تعداد بازدید : 948522
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۶:۱۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۲۳:۳۵:۲۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان،ایشالا که همه حالشون خوب خوب باشه،منم سه ماهه عروسی کردم،البته دوسال عقد بودیم و میدونستم واژینیسموس دارم،گفتم بعد عروسی بهتر میشه که نشد،تحت نظر روانکاوم،اون بهم بار اول یه دیلاتور داد،دورش 8.5 سانت بود،فقط سرش رفت داخل،با وبلاگ بارانا جون آشنا بودم،الان سه روز انگشت کوچبک دستکش که دورش 4.5 سانت رو به طول 4 میبرم و عقب جلو میکنم،اما بیشتر نمیره،بارانا جون میگن حتما تکنیکارو بد انجام میدم،میدونم زود،اما یه کم نا امیدم،میشه ده سانتم بره،همین چهار میشه میخوره به یه تخت سنگ،با گوش پاک کنم رفتم همین بود،ولی از گوش پاک کن با این که حس کردم داره میره،چندشم شد،حس بدی داشتم،به نظرتون چی کار کنم؟

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۶:۴۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۴ ۱۵:۳۹:۵۰
(ویرایش)

سلام به همگی 

من بعد چند ماه دوباره تونستم این انجمن رو پیدا کنم چند بار به مریم جون ایمیل زدم که ارور میداد ادرس ایمیل اشتباهه چند باری هم که سر زدم انجمن رو پیدا نکردم و کلا نا امید شدم ولی الان دوباره اومدم که شروع کنم و فعلا فقط تونستم یک بار با گوش پاک کن کامل انجام بدم 

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۶:۵۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

سلام المیرا جون یکم دیلاتور رو به سمت پایین شیب بده.

انقدر تمرین کن تا راهشو پیدا کنی

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۶:۵۹:۴۷
(ویرایش)

صدف عزیز تمرینات کگل رو انجام بده. و کم کم  شروع کن دیلاتور هاتو بسازی  ان شاالله به زودی درمان میشی

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۷:۳۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)

(ویرایش)

سلام دوستان دارم از تمرين ميام با سايز ده ونيم راحت راحت شدم اول زن زير بودم ولي با زحمت زياد زن رو هم تمرين كردم خيلي ممنون از كسايي ك بهم رو حيه دادن الهه و سودا سنياس و بقيه تمرين يك ساعته همه انرژيمو گرفته دارم از حال ميرم فقط موقع عقب جلو كردن ته واژنم يه جوري ميشه نميتونم توصيف كنم  ووووو ورودي واژن چرا عجيب غريبه واقعا🙃😅 سايز همسري هم ١٢ ويه چيزي وقتي ديلاتور داخله ككل نميتونم

الهه (۴۰۰)  (Sevda(325

ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۷:۴۴:۲۶
(ویرایش)

به خدا شیبم میدم،زاویه پاهامم دایم عوض میکنم،همش میخوره به یه چیزی شبیه سنگ

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۷:۵۰:۱۲
(ویرایش)

هانیه تو دیگه واژینیسموس رو تموم شده بدون دختر

دفترچتو حاضر کن کم کم بری آزامایش های قبل بارداریanim2-25r30wi

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۷:۵۱:۳۳
(ویرایش)

المیرا جون میگم با انگشت یه بار امتحان کن ببین مسیرشو .

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۷:۵۷:۵۷
(ویرایش)

حسم غير قابل توصيفه واي دس گذاشتي رو نقطه ضعفم واي بزرگترين ارزوم بارداريه عجب حرفي زدي دختر اشكم در اومد بخدا يعني ميشه؟؟؟؟؟؟

ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۸:۰۱:۳۲
(ویرایش)

يه چيزي بادم رف بپرسم برا ورود ديلاتور پاهامو كاملا  جمع ميكنم شما هم اينجوري هستين پاباز نميتونم وارد كنم درد داره

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۸:۰۳:۲۳
(ویرایش)

اره بابا فقط روحیتو دوباره از دست بدی میام میزنمتاااااااااyellfunny

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۸:۰۶:۵۷
(ویرایش)

🙈🙈🙈تا شما اينجوري حمايت كني جواب بدي ايشالا ب كمك خدا عزمم جذمه🌷🌷🌷😊😊

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۸:۴۰:۵۵
(ویرایش)

مسیر پیدا کردم،عضلاتم عین سنگ،حالا سعی میکنم با کوچیکتر امتحان کنم،یک تا دو بند انگشت میرم،قشنگ حس میکنم کنار نمیره

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۸:۴۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۳:۳۸:۰۷
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۸:۴۷:۰۵
(ویرایش)

مسیر پیدا کردم،عضلاتم عین سنگ،حالا سعی میکنم با کوچیکتر امتحان کنم،یک تا دو بند انگشت میرم،قشنگ حس میکنم کنار نمیره

روزای خوب شروع شد
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران