تعداد بازدید : 35811
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۹/۲۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۰۸:۵۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۳:۴۱:۴۸
(ویرایش)

سلااااااااااااام دوستای گل خودم صبح همگیتون بخییییییییییییییییییییییییر باشه ایشالا.بووووووووس به روی ماهتون.anim2-40

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۰۸:۵۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۰۹:۰۱:۳۳
(ویرایش)

سلام بچه ها صبح بخير اميدوارم روزي خوبي رو به اميد خدا شروع كنيد😍😍😍

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۰۹:۱۳:۳۲
(ویرایش)

سلام میشاanim2-ad54adخوبی گلم ؟عزیزم عذر میخوام مشکل تو چی بود؟الان داروی خاصی مصرف میکنی یا نه؟

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۰:۰۰:۲۵
(ویرایش)

سلام جيگر والا آزمايشهام و سنوگرافي داخلي كه دادم خوب بود فقط تيروييدم كم كار بود كه قرص خوردم خوب شد دكتر كه گفت مشكلي نداري اما اين ٢ ماهي كه اقدام كردم خبري نشد نميدونم شايد چون چند سال پيشگيري كردم طول بكشه

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۰:۰۳:۵۸
(ویرایش)

از كيت تخمكگذاري استفاده كردم اما متوجه نميشم اون يك هفته خط دوم كم رنگه پر رنگ نميشه شما استفاده كردي؟ ميدوني چطوري؟

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۰:۴۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ۲۰:۲۰:۲۴
(ویرایش)
سلام دخترا، میشا جون دکتر من میگه هر زوج سالمی هر ماه 30 درصد شانس باروری دارن،نگران نباش،ایشالا بزودی مامان میشی
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۰:۵۱:۴۷
(ویرایش)

عذر میخوام میشا جون من رفته بودم اداره برق برق خونمون و دیروز قطع کرده بودن انقد تو تاریکی وسرما نشستم تا شوهرم شب اومد وصل کرد دیگه صبح رفتم پول برق و ریختم ورفتم اداره برق نیم ساعتم  از مدیر عاملمون مرخصی گرفتم رفتم هم قبضمون ودادم انقدم شلوغ بود هم رفتم یه سارافون خوشمل خریدم چقده زرنگم anim2-thumbsupsmileyanimبه شوهرم زنگ زدم میگم زود باش ازم تشکر کن انقده کار کردم خخخخخخخخخخخخخ.میشا جون باید روز 13سیکلت بری سونوگرافی اصلآ ببینی فولیکول بالغ داری یا نه که آزاد بشه.البته کیت هم میگن خوبه برای اونایی که مشکل تنبلی تخمدان ندارن.روز12 تا16 سیکلت بذار اگر دو خط شد پس تخمک گذاری داری

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۱:۵۵:۰۲
(ویرایش)

سلام ونوس جان بله درست ميگي اما انقدر دور و اطرافم چيزهاي مختلف ميشنوم نگران شدم

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۱:۵۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۰۱:۲۷:۴۴
(ویرایش)

سلااااام دوستای گلم مامانای ایندهlove

خواستم بپرسم من اصلا ابله مرغان نگرفتم.   باید قبل اقدامم واکسنی چیزی بزنم یا نه؟؟؟؟؟ 

ارام باش..توکل کن..تفکر کن..استینهارا بالا بزن!!!!
انگاه دستان خداوند رو میبینی...
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۱:۵۹:۵۶
(ویرایش)

اوه سما جون خسته نباشيد منم سر كارم تازه دارم ميرم خونه من كه جديدا كلاس خياطي رفتم ديگه ذوق كردم فعلا خودم دارم مانتو و بلوز ميدوزم

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۲:۰۶:۴۰
(ویرایش)

روز ١٣ پس برم سنوگرافي؟ داخلي انجام ميشه يا رو شكم؟

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۲:۰۷:۴۴
(ویرایش)

عزززززززززییییییززززم آفرین خیلی خوبه آدم خیاطی بلد باشه هر چی دوست داره برای خودش بدوزه.میشا جون این حرفا همیشه هست نباید ما خودمونو با بقیه بسنجیم .باید خودمونو با کسایی که بالاخره موفق شدن بسنجیم تازه من انقد خواهرشوهرام و مادرشوهرم دخالت میکنن و منتظرن باردار بشم هی میپرسن چی شد؟ چرا انقد تنبلید چرا بچه نمیاردید مردم براتون حرف درمیارن واز این ...شعرا (اون سه تا نقطه چیز بدی بود سانسورش کردم)ولی من یه گوشم در یه گوشم دربازست به حرفاشون اصلآ اهمیت نمیدم میخوان هر چی بگن 

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۲:۱۰:۵۰
(ویرایش)

من دکترم تو مطبش سونو واژینال داره خودش برای اون روز وقت میده و خودش تو مطب سونو میکنه البته قبلآ پیش یه دکتر دیگه میرفتم تو مطبش سونو نداشت میرفتم بیرون سونوگرافی

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۴۱
(ویرایش)

كاري خوبي ميكني عزيزم هيچي به اندازه گوش كردن به حرف مردم زندگي آدم نميتونه داغون كنه وافعأ بك گوش بايد در باشه يكي دروازه

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۳:۰۵:۳۹
(ویرایش)

سلااااااام سارا جونم خوبی عزیزم؟گلم چرا انقد نگرانی؟مگه ما میتونیم تو کار خدا دست ببریم؟خدا اگر ما را لایق دونسته باشه پس بی شک به حاجت دلمون میرسیم اگرم ندونسته باشه از حکمت و رحمتش نا امید نمیشیم.علائم خاصی نداری عزیزم؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران