تعداد بازدید : 948522
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۱۷:۱۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۲۳:۳۵:۲۴
(ویرایش)

و یه چیزی،من مسخره نکنینا،من حس میکنم کگلم بد انجام میدم،رفتم دستشویی،معذرت میخوام،جلو ادرارم گرفتم،اما میام بیرون نمیتونم قاطی میکنم،راستش وقتی دیلاتور تو و میام انجام بدم،دیلاتور عقب و جلو میشه،فشار روش احساس نمیکنم،درسته؟یا باید روی دیلاتور موقع انقباض فشار حس کنم؟

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۱۷:۱۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۱۶ ۰۰:۵۰:۲۱
(ویرایش)

دوستان گلم منم 7ماهه عروسی کردم و باکره ام-با خوندن کامنتای شما گریه م گرفت خصوصا وقتی کسی خبربانوشدنش رو داده

دارم میرم لوازمش رو تهیه کنم از امشب شروع میکنم 

تو رو خدا برام دعا کنید

فدای شما

اللهم صلی علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم...
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۱۷:۲۲:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

المیرا جان

اگه میتونی پوزیشنت رو تغییر بده و به حالت زن رو تمرین کن خیلی راحتره. فکر می کنم به خاطر پوزیشنت هستش که نمیتونی خودت رو شل کنی . باسن باید روی زمین باشه روی زمین بشینی و تکیه بدی به دیوار پاهات هم باز کنی . کگل هم فراموش نکن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۱۷:۳۲:۲۵
(ویرایش)

المیرا جان

واسه کگل باید عضلات واژن و مقعد رو جمع و شل کنی. سخت نیست تمرین کنی دستت میاد

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۱۷:۳۶:۴۳
(ویرایش)

گلی بانو جان

آفرین خیلی خوبه که تصمیم گرفتی شروع کنی. اینجا حتما نتیجه میگیری. صفحه اول انجمن رو خیلی خوب بخون و طبق اون تمرینات رو شروع کن. کگل و وارسی. معاینه نوع پرده و در جریان گذاشتن همسرت

جلو اسمت پرانتز خالی بذار که بدونیم در حال تمرینی (...)

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۲۰:۴۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۵ ۲۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

سلام. من امروز دیلاتور دوازده درست کردم ولی تا نبمه فرو رفت. با دیلاتور ده و نیم هم قبلش واژن گشایی کرده بودم. 

من پنج روز پیش مطب خانم خیابانی بودم و معاینه شدم. با تشخیص ایشون طی دوهفته درمان میشم. اما امروز در سومین روز تمرین (دو روز تو راه بازگشت از تهران و  برگشت به خونه بودم) رگه های خون توی ترشحات چسبیده به دیلاتور دیدم. درحالیکه باید 5 روز دیگه پریود شم. همیشه لک بینی دوروز قبلش بود نه پنج روز. خیلی دوست دارم بازم تمرین کنم ولی میترسم عفونت ایجاد بشه. به نظرتون تا وقتی کامل خون پریود مشخص بشه فرصت تمرین دارم؟؟؟

ما برای اتفاقی نو از خواب برمی خیزیم
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۲۱:۱۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۵ ۲۱:۰۷:۵۸
(ویرایش)

سلام. من امروز دیلاتور دوازده درست کردم ولی تا نبمه فرو رفت. با دیلاتور ده و نیم هم قبلش واژن گشایی کرده بودم. 

من پنج روز پیش مطب خانم خیابانی بودم و معاینه شدم. با تشخیص ایشون طی دوهفته درمان میشم. اما امروز در سومین روز تمرین (دو روز تو راه بازگشت از تهران و  برگشت به خونه بودم) رگه های خون توی ترشحات چسبیده به دیلاتور دیدم. درحالیکه باید 5 روز دیگه پریود شم. همیشه لک بینی دوروز قبلش بود نه پنج روز. خیلی دوست دارم بازم تمرین کنم ولی میترسم عفونت ایجاد بشه. به نظرتون تا وقتی کامل خون پریود مشخص بشه فرصت تمرین دارم؟؟؟

ما برای اتفاقی نو از خواب برمی خیزیم
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۲۳:۰۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

شین جون ، تمرین کن ، تا وقتی خونریزی کامل ایجاد نشده میتونی تمرین کنی.

کیانا جون پیش به سووووی بانو شدن.

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۲۳:۰۸:۲۵
(ویرایش)

و یه چیزی،من مسخره نکنینا،من حس میکنم کگلم بد انجام میدم،رفتم دستشویی،معذرت میخوام،جلو ادرارم گرفتم،اما میام بیرون نمیتونم قاطی میکنم،راستش وقتی دیلاتور تو و میام انجام بدم،دیلاتور عقب و جلو میشه،فشار روش احساس نمیکنم،درسته؟یا باید روی دیلاتور موقع انقباض فشار حس کنم؟

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۷ ۲۳:۳۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۱۶ ۰۰:۵۰:۲۱
(ویرایش)

سلام - من گوش پاک کن رو امتحان کردم هیچی نفهمیدم- 

رفتم مرحله بعد 5سانتی رو فرو کردم هیچی نفهمیدم باز- واقعا باورم نمیشه- بنظرتون برم مرحله بعد یا همین 5سانتی رو عقب و جلو کنم که عادت کنه؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم...
۱۳۹۵/۱۱/۸ ۰۱:۱۲:۴۲
(ویرایش)

نمیدونم چه جوری  سوالم بپرسم،موقع که کگل میکنم،موقع انقباض اینجوری باشه که انگار یه چیزی میکشم داخل؟من الان دو مدل دارم انقباض میکنم،یکیش اینطوریه،یکیشم انگار داری جمع و گشادش میکنی،اصا قاطی کردم،ببخشید که با سوالای احمقانم وقتتون میگیرم

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۸ ۰۱:۱۲:۵۵
(ویرایش)

نمیدونم چه جوری  سوالم بپرسم،موقع که کگل میکنم،موقع انقباض اینجوری باشه که انگار یه چیزی میکشم داخل؟من الان دو مدل دارم انقباض میکنم،یکیش اینطوریه،یکیشم انگار داری جمع و گشادش میکنی،اصا قاطی کردم،ببخشید که با سوالای احمقانم وقتتون میگیرم

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۸ ۰۱:۱۴:۲۸
(ویرایش)

سودا جونم مرسی بابت تمام وقتی که برام گذاشتی و سوالام جواب دادی،بووووووس

روزای خوب شروع شد
۱۳۹۵/۱۱/۸ ۰۱:۵۵:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

المیرا

اون جمع و گشاد کردنه درسته، فکر کن داره ادرارت میاد میخوای جلوشو بگیری نریزه چیکار میکنی؟ بعدش دوباره رهاش کن . این میشه کگل کوتاه،بگیر ول کن 

کگل بلندم تو حالت انقباض یا گرفتن ده ثانیه نگه دار، بعد رها کن ده ثانیه تو اون حالت .

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۱/۸ ۰۲:۴۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز یه سوال داشتم من شوهرم به مدت یک هفته با تجویز دکترمتخصص از قرص سیتالوپرام و ریسپیدون استفاده کرده،وچون میخوایم اقدام به بارداری کتیم رفت پیش یه  دکتر طب سنتی که بهش  گفت اینا رو نخور چون باعث میشه بچه ت ناقصدنیا بیاد، و ما خیلی ترسیدیم که نکنه واقعا این اتفاق بیافته،اخه خودم هم به دلیل سرماخوردگی از دارو استفاده میکنم؟به نظرتون این ماه دیگه برای بارداری اقدام نکنیم یا اینکه مشکلی برامون پیش نمیاد؟

من و شوهرم پسر دایی و دختر عمه هستیم

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران