ترسیدم:(

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۵:۲۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

امروز واژنم خیلی بدقلق بود.

۹ به زور رفت تو .

ولی یه ساعت کار کردم و نهایتا تونستم تا ۱۰.۵ کار کنم .

یه سوال:  من تو پوزیشن زن رو ۱۰.۵ رو به راحتی وارد کردم ولی تو حالت زن زیر خیلی بدقلق بود .شما هم این مشکل پیش اومده براتون؟

افرین فریحا خیلی خوبه پیشرفتت👏👏👏

النا ترنم سنا همراز عشق دنیز  بیاین گزارش بدین .

آیدا تو چطوری ؟

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۵:۲۶:۰۴
(ویرایش)

زهره برای منم پیش اومده ولی با تمرین درست شده. حتی زن رو داخل میرفت ولی زن زیر نه. بعد حالت زن رو داخل میبردم و پوزیشن عوض میکردم بعد درست میشد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۵:۴۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۲ ۰۱:۱۵:۱۸
(ویرایش)
مرسی نوراجون.راس میگی هنگ کرده طفلک😂امیدوارم درست بشه.فعلاکه پریودم😒
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۶:۱۴:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلاااام من در حال تمرینم با سایز ۳ .امروز با همین تمرین میکنم تا کاملا روون شم ..

بچه ها یه سوال من تووو این چن روز تمرین هربار اومدم شروع کنم تا یه مدت نمیتونم دیلا ها رو وار  کنم انگار قفلم بعدش یواش یواش راش باز میشه البته با کلی تلاش شماهم اینجوری میشین؟

الان رو۳ گیرم میخام بفرستمش تووو ولی بدقلقی میکنه anim2-wacsmiley

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۷:۴۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

سلام خانومای عزیز. امروز بعد از مدتها اومدم اینجا منم چند ماه پیش واسه درمان اقدام کردم و خوشبختانه موفق شدم بعد 11 سال با دنیایی از نا امیدی       میخواستم بگم همه میتونیم و از پسش بر میایم   تمریناتو هر روز انجام بدین وقفه نندازین این خیلی مهمه و عجله هم نکنید                                     ارزو میکنم هر زوجی که این مشکلو دارن هر چه زود تر درمان بشن                                                                                                      من الان تو اقدامم و منتظر باردا ری  انشاالله واسه همه اتفاقات خوب بیوفته     موفق باشید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران