تعداد بازدید : 35763
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۹/۲۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۸/۳۰ ۰۹:۴۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۰۹:۰۱:۳۳
(ویرایش)

سلام بچه ها صبح همگي بخير و شادي باشه.. نه سما جان من كه نرفتم دكترها ميگن تا يك سال طبيعي منم راستش حوصله دكتر و دارو ندارم بيشتر عصبي ميشم و استرس ميگيرم صبر ميكنم انشاا.. هر چي خير همون بشه..

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۰:۰۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۳:۴۱:۴۸
(ویرایش)

خوبی میشا جون عزیزدلم خوب کاری میکنی عزیزم بدون استرس ادامه بده انشالا زود نتیجه بگیری فدات شم 

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۰:۱۳:۵۰
(ویرایش)

مرسي سما جونم انشاا.. هم من و شما وهم بقيه بچه هاي اين گروه به حق همين ماه عزيز حاجتمون رو بگيريم..

والا دكترها خيلي اذيت ميكنن بگذريم از هزينه ها و وقت كه تلف ميشه هر كدوم يك حرفي ميزنن و يك تجويزي ميكنن كه مريض رو سر در گم ميكنن  من خودم سر چند تا بيماري اين تجربه رو داشتم كه حتي گفته بودن فلج ميشي اگر عمل نكني اما يك دكتر ديگه هيچي نيست بخاطر همين واقعا دوست ندارم دوباره بازيچه دست دكترها بشم و استرس و ناراحتي بگيرم هر چي قسمت خوبه همون بشه انشاا..

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۰:۴۳:۱۴
(ویرایش)

انشالا عزیزم مرسی از دعای قشنگت میشا جونم شما فقط مشکل تروئیده؟

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۱:۵۸:۴۵
(ویرایش)

واااااااااااااااااااااااااااای سارا جون خداروهزار مرتبه شکر تبریک میگم عزیزدلمممممممم.گلم صد در صد مامان شدی چون هورمون اچ سی جی تو ادرارت هنوز زیاد نیست بخاطر همین کمرنگه حتمآ برو امروز تیتراژ بتا بده واااای خدایا خیلی خوشحال شدم برات عشششششقم.

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۲:۰۱:۵۱
(ویرایش)

امروز بی بی چک و مجدد بذار ببین پر رنگ میشه؟من مطمئنم مامان شدی دورت بگردم

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۲:۱۱:۲۱
(ویرایش)

ساااااااااااااااااااررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا کجاااااییییی چرا جواب نمیدی قند تو دلم آب شد

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۲:۲۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

مبارکهflower

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

عزززززیزززدلم الهی آمین .استرس نداشته باش گلم استراحت کن من مطمئنم نی نی دالی تو شیمکتanim2-4d564ad6

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۳:۱۵:۰۰
(ویرایش)

راستی سارا جونم این ماه دارو چی مصرف کردی گللللللللم؟

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۳:۳۳:۵۲
(ویرایش)

اولین مامان این تایپیک سارا جون .ایشالا بقیه بچه ها هم به ترتیب بیان و خبر خوش بارداریشون و برامون بذارن الهی آمین.اللهم صل علی محمد وآل محمد

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۴:۱۷:۵۷
(ویرایش)

بچها هیچکس نیست؟تنبلا چیکار میکنید؟anim2-New-6

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۵:۲۹:۴۹
(ویرایش)

واي سارا جون خيلي خوشحال شدم تبريك ميگم عزيزم حتما بيا زود جواب آزمايشتو بگو الان من بجاي تو هيجان زده شدم انشاا.. كه خير باشه..

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۱۵:۳۱:۲۸
(ویرایش)

سما من هستم👋👋👋👋 آره عزيزم تيرويد بود كه چند ماه دارو خوردم تنظيم شد

۱۳۹۴/۸/۳۰ ۲۲:۳۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه

من اومدم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403