تعداد بازدید : 35814
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۹/۲۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۰۰:۴۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ۲۰:۲۰:۲۴
(ویرایش)
رضوان جون من همه جا خوندم بی بی چک دو هفته بعد از تشکیل نطفه جواب میده،البته درصد خطا هم داره،امیدوار باش
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۰۰:۴۸:۴۰
(ویرایش)
رضوان جون من همه جا خوندم بی بی چک دو هفته بعد از تشکیل نطفه جواب میده،البته درصد خطا هم داره،امیدوار باش
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۰۸:۵۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۳:۴۱:۴۸
(ویرایش)

سللللللللللللللللللااااااااااااااااااااام دوستای گلللللم به تازه ورود ها خوش آمد میگم .شادی جونم خوبی؟عزیزدلم من دقیقآ مثل خودتم منم تنبلی تخمدان خفیف دارم و پریودهام منظم هستن.ولی شما باید بدون استرس باشی عزیزم اگر استرس داشته باشی که نتیجه نمیگیری.باید سرت و جایی گرم کنی که بهش فکرم نکنی.منم الان7 ماهه اقدامم عزیزم ما همه باهم همراهیم ایشالا با انرژژژژژژژییییییییییییی++++++++++++++هممون با هم به هدفمون میرسیم به حول قوه اللهی

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۰۸:۵۹:۱۴
(ویرایش)

ونوس جونم خوبی گلم؟

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند.سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست پس بخوانش با لبخند......
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۰۹:۴۲:۳۷
(ویرایش)

سلااااام سارا جونم خوبی عزیزم بیا بهمون بگو پری شدی یا نه؟ایشالا که پریود نشده باشی عزیزم

۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۱:۲۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

سلام سما🙋چقدر ما دوتا مثل هم هستیم،منم این ماه هفتم اقدام هست.

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۱:۳۲:۱۳
(ویرایش)

سلام شادی جونم خوبی عزیزم؟گلم امروز روز چندم سیکلته؟ساکن کجا هستی؟تحت نظر دکتر هستی؟

۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۲:۰۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۰۹:۰۱:۳۳
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبيد؟ چه خبرا؟

۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۲:۱۲:۰۵
(ویرایش)

سلام میشا جونم خوبی عزیزم ؟

۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۲:۳۰:۴۸
(ویرایش)

خییییلی خلوطه امروز اینجا دلم گرفت کسی نیستanim2-65d6a5d6s؟آهاااااااااااااااااااااااااایanim2-smiliess1

۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۴:۰۶:۴۷
(ویرایش)
سلام دخترا،خوبی سما جونم؟؟؟؟ سما یعنی دل تو دلم نیست این ماه بگذره به آخر سیکل برسم بعد ببینم پریود نشدم
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۵:۰۳:۴۸
(ویرایش)

سلام من شیراز هستم،افسانه غریب زاده دکترم هست،امروزم روز14 سیکلم هست.anim2-smilies-azardl3این ماه زیاد امیدی نیست،چون دکتر روز9 سونوگرافی کرد گفت کیستای ریز دارم.این ماه اول بود که رفتم دکتر.ولی دست از تلاش بر نمیدارمanim2-thanks

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۵:۰۵:۵۸
(ویرایش)

کسی میدونهclude sac free  یعنی چی؟

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۵:۰۸:۴۷
(ویرایش)

من اسمم شادی.27سالمه،3ساله ازدواج کردم.شیراز زندگی میکنم.امسال خواستیم بچه دار بشیم که تا الان طول کشیده.سما جون توهم خودتو معرفی میکنی؟بقیه دوسیا هم بیاین خودتونو معرفی کنیدanim2-ad54ad

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۱۵:۴۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱ ۱۵:۴۲:۲۴
(ویرایش)

سلام كسي هست بچه ها

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021