تعداد بازدید : 35764
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۹/۲۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۳:۲۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۰۹:۰۱:۳۳
(ویرایش)

كاملا درست ميگي اتفاقا اوناي كه بيخيالن زودتر به نتيجه ميرسن بايد تلاش كنيم كه فكر نكنيم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۳:۳۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۳:۴۱:۴۸
(ویرایش)

آره میشا جون منم تصمیم گرفتم اصلآ بهش فکر نکنم چون تو این مدت فقط استرس داشتم ولی پارسال با اولین اقدام نتیجه گرفتم در کمال ناباوری.چون اصلآ اصلآ بهش فکر نمیکردم

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۳:۴۴:۰۸
(ویرایش)

نه سحر جون تو اشتباه من ونکن من تو ماهی که عکس انداخته بودم اقدام کردم بعد از دو روز تآخیر خونریزی وحشتناکی داشتم دقیقآ مثل سقط قبلیم بود.بعد دکترمو عوض کردم گفت نباید تو ماهی که عکس انداختی اقدام داشته باشید چون بچه یا زمان پریودی سقط میشه یا اینکه معلول میاد.ساکن کجایی سحر جون؟پیش کدوم دکتر میری؟

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۳:۵۰:۰۲
(ویرایش)

ایشالا که لانه گزینی بوده باشه ولی اصلآ بهش فکر نکن برو این ور واون ور تا حواست پرت بشه که بهش فکر نکنی گلم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۳:۵۳:۴۰
(ویرایش)

من پیش دکتر معصومه یونسی میرم واقعآ برای مریضش وقت میذاره خیلی خوشرو ومهربونه به نظرم کارشم خوبه دوتا مطب داره یکی سعادت آباد یکی امیرآباد.من از این ماه رفتم پیش این دکتر 

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۳:۵۹:۱۶
(ویرایش)

به من گفت چون هفت ماه اقدام داشتی و با اینکه شرایطت خوب بوده و نشدی ای یو ای میکنیم.منم همه چی و سپردم دست خدا اصلآ هم بهش فکر نمیکنم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۴:۰۱:۵۷
(ویرایش)

آره گلم سایتم داره که به سوالا پاسخ میده.عزززززیزم چه کاره ای؟منم الان سرکارم تا2ونیم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۴:۱۱:۲۶
(ویرایش)

من حسابدارم گلم تو یه شرکت خصوصی ممیزی هستم عزیزم.خدا فوت سحر جون واقعآ خسته میشیا ایشالا زودی نی نی دار بشی خستگیت از تنت دربره با دیدن نی نی اوچولوت

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۴:۱۲:۰۲
(ویرایش)

من حسابدارم گلم تو یه شرکت خصوصی ممیزی هستم عزیزم.خدا قوت سحر جون واقعآ خسته میشیا ایشالا زودی نی نی دار بشی خستگیت از تنت دربره با دیدن نی نی اوچولوت

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۴:۲۸:۵۴
(ویرایش)

دوستان میبوسمتون تا فردا بااااااااااااااااای بوووووووووووسanim2-40

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۴:۳۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۵ ۱۳:۵۵:۲۴
(ویرایش)

سلام بچه ها . اگه کسی در مورد روش iui اطلاع داره می شه به منم اطلاعاتی بده .

من تو نزدیکی مشکل دارم  تصمیم دارم به روش آی یو ای حامله بشم . 

البته میترسم که اون روش هم سخت باشه . می دونید با چی اسپرم رو وارد بدن می کنن؟

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۴:۳۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۵ ۱۳:۵۵:۲۴
(ویرایش)

پروسه روش iuiچقدر زمان بره ؟ قبلش نیاز نیست کاری انجام بشه واسه خانوم ؟ مثلا آزمایشی قرصی ؟

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۵:۳۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۰۱:۲۷:۴۴
(ویرایش)

سلااام  دوستان منم اذزر میخوام اولین بار اقدام کنم..  فعلا هر شب فولیک اسید میخوررم. رفتم سونو میگه تخمدان راستت اندازه فولیکوا ۷.۸ هست در تخمدان چپ خیلی ریزه 

گفت سه چهار ماه اقدام کن اگه نشد باید کلومیفن بخوریwhat

ارام باش..توکل کن..تفکر کن..استینهارا بالا بزن!!!!
انگاه دستان خداوند رو میبینی...
۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۵:۳۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۰۱:۲۷:۴۴
(ویرایش)

دریا جووووون اینجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چندساله مگه گذشته که میخوای با iui حامله شی

ارام باش..توکل کن..تفکر کن..استینهارا بالا بزن!!!!
انگاه دستان خداوند رو میبینی...
۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۵:۴۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ۲۰:۲۰:۲۴
(ویرایش)
سلام مامانای گل آینده،منم این ماه پنج ماهه تو اقدامم،این ماهم دارم لتروزول میخورم،از خدا میخوام ایشالا هر چه زودتر هممون رو با بخشیدن یه فرشته ی کوچولو خوشحال کنه.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران