تعداد بازدید : 321496
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۱ ۰۲:۳۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۹ ۰۰:۱۵:۳۱
(ویرایش)

دیشب چیکار کردی شیطون از نزدیک ینی زنده و پخش مستقیم

۱۳۹۸/۹/۱ ۰۲:۴۱:۳۸
(ویرایش)

چقدر خوبه شبا شوهرتون پیشتونه حسودی شد کوفتتون بشه 

۱۳۹۸/۹/۱ ۰۲:۴۳:۳۵
(ویرایش)

من برام یه کم گریه کنم  تا تو جواب بدی اومدم دوباره 

۱۳۹۸/۹/۱ ۰۲:۵۱:۰۳
(ویرایش)

من گریمو کردم به شوهرمم پیام دادم میگم چقدر دوست داشتم تو بغلت بودم جواب داده کونمو چرب کن آماده باش صبح میام بغلت      عوضی بیشعور جنبه نداره

۱۳۹۸/۹/۱ ۰۲:۵۴:۰۰
(ویرایش)

کجا رفتی  حتما  بغل شوهرت

۱۳۹۸/۹/۱ ۱۹:۰۲:۲۲
(ویرایش)

بچه ها سلام بیایید گزارش شب جمعه و جمعه را بدید 

۱۳۹۸/۹/۱ ۲۰:۲۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۰۸:۴۷:۱۷
(ویرایش)

خانمها سلام خوبین میشه لطفا راهنماییم کنین 

من ۱۴ آبان رفتم خدمت خانم خیابانی و کلا ۷ روز تمرین داشتم البته یه دوره ۵ روزه هم این وسط پریود شدم ولی تو همین زمان کم تمرین تا دیلاتوری که دورش ۸ سانت بود رسیدیم با همسرم بعد یهو تصمیم گرفتیم با خودش تمرین کنیم که موفق شدیم به دخول یه کوچولو درد داشتم ولی شد اصلا برامون قابل باور نبود دیشب دوباره امتحان کردیم بازم شد .

حالا نگران یه چیزم اینکه اصلا هیچ حسی ندارم من تازه درد هم دارم یه کم .ما ۱۱ سال بود که ازدواج کردیم و با هم به یه سکس رضایتبخشی رسیده بودیم بدون دخول 

حالا اینطوری منو نگران کرده که آیا میتونیم به حس خوب برسیم یا نه؟ 

و اینکه بازم با دیلاهای سایز بالا تمرین کنم یا فقط با خود همسرم؟

لطفا اگه کسی میخونه راهنماییم کنه آخه اینترنت قطع و نمیتونم تو تلگرام از خود خانم خیابانی راهنمای بگیرم لطفا اگه میشه جوابم رو بدین

امیدم فقط خدا
۱۳۹۸/۹/۱ ۲۱:۰۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳۰ ۱۹:۴۶:۳۱
(ویرایش)

سلام ویدا جان منم تازه خودم با خوندن تجربه های سایت شروع کردم

یه سوال؟؟ پیش خانم خیابانی برم تاثیرش فرق داره یا اونم همین تمرینا رو میده؟؟

من الان با دیلا سایز 5 نسبتا راحتم ولی بعضی روزا نمیتونم و با سایز کمتر میرم ولی امروز تمرینم تو آبگرم و کگل و سایز 5 رفتم ولی با یکم سوزش...

تا سایز همسرمم خیلی فاصله دارم.. بنظرت برم پیش ایشون یا ادامه بدم تمرینامو؟؟؟

۱۳۹۸/۹/۱ ۲۱:۱۴:۱۱
(ویرایش)

حالا باتجربه ها اگه بیان بهت میگن

ولی چیزی که من خوندم از تجربه هاشون میگفتن که وقتی به سایز همسرت رسیدی با همون ادامه بده .. عقب نشینی نکن و تا میتونی کگل بزن و با ژل فراوون برو..

ظاهرا رسیدن به لذت دخول یکمم زمان میبره نگران نباش

گرچه من برای خودم بعید میدونم حالا حالاها سکس بدون درد و انقباض رو بتونم تجربه کنم... خودمم میدونم بیشتر اثر روانی بدی که از بارهای اول بهم رسیده اینجوری شدم.

ولی خوش بحالت بالاخره موفق شدی ادامه بده با لذت و تحریک برو جلو.

ولی 11سال خیلیه... چجوری به سکس رضایتبخش بدون دخول رسیدی؟؟؟

من یکسال و نیمه که عروسی کردم ولی سرد شده از من😕😕

۱۳۹۸/۹/۱ ۲۱:۵۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲۰ ۲۱:۵۲:۴۸
(ویرایش)

سلام ویدا جان ...

تبریک میگم گلم ..منم دقیقا شرایطم مشابه شماست چون منم بعد ۱۱ سال بعد از اینکه تو سایز ۱۰ بودم دخول کردیم ...و هنوز کمی درد دارم اولش چون هنوز کامل درمان نشده بودم و مثل شما عجله کردم ...من از خانوم خیابانی پرسیدم گفتن ک دیگه با دیلا تمرین نکن فقط مکرر سکس داشته باشید ک برنگرده دوباره 

۱۳۹۸/۹/۱ ۲۳:۴۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۹/۱ ۰۹:۴۹:۱۵
(ویرایش)

نورا روشی که من گفتم انجام دادی؟؟؟؟

❁وَ خُــ♡ـدا بَرايِ مَـن کافیستــ...❁
۱۳۹۸/۹/۲ ۰۰:۱۹:۴۶
(ویرایش)

مونا جان والا من نمیتونم بهت بگم حتما برو یا نه .من اصلا نمیتونستم دستمو حتی تو بدنم کنم و رفتن پیش خانم خیابانی برای من معجزه بود واقعا .همسرم واقعا تعجب کرده بود وقتل خانم خیابانی اولین دیلاتور رو وارد بدنم کرد.چون من قبلا دکترای زیادی رفته بودم ولی هر دفعه با کریه برمیگشتم. 

حالا شما وضعت بهتره که میتونی تمرین کنی به تمرینت ادامه بده حتما موفق میشی .

من امشب باز تمرین کردم و دیگه اون درد اولیه رو هم نداشتم .فقط میمونه اون حس خوب که ان شاءالله اونم حل بشه.

امیدم فقط خدا
۱۳۹۸/۹/۲ ۰۰:۲۸:۰۰
(ویرایش)

سلام عزیزم ممنون ازتون که جوابمو دادین .نمیدونستم باید چکار کنم حالا .تمرین رو امشب با همسرم انجام دادم و خیلی بهتر از دیشب بود بجز اولش دیگه درد رو اصلا حس نمیکردم .و این خیلی برام خوشحال کننده بود .فقط نمیدونم اصلا حسی نداشتم البته بگم بدون هیچ تحریکی این کار رو کردیما .صرفا از بابت تمرین.ببخشید که میپرسم شما الان با دخول به ارگاسم میرسین؟اصلا حس خوبی دارین زمان نزدیکی از طریق دخول. 

حیف که نت قطع نمیتونم فعلا خبر خوب رو به خانم خیابانی بدم و ازشون تشکر کنم .تو زندگیم یه معجزه اتفاق افتاد واقعا.خدا ان شاءالله بهشون سلامتی بده

امیدم فقط خدا
۱۳۹۸/۹/۲ ۰۰:۲۸:۱۴
(ویرایش)

ویدا جونم ممنونم که جواب دادی

من همسرم کلا ناامیده و از بس تو سرم کوبیده که تو مشگل داری منم هنوز بهش نگفتم که درمان رو شرو کردم

میخوام یه پیشرفتی داشته باشم بعد بهش بگم

۱۳۹۸/۹/۲ ۰۰:۳۶:۲۹
(ویرایش)

عزیزم با همسرت صحبت کن .بزار بیاد این صفحه رو بخونه .بزار ببینه که واقعا هستن خیلیها که این مشکل رو داشتن و خوب شدن .اگه با همدیگه تمرین رو شروع کنین به نظرم زودتر به نتیجه میرسین.

منی که الان دارم اینا رو میگم واقعا تا سه شب پیش خودم باورم نمیشد که بتونم همش به همسرم میگفتم دیلاتور نازکتر بدنت خیلی کلفت من نمیتونم 

ولی الان دارم بهت میگم که نشد نداره بهتره حتما با شوهرت تمرین کنی ما از روز اول با همدیگه تمرین کردیم 

باور کن من فقط ۷ روز تمرین کردم و شد 

سه روز تمرین کردم ۵ روز پریود شدم بعد دوباره ۴ روز تمرین کردم و بعد با همسرم 

باور کردنی نبود برامون

اگه شوهرت رو نمیتونی ای کنی بهتره برین پیش خانم خیابانی تا ایشون باهاش حرف بزنه و توجیه کنه.

امیدم فقط خدا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران