تعداد بازدید : 35812
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۹/۲۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۴:۳۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۳۸
(ویرایش)

سلام منم 6ماهه اقدام کردم ولی نشده هنوز عکس رنگی انداختم مشکلی نبوده،اما دکتر گفت تنبلی تخمدان خفیف دارم،ولی من هم لاغرم هم پریودام منظمه،اما هورمون دی هیدروتستسترونم بالا بوده.دکتر بهم متفورمین داد و ویتامین ایی و دگزامتازون.

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۴:۳۸:۴۴
(ویرایش)

خیلی سخته انتظارش وقتی پریود میشم دیگه روحیم بهم میریزه. کسی مثل من تنبلی خفیف داره؟کی میدونه چقدر بعد از خوردن متفورمین و دگزامتازون میشه نی نی دار شد؟

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۵:۳۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۴ ۱۳:۲۴:۳۶
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۵:۴۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۴ ۱۳:۲۴:۳۶
(ویرایش)

سلام و خسته نباشيد بچه من يك سال و دو ماه ازدواج كردم هشت ماه قرص جلوگيري خوردم اين ماه اقداام به بداري كردم كه 5 روزه بود پريوديم از روز 8 پريوديم تا روز 20 اقدام كردم تقريبا هر يك شب در ميون. اخرين بار شنبه اين هفته بود يك مقدار زير دلم درد ميكرد چند روز البته امروز درد ندارم خيلي دوست دارم مامان شم. پريودم 33 روزه است . نگرانم كسي مي تونه كمكم كنه كه احتما بادراري هست يا نه؟ راستي دو روز بعد از شيطوني اخرم دندون در شدم . ميگن ممكنه نشانه هاش باشه. يكم گاهي حالت تهوعي كه انگار غذا زياد خورده باشي سر دلت مونده باشه دارم. ديروزم درد مثل پريودي براي 2 ساعت داشتم

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۵:۵۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۵ ۰۹:۰۱:۳۳
(ویرایش)

سلام مامي كوچولو چند روز مونده تا پريود بشي؟

۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۵:۵۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ۲۰:۲۰:۲۴
(ویرایش)
شادی جون منم تنبلی دارم،شش ماهه گلوکوفاژ میخورم که همون نمونه ی خارجیه متفورمین،اما از این ماه لتروزول و پروژسترون و دگزامتازونم دکترم بهم داده،نا امید نباش عزیزم،هممون شرایطمون مثل همه،ایشالا که بزودی جواب میگیری
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۱۶:۰۰:۳۴
(ویرایش)
آفرررررررین سما،چه دختر فعالی هستی.... منم پریشب حسابی بخاطر این لتروزول حال و روزم بهم ریخته بود برا خودم خرید تجویز کردم رفتم برا خودم لباس خریدم حالم خوب شد;-)
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۲۰:۱۱:۳۸
(ویرایش)

من تازه 3 روزه  دارم قرص متفورمین میخورم.انقدر حولم که فکر میکنم از این ماه حامله میشمanim2-65d6a5d6sخدا به داد صبر حوصله من برس

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۲۰:۱۹:۵۳
(ویرایش)

منم این ماه میخوام اقدام کنمanim2-4d564ad6 امروز13 پریودیم میشه و فردا تخمک گذاریه،یعنی امشب و پس فردا باید اقدام کنم. خداکنه فولیکول بالغ خوب داشته باشم.anim2-smilies-azardl2

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۲۲:۱۲:۱۳
(ویرایش)
شادی جون به اقدامت بیشتر از روز تخمک گذاریت ادامه بده،چون شاید دقیقا روز چهاردهم تخمکت آزاد نشه،بهتره یه شب درمیون اما تعداد روز بیشتری اقدام کنی
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۲۲:۴۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۷ ۲۲:۳۶:۴۱
(ویرایش)
سلام دوستان میشه راهنماییم کنید من 18 و 20 ابان اقدام کردم الان 10 روز میگذره تاریخ پریود قبلیمم 4 ابان بوده الانم زیر دلم و پهلوهام خیلی درد میکنه و سرگیجه و تهوع هم دارم ولی بیبی منفیه کی ازمایش خون بدم؟ به نظرتون امیدوار باشم؟؟؟؟
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۲۳:۳۷:۳۰
(ویرایش)

مرسی ونوس عزیز خوشحالم که یه همراه پیدا کردم،اخه من خواهر یا دوست ندارم،این حرفارو به هیچکس نمیتونم بزنم

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۷ ۲۳:۴۳:۴۴
(ویرایش)

رضوان هنوز زوده که بی بی چک جواب بده،بزار دو سه روز از موعد پریودیت بگذره اگه پریود نشدی بی بی چک استفاده کن.

من اومدم
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۰۰:۳۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۹/۲۷ ۲۲:۳۶:۴۱
(ویرایش)
به نظرتون کی میتونم آزمایش خون بدم؟؟؟؟ ینی میشه مثبت باشه؟؟؟
۱۳۹۴/۸/۲۸ ۰۰:۴۵:۱۷
(ویرایش)
شادی جون خوشحال میشم در کنارت باشم عزیزم،اینجا همگی به دلگرمی هم نیاز داریم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728