تعداد بازدید : 948515
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۹:۰۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

اروم اروم شل میشه عضلاتت . نگران نباش. دوش آب گرم قبل تمرین فراموشت نشه

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۰:۴۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

المیرا جان 

خوش اومدی عزیزم. همه ما اولش همین طوری بودیم. فکرش برامون سخت بوده ولی 400 نفر شکستش دادن پس بقیه هم می تونن. بهت توصیه می کنم همون سایز 4 _ 4.5 رو تلاش کنی وارد کنی. قبلش دوش آب گرم بگیر ژل فراوان استفاده کن و موقع تمرین اصلا به موضوع فکر نکن. دیلاتور رو به سمت مقعد شیب دارش کن. تو می تونیanim2-a2d3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۰:۴۶:۴۱
(ویرایش)

صدف جان

خداروشکر دوباره اینجا رو پیدا کردی. خیلی خوبه که با یه گوش پاکن شروع کردی. همین طور ادامه بده به طور مداوم تا بزودی خبر بانو شدنت رو بدی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۰:۵۱:۰۰
(ویرایش)

Hanieh جان

خیلی عالیه گلم. داری شکستش میدی. اشکال نداره پاهاتو جمع کنی. کگل وقتی دیلاتور داخله به شل شدن عضلات خیلی کمک میکنه. سعی کن انجام بدی عزیزم. منتظر خبرهای خوبت هستیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۲:۰۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۲۳:۳۵:۲۴
(ویرایش)

بچه ها به نظرتون اگه بخوام از گوش پاک.کن شروع کنم چه جوری استفاده کنم؟چون امروز خودش روش لوبریکنت زدم،بردم،حس چندش بدی داشتم،تو دستکشم که خیلی،شل میشه

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۲:۰۶:۴۲
(ویرایش)

خودمم دوست دارم با همین سایز کار کنم،من دیلاتور شیب دار به سمت پایین میگیرم،درسته دیگه؟

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۲:۳۸:۱۵
(ویرایش)

المیرا اره عزیزم 1-2 سانت که وارد شد بعد شبشو بده به سمت مقعد. انقدر تلاش کن تا بالاخره وارد بشه. وقتی احساس کردی خستت کرد همون طور داخل نگه دار و 5-6 مرتبه کگل کن بعد ادامشو وارد کن . حتی شده 1 ساعت هم شده تلاش کن تا وارد بشه. در ضمن آهنگ های ریلکسیشن رو از نت دانلود کن موقع تمرین باز کن اونم خوبه

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۲:۴۱:۱۸
(ویرایش)

شوخی کردم هانیه جون. ولی تو هم دیگه نا امیدی رو بذار کنار

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۲:۴۴:۴۱
(ویرایش)

سلام خانوم خیابانی . من از شما ممنونم . خیلییی . شما و سایتتون بزرگترین لطف رو در حقم کردین. امیدوارم خدا برای شما و خانوادتون بهترین اتفاقات رو رقم بزنهflower

تازه از امشب داره کم کم باورم میشه چه اتفاقی افتاده

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۲:۴۶:۲۱
(ویرایش)

ماه پیشونی سودا و نسیم و همه کسایی که توی این 20 روز کمک کردین خیلی ممنونم امیدوارم شما هم بهترین روزها رو داشته باشید

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۲:۴۶:۵۱
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۲:۵۰:۲۴
(ویرایش)

راستی ببخشید من اگه خاطره نمینویسم من میترسم بدتر کسیو نا امید کنم چون واژینیسموس من بسیار خفیف بود و خیلی سریع و راحت درمان شدم . امیدوارم همه به زودی درمان بشند و روزهای خوبی براشون رقم بخوره.

۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۲:۵۲:۲۴
(ویرایش)

صدف جان خود گوش پاک کن بردی داخل؟

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۳:۰۲:۰۱
(ویرایش)

Sanyas عزیر ممنونم مه جوابمو انقدر سریع نیدی،واقعا ممنونتم،چند سانت بره داخل خوبه؟

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۶ ۲۳:۱۲:۰۵
(ویرایش)

المیرا جان

گوش پاکن رو دورشو پنبه بپیچ و داخل انگشت کوچیکه دستکش بذار. اگر دوست نداشتی داخل انگشت کوچیکه دستکش رو پنبه پر کن که همون دور 4 _ 4.5  بشه. شیبشم بعد ورود به سمت مقعد به طول نه تا ده سانت وارد شه خوبه

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران