تعداد بازدید : 35694
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۹/۲۲
کاربران آنلاین : 0
ميشا
۱۳۹۴/۸/۲۴ ۱۳:۳۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۰۹:۰۱:۳۳

خانمهايي كه ميخوان تو آذر ماه اقدام به بارداري كنند بياييد با هم باشيم

(ویرایش)

خانمهايي كه ميخوان تو آذر ماه اقدام به بارداري كنند بياييد با هم باشيم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۰۱:۱۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۳:۱۹:۱۹
(ویرایش)
سلاااام به مامانای آیندهsmile
میشا جان منم به امید خدا میخوام تو آذر ماه اقدام کنم.
سحر جان ایشالله به سلامتی.
۱۳۹۴/۸/۲۵ ۰۲:۱۰:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها خوش اومديد انشاا.. به اميد خدا هممون تو اين ماه مامان بشيم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۰۲:۱۷:۲۰
(ویرایش)

من  خودم از مهر اقدام كردم اين ماه ميشه ماه سوم دو ماه گذشته تنها اتفاقي كه برام افتاد اين بود كه پريودهام جلو افتاد ماه اول ٢ روز و ماه بعد ٤ روز خيليها ميگن نشونه خوبي يعني رحم داره آماده ميشه وقتي اسپرم وارد بدن ميشه تغيير زمان پريود يعني واكنش نشون دادن بدن.. بچه ها اگر تجربه اي داريد كه بتونه كمك كنه براي طي كردن اين دوره مطرح كنيد كه با هم به اشتراك بگذاريم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۲۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۳:۴۱:۴۸
(ویرایش)

سلاااااااااااام دوستای گلم منم 7ماه اقدامم مشکلم تنبلی تخمدان خفیف هستش شوهرم آز داده سالمه عکس رنگی هم انداختم ماه پیش خداروشکر نرمال بود ولی نمیدونم چرا نمیشه .ضمنآ من پارسال بچمو تو ده هفتگی بخاطر توقف رشد از دست دادم ودر نهایت کورتاژ شد.ایشالا هممون این ماه نتیجه بگیریم.دکترم بهم گفته اگر این ماه نتیجه نگیری باید iuiكنيم

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۲۲:۰۹
(ویرایش)

سلاااااااااااام دوستای گلم منم 7ماه اقدامم مشکلم تنبلی تخمدان خفیف هستش شوهرم آز داده سالمه عکس رنگی هم انداختم ماه پیش خداروشکر نرمال بود ولی نمیدونم چرا نمیشه .ضمنآ من پارسال بچمو تو ده هفتگی بخاطر توقف رشد از دست دادم ودر نهایت کورتاژ شد.ایشالا هممون این ماه نتیجه بگیریم.دکترم بهم گفته اگر این ماه نتیجه نگیری باید iuiكنيم

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۲۳:۴۰
(ویرایش)

آره سحر جون من انداختم اگر تهران هستی برو رادیولوژی کاخ من اونجا رفتم کارشون عالیه خیلیا بعد از عکس رنگی نی نی دار شدن

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۲۵:۱۱
(ویرایش)

سحر جان مگه چند وقته اقدام کردی که میخوای iuiبشي؟؟؟؟؟anim2-wacsmiley

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۳۵:۱۶
(ویرایش)

سما جان خوش اومدي عزيزم انشاا.. كه خدا يك ني ني خوشگل و سالم بهت بده اميد تو از دست نده عزيزم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۳۷:۲۸
(ویرایش)

سحر جان من از خيلي ها كه مشكلهاي بزرگ دارن شنيدم دقيقا همون ماهي كه فكرش نميكردن و بي خيال شده بودن خدا بهشون بچه داده سعي كن استرس نداشته باشي توكلت بخدا باشه عزيزم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۴۰:۰۰
(ویرایش)

بچه ها اين بي بي چكها خيلي مزخرفن من الان تست كردم يكيش دوتا خط شد يكش يك خط اولش انقدر ذوق كردم بعد هم دپرس شدم

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۴۳:۵۸
(ویرایش)

سلام میشا جان مرسی عزیزم بابت دعای قشنگتم ممنونم عزیزم.راستی مگه شما از موعد پریودت گذشته دخملی؟

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۴۸:۵۴
(ویرایش)

نه سما جان پريودم تازه تموم شده اما چون مدلش با ماهاي قبل فرق ميكرد وسوسه شدم كه تست كنم اما نميدونم چرا بي بي اول مثبت شد اما دومي منفيbad

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۲:۵۴:۵۳
(ویرایش)

زیاد به این بی بی چکا نمیشه اعتماد کرد خب دخمل یکی دیگه بذار ببین تا سه نشه بازی نشه شاید مثبت شد ومامان شدیanim2-4d564ad6

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۳:۰۴:۱۱
(ویرایش)

انقدر بي بي چك خريدم ديگه خجالت ميكشم برم داروخانه مثل مرض ميمونه همش دوست داري بري چك كني با اينكه ميدوني خبري نيس

۱۳۹۴/۸/۲۵ ۱۳:۱۰:۲۶
(ویرایش)

عزیزم این یعنی استرس اصلآ بهش فکر نکن اصلآ چون استرس مانع اصلیه بارداریه بیخیییییااااااااااااال باش هر چی بیخیال تر بهتر.همه چیم بسپار دست خدا اگر لایقش باشیم بهمون میده در کارشم شکی نیست حالا ما بیایم هی بگیم وای این ماه چی میشه وای نکنه باردار نشم وای نکنه بشه وای نکنه نشه این استرسا رو باید بندازیم دور و با انرژی +++++++++++++++بریم وبا توکل به خدا مطمئنآ نتیجه میگیریم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران