تعداد بازدید : 321501
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۳:۴۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۸ ۱۷:۲۰:۵۸
(ویرایش)

مرسی نورا جانم ، امیدوارم با همین کگل خوب بشم همسرم ۲۰ روز دیگه از ماموریت میاد دوباره اقدام میکنم ، پوزیشن زن رو برای من بهتره؟

عزیزم کگل کوتاه و بلند چند ثانیه میشن ؟ 

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۶:۰۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان ، من تازه وارد این تاپیک شدم .خیلی تا امید بودم فکر میکردم من تنها این مشکل رو دارم حدود ۱ سال و هفت ماهه ازدواج کردم اما هنوز بانو نشدم . خیلی ترس از دخول دارم حتی ۱ بار هم نتونستم تو این مدت .خیلی احساس بدیه 😥 نمی‌دونم بالاخره منم میتونم اینو پشت سر بذارم یا نه 

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۶:۱۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
خوش اومدی النا منم تازه چندروزه اومدم ومثل توناامیدبودم ولی باراهنمایی بچه هاشروع کردم والان کاملامطمعنم که میتونم نگران نباش مطالب وبخون وشروع کن قدم به قدم
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۸:۳۲:۲۱
(ویرایش)

مرسی عزیزم ممنون از دلگرمیت امیدوارم بتونم باید ترسمو کنار بذارم و بالاخره شروع کنم . امیدوارم همه  بتونیم از پیش بر بیایم

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۲۲:۵۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

بچه هاي تازه وارد خوش اومدين انشالله همتون درمان بشين واقعا بهونه نيارين اي شوهرم نميزاره كار دارم و هزار تا چيز ديگه زودتر شروع كنين باور ميكنين من أصلا شوهرم نفهميد اين يك بيماريه فكر كرد ناز ميكنم منم بدون شوهرم تمرين كردم فقط تمرين روزي دو بار امكاناتم در حد تمرين صفر بود أما بازم انجام ميدادم نا اميد ميشدم ديلا پرت كردم ولي دو باره بر ميداشتم با لبخند وارد ميكردم شما هم ميتونين فقط اراده ميخواد

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۲۳:۱۴:۳۶
(ویرایش)

سلام نورا جان .سلام  سلنا جان  . مرسی عزیزم . باور کنید  این مدت خیلی بهم سخت گذشت .اما می‌خوام از فردا شروع کنم و دیگه نا امید نباشم .مرسی برای راهنمایی هاتون .امیدوارم از پسش بر بیام .

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۲۳:۴۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

بچه ها شبتون بخیر 

امروز یه ساعتی مشغول تمرین بودم و فعلا تغییر سایز ندادم .

یکی دو روز باید با ۸ تمرین کنم تا کامل روون بشم.

النا جان اوضاع من خیلی خراب بود،خیییلی 

همش بهانه میاوردم که تمرین نکنم.

ولی ببین وقتی اولین دیلا رو وارد کردم دیگه تموم شد و یه نفس راحت کشیدم.

خداروشکر دیگه از اون ترس وحشتناک خبری نیست الان.

با خوشحالی میرم ژل میخرم و تمرین میکنم.

به دیلاهام نگاه میکردم میگفتم مگه میشه اینا از این سوراخ ریز برن تو !!!

خلاصه که همه مون درد این بیماری رو کشیدیم.

شخصا دعواهم سر این موضوع زیاد داشتم با همسرم.

بچه های قدیمی تر اینجا یادشونه من برای وارد کردن یه گوش پاک کن چفد اذیت شدم.

اصلا نمیتونستم ،  ولی شد بالاخره.

الانم هنوز کامل خوب نشدم ولی بالاخره منم درمان میشم.

رمز موفقیتم توکل به خداست و همت خودم و انرژی های فوق العاده عالیه  بچه های اینجا ...

فقط لطفا همه بهانه هاتونو بریزید دور و تحت هر شرایطی تمرین کنید .من تو این مدت بدترین دعواها رو داشتم با همسرم،مریض شدم ولی ول کن تمرینم نشدم.

پس بجنبید و خودتونو خلاص کنید از شر این بیماری. 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۱/۱ ۱۰:۱۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

از الان هر تجربه بد يا دعوا هر چيزي دارين بريزين بيرون هيچ كس نيس كه همچي مشكلي داشته باشه و شوهرش باهاش دعوا نكنه شوهرم ميگفت قديمًا مگه اين چيزا بوده تو ترسويي و از چيزايي كه ميترسيدم هي منو كوچيك ميكرد شوهرم خيلي ادم خوبيه ولي تو أوج دعوا يهو همچيچيزايي ميگفت ميدونم شايد خودش مقصر نبود در جواب بقيه كه چرا بچه نياوردين نميتونست بگه زنم نميتونه من حتي سابت رو بهش نشون ندادم خودم تصميم گرفتم پنهاني تمرين ميكردم بهتر از هيچيه به خودم گفتم موقع اقدامم خودم داخل ميكنم انقدر تكرار كردم كه با پنج شش روز تمرين روز و شب بعد يك ماه تاخيري كه هي امروز فردا ميكردم درمان شدم 

منم مثل زهره و نورا حتي نميدونستم راه واژن كجاست به قول نورا وقتي ديديم داريم چقدر زوق كرديم باز اومدم گفتم پشتش گوشت داره اينا همه مشكل ذهنيه شما همميتونين از الان شروع كنين 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۱۱/۱ ۱۱:۱۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱ ۱۴:۱۱:۰۹
(ویرایش)

سلام بچه ها من الآن از سایز ۹ و ۹ ونیم استفاده میکنم 

میشه از کاندومم استفاده کنم

۱۳۹۸/۱۱/۱ ۱۱:۲۰:۴۸
(ویرایش)

لطفا راهنمایی کنید میگن با کاندوم سخته 

یه سوال دیگه سایز ۱۱ و ۱۲ رو چجوری درست کنم

۱۳۹۸/۱۱/۱ ۱۱:۳۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۱:۴۳
(ویرایش)

سلام بچها . دوستای جدید همتون خوش اومدید 

مطمئن باشید که با انجام این تمرینا ۱۰۰ درصد موفق میشین اصلا ناامید نشید تو طول درمان هر چی پیش اومد بد به دلتون راه ندین . من کلا ۱۰ روز شایدم کمتر وقت گزاشتم و با همسرم تمرین کردم خیلی راحت تونستم بعد تمرینات دخول انجام بدم ولی با دیلا خیلی به مشکل میخوردم دردی ک داشت یا اینکه خسته میشدم از انجامش اما الان ک میبینم درمان شدم میبینم ارزششو داشت  میگم کاش زودتر با این سایت اشنا میشدم .

حتما سعی کنید موقع وارد کردن دیلا دم و بازدم عمیق انجام بدین این کار بمن خیلی کمک کرد چون هم بدنتون ریلکس میشه هم چون تمرکزتون رو تنفسه یکم حواستون از دیلا پرت میشه قبلشم اگه بتونین تو اب گرم بشینین خیلی خوبه این کارا رو من خیلی تاثیر داشت تا بتونم راحت دیلا وارد کنم

۱۳۹۸/۱۱/۱ ۱۱:۴۰:۲۶
(ویرایش)

مهسا جان بستگی به خوت داره که با کاندوم راحتی یا نه من شخصا با کاندوم نمیتونستم ولی خیلیا با کاندوم انجام دادن

۱۳۹۸/۱۱/۱ ۱۱:۴۵:۵۵
(ویرایش)

النا جون ایدا جون  همراز عشق واستون ارزوی موفقیت میکنم . anim2-thanks 

۱۳۹۸/۱۱/۱ ۱۱:۴۸:۰۵
(ویرایش)

بچهایی ک موفق ب دخول شدید ی سوال دارم شما ارضا میشید از طریق دخول من تا حالا نشدم همسرمم ناراحته ازین موضوع . لذت میبرم اما نمیدونم چرا ارضا نمیشم

۱۳۹۸/۱۱/۱ ۱۲:۰۳:۰۴
(ویرایش)

ممنون ازتون من تازه واردم 😁یک سال و نیمه خونه ی خودمم فقط هم پوزیشن زن زیرو تمرین میکنم 

دعا کنین خوب 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران