تعداد بازدید : 810114
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۱۸ ۰۲:۴۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مارییییییی 

همسرتم خونه باشه چیزی نمیشه،تو برو تو اتاق، بعدم بذار همسرت ببینه که تو داری تلاشتو میکنی .

تمرینتو جز برای زمان پریود عقب ننداز ، بذار زودی بانو شی و خلااااص anim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۱۸ ۰۲:۴۹:۲۸
(ویرایش)

آفرین مهشید 

ازت راااضیم، خیلیییییییی خوبه، امیدوارم تا اخرش همینطوری به عشقذهمسرت پیش بری و اونم پیگیرت باشه، خس ارامش بعد بانو شدن یه دنیاااااااست anim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۰۲:۵۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلام خانماي گل،من يك روز از تمريناتم عقب موندم امشب با سايز قبليم كه ٥ انتها ٦ بود كار كردم هنوز با اين سايز راحت نشدم موقع عقب جلو كردن اذيت ميشم يعني ممكنه به خاطر سايز ديلاتورم باشه ابتدا و انتهاش يكي نميشه هركار ميكنم ،ديلاتورو وقتي ميارم بيرون به سختي بر ميگرده عقب نميدونم چكار كنم كگل هم چندين بار انجام دادم هم ديلاتور ثابت هم موقع داخل كردن فكر كنم بايد چند روزي بمونم روش ، اون گروه هم كه راهنماي نميكنن anim2-sad

توكلت علي الله
۱۳۹۵/۵/۱۸ ۰۲:۵۵:۰۹
(ویرایش)

سیما، 

نگران نباش منم یبار ورودیه واژنمو گم کردم و نشستم کلی گریه کردم anim2-wacsmiley تازه ایناز که از بیخ میگفته سوراخ نداره anim2-21

ولی نگران نباش، دقیقا پایین لبه های التت یه واژن مهربونه که منتظرته بری سراغش، اره اولش راهش بخاطر انقباض بسته است ولی بعدش باز میشه . ماهارو ببین ،بنظرم گریه کن و اروم اروم بازی بازی کن و بفرست تو، قشنگم با ژل روونش کن، خدا اونجارو باز گذاشته ، پس نگران نباشanim2-ad54ad

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۰۲:۵۸:۱۰
(ویرایش)

پژهام جان

ابتدا انتهاش مهمه، اگر بیشتر از یک سانت اختلاف ابتدا انتهای دیلاتورت باشه، واژنت اذیت میشه ، بعدم روتمریناتت اثر میذااره ، اگه ابتدا 7 باشه باید نهایت انتهاش 8 باشه، طولش از 10 سانت شروع میشهcool

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۰۳:۰۴:۲۴
(ویرایش)

سلاااام شهرزاد جان

خواااااهش مییییشه blink

آره بابا ، فکر کن که نشه، مگه دست خودشه wonder؟؟؟ اون اولش چون واژنت منقبضه ، احساس میکنی به یه چیزی میخوره، ولی ببین، تو انقد شجاع بودی که گوش پاک کن و حتی تونستی اولشم وارد کنی، پس میتونی، 

میدونی واژنمون مثل یه تونله گوشتیه فقط چون اورجینال و دست نخورده است یکم توش بهم نزدیکه، اون تونل باز میشه اما قدم به قدم، پس ادامه بده حتی اگه فقط تونستی نصف گوش پاک کن و وارد کنی، منتظر گزارشتیم هااا بدو، نهایت میسوزه دیگه، اخره اخرش ، مگه نه ؟ anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۰۳:۰۹:۴۵
(ویرایش)

دیانا جان 

نه عزیزم اختلاف سایزت درسته، چون این اولین دیلاتورته همینجوریه، طبیعیه نگران نباش،بعدمواژنت داره عادت میکنه به دیلاتور، برای ما هم همینطوری میشد ، تا موقعی که دیلاتورت و نتونستی تو واژنت عقب جلو کنی، اونم تند تند سایزتو عوض نکن، یادت بنداز روزی که یه گوش پاک کنم برات سخت بود اما بدنت عادت کرد و رسیدی به دیلاتور، پس اینم میشه 

. کگل و به تعداد درستش انجام بده anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۰۳:۲۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

ممنون ماه پيشوني جون، خدا خيرت بده هم به خاطر راهنمايي و هم به خاطر روحيه كه به بچه ها ميدي، flower

توكلت علي الله
۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۰:۱۷:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی جون از این همه انرژی.الهی خیرررررررررررررر ببینی عزیزم.دیشب رفتم سر تمرین نمیتعونستم ورودی واژنمو پیدا کنم نشستم گریه کردن اصلا خل شده بودم اما دوباره الان انگیزه گرفتمااااااااااااااااااااااااااا

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۰:۱۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

مرسی ایناز جون واقعا ممنون از این همه دلداری و مهربونی.واسم دعا کنید

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۳:۲۰:۳۹
(ویرایش)

دیانا،

خواااااهش میییشه، شماها دلتون اروم شه،ارامشش به منم میرسه و خوشحال میشم anim2-ad54ad

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۳:۲۲:۴۱
(ویرایش)

به به زیبا بانوووو

میبینم که داری میری سونوگرافی و آزمایش ، ان شالله هرچه زودتر مامان بشی ، نگران نباش ان شالله که روند باردار شدنتم خوب پیش میره anim2-thanks

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۳:۳۰:۴۳
(ویرایش)

ماری،

قربووووونت عزیزم، خوااااااهش مییییشههههanim2-thumbsupsmileyanim

ببین یبار انگشتتو اروم ببر سمت پایین لبه های التت، بعد یواشی لمسش کن یکم اولش بازه،بعد با اون یکی دستت اروم گوش پاک کن و بذار تو همون ناحیه بعد حواستو به اهنگ یا تلویزیون پرت کن ، ژل مفصلم بزن . نگران نباش میشه blink

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۴:۱۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۱۰:۰۲
(ویرایش)

دلنواز جان بهت تبریک میگم امیدوارم زندگی خوب و شیرینی در کنار همسرت داشته باشی.  

یه سوال ازت داشتم تا سایز چند تمرین کردی و بعد رفتی برا اقدام؟

۱۳۹۵/۵/۱۸ ۱۴:۱۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه من امروز شدیدا سرم شلوغه و شب میرم خونه و با 9 تمربن میکنم دوباره تا کلا عادی عادی بشه...4 تا دیگ دارم تا آخر هورااااااا...

راستی بچه ها من دیلاتورام کلا طولش 10سانته مشکل نداره؟؟؟ بیشتر جا نمیشه تو دستکش😉😉😉😉

من میتونم...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران