تعداد بازدید : 805883
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۲۰:۲۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سارا ، کلی برات تایپ کرده بودم، پاک شد :|

خواااااهششششش میشه

1*منم مشکل تورو داشتم، اما نه به اندازه تو، مهمترین کاری که میکنی اینه حتما حواست و پرت کن، من معمولا سر تمرین یا پیامای انجمن و مبخوندم یا تلگرام چک میکردم چون باعث میشد قشنگ حواسم پرت سه، خیلی مهمه که حواس واژنتم پرت شه که انقباض یادش بره 

2* بنظرم باید راحت شی بعدش، بانو شدنت دیرم شد اشکال نداره اما بذار واژنت اروم شه انقباضش تموم شه بعدا.

3*بحث اشتباه کردن و نکردن نیست، اب نمک و اب ولرم واژنتو ضدعفونی میکنه، بعدم بشین تو اب گرم کگل کار کن تاثیر خودشو میذاره 

4*برای منم این اتفاق میفتاد، گاهی انگار واژنم میخواست بترکه، اما بعد یمدت تمرین درست میشه

کار خوبی کردی پرسیدی، بگو تا باهم از تجربه هامون استفاده کنیم anim2-28

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۲۰:۳۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

وااای ممنونم ازت عزیزم.ببخشید که این همه طولانی شد و وقتتوگرفتم. حتما عزیزم کارایی که گفتی رو انجام میدم و الانم گفتم امروز متوجه چندتا از مشکلاتم شدم و تصحیحشون کردم.امیدوارم دیگه به این مشکلات تازه کاری بر نخورم😁

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۲۱:۴۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

اره عزيزم حدود يك ساله اينطور شده!! و فقط بخاطر اينكه هميشه با هيجان اومده جلو بعد با پاسخ منفي من مواجه شده😔😔😔البته با پاسخ منفي واژنم😏😏😏خيلي دردناكه واقعا

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۲۳:۳۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

دوستان سلام من روز دوم تمرین دیلاتورم گوش پاک کنو ک تموم کردم و رفتم سراغ 5 سانتی یکم اولش داخل نمیرفت ولی بنظرم تنها تنهااااا علتی ک باعث میشه داخل بره یکی شل کردن عضلاته و یکی دیگ کگل بلند ک باعث میشه دیلاتورو آروم آروم به داخل بکشونه  دوستای گلم خیلییی خوشحالم و فقط شوهرمو تصور میکنم ک خوشحال میشه چون من تازه عروسم 15 روزه عروسی کردم و روزای اول عروسی خیلی افسرده بودم ک نمیتونستم شوهرمو راضی کنم و تنها شانسم اینه ک شوهرم کارش شهر دیگس و ازم دوره برام دعا کنید خیلیی محتاجم منم دعاگوتون هستم و بازم شعار من: من میتونم😘😘😍😍😍😍

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۲۳:۵۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۰۹:۵۷:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان من امروزبا دیلاتورشماره یک شرروع کردم به راحتی ولی آروم میرفت ومیامد فقط چون شاغلم نیم ساعت بیشتر نمیتونم انجام بدم  به نظرتون کمهanim2-wacsmiley

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۱:۰۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

سلام بچه ها.من الهه هستم.خیلی وقته عضو سایتم و در حال تمرین.ولی به دلیل اسباب کشی که داشتیم دو سه هفته ای دور بودم از تمرین و الان یک ماه هست که دوباره شروع کردم. ولی دیگه تو سایت گزارش نمی دادم که وقت مریم و سلما جون رو نگیرم.چون همه مسائل تمرینو کامل می دونم.اما افسوس...انگار طلسم شده.خسته شدم ازین وضع.اخر مرداد اولین سالگرد عروسیمونه و دلم می خواد تا اون روز بانو شده باشم.اما هرکاری میکنم تمرینم خوب پیش نمیره.قبلا این مشکلو نداشتم.بعد از چند روز با یه سایز راحت میشدم ولی الان هرکاری میکنم حتی تو اب گرم میشینم،نمیشه.هفته ی پیش هم پیش خانم خیابانی رفتم.نکاتی که گفتنو رعایت میکنم.ولی نمی دونم شاید به خاطر استرس اینه که دلم می خواد زودتر بانو شم.نمی دونم.من شاغلم و تا ۷ شب سرکارم.واقعا به سختی وقت میزارم واسه تمرین.اما وقتی میبینم نتیجه نمیده کامل نا امید میشم...اخه این چه دردی بود دچار شدیم ما...نظر و پیشنهاد دارید استقبال میکن دوستای گلم...مرسی از ماه پیشونی جون که این تاپیکو راه انداخت تا بی دغدغه دردو دل کنیم.

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۱:۵۰:۱۶
(ویرایش)

سارا

افرین که رفتی تمرین کردی و اشکالاتتو تصحیح کردی و اومدی گفتی،همین اطلاعات کلی بدرد بچه های در حال درمان میخوره ،anim2-28

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۱:۵۸:۴۴
(ویرایش)

مهشید جان

اولین سایزت با دستکش با انگشت کوچیکه است، ابتدا 6 انتها 7 سانت، طولشم میشه طول انگشت کوچیکه.

ببین یه گوش پاک و بردار دورشو انقد پنبه بپیچ که ابتداش بشه شیش، انتهاش بشه هفت، بعدم تهشو گره بزن ، میشه دیلاتور شماره یک . چهار تا انگشت دیگه رو فعلا لازم نداری .

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۲:۰۱:۳۳
(ویرایش)

افرین دیانا، سه تا خیلی خوبه ، ادامه بده blink

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۲:۰۳:۵۵
(ویرایش)

سلام دلنواز جان

ژلتو عوض کن، بدون عطر و بو بگیر، از سلما و مریم اسمش و دقیق بپرس، بعدم تو اب ولرم و نمک بشین. سایز دیلاتورتم بگو .

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۲:۰۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۱۷ ۱۳:۵۳:۳۵
(ویرایش)

سلام خانوما و ممنون که این تاپیک رو راه انداختین....  من شهرزادهستم، تا سایز دوازده پیش رفتم، دقیقا یکماه پیش!  اما بعد رفتم سفر و پریود و تنبلی و.....  خیلی از خودم ناراحتم.... از فردا دوباره استارت رو میزنم...  الهی به امید تو ❤

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۲:۰۷:۳۷
(ویرایش)

آفرین بچه ها 

باروحیه ادامه بدین، اینجا درمان اتفاق میفته به لطف خدا، راستی هول نزنین که زودتر بانو شین اونجوری استرستون میره بالا و درمانتون عقب میفته، اروم و پیوسته پیش برین بهتر جواب میگیرین anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۲:۱۰:۳۷
(ویرایش)

سلام شهرزاد،

خواهش میشههههه، افرین که دوباره اومدی، تو که دیگه نزدیک اقدام بودی، دیگه تنبلی ممنوعه، اینجا همه دارن تلاش میکنن، 

بانو شدن تک تکتون ان شاللهههههههflower

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۲:۱۶:۵۹
(ویرایش)

حامی فلای،

بعضی سایزا خیلی زود ادم باهاشون راحت میشه ، طلیعیه، بعضیاشونم نه، یکم کار میبرن، افرین که رفتی سایز بالاتر،anim2-ad54ad

مهد جان، 

یه منظور خانم خیابانی این بوده که بابت تمرین از همسرتون دوری نکنین، معاشقه رو داشته باشین، اما تو با همسرت حتماصحبت کن و از احساساتتون در اینباره حرف بزنین ، خیلی خوبهcool

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۰۲:۲۰:۴۴
(ویرایش)

افرییییین لاله گلی، 

خیلی خوبه، باید تا زمانی که واژنت باهاش راحته روش بمونی، زن زیر و زن روهم تمرین کن، بعدش که راحت رفت و برگشت کردی برو سایز بعدی anim2-thumbsupsmileyanim

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران