تعداد بازدید : 578514
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۴ ۲۰:۱۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۳:۳۷
(ویرایش)

سلام خوبین مامانای خوشگل عید همگی مبارککک🌸🌸🌸🌸🌷🌷🌷🌼🌼💖💖

فقط خدا.....
۱۳۹۶/۴/۴ ۲۱:۱۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۴ ۱۷:۳۰:۲۸
(ویرایش)

سلام عزیزززززان عیدتون مبارررررکgiftflower

انشالله سالهای ایندهloveبه خوشی و سلامتی...

به زندگی لبخند بزن
۱۳۹۶/۴/۴ ۲۲:۱۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلامممم به همه مامانای گل عید همگی مبااااااااااااااااارک براتون بهترین ها رو آرزومندم...flowerflower

التماااااااااس دعا خیلیییییییییی

مامان آنیل جون ممنونم بابت پاسخت. میخواستم بدونم چرا وزن اضافه نکردی چون اگر تهوع نباشه حتما اضافه میشه ولی شما تهوع داشتی. انشاالله بقیه راه راحت باشه و به سلامتی بگذره

۱۳۹۶/۴/۴ ۲۳:۲۷:۴۳
(ویرایش)

ممنون عزیز دلم همچنین😘😘

به زندگی لبخند بزن
۱۳۹۶/۴/۴ ۲۳:۳۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

ریحانه جووونم ممنون ... انشاالله

عیدتـــــــــــــــــــــون مبــــــــــارڪــــــــــــــــــــــــ

flowerkiss

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۴ ۲۳:۳۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۸ ۱۷:۳۷:۳۴
(ویرایش)

سلام عیدتوووون مبارک

بچه ها من 27خرداد نوبت پریم بود همون روز آزمایش بتا دادم بالای هزار بود این یعنی چی میدونم باردارم اما چرا اینقدر زیاد تو همون روز

۱۳۹۶/۴/۴ ۲۳:۴۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۸ ۱۷:۳۷:۳۴
(ویرایش)

تورو خدا ج بدین 

۱۳۹۶/۴/۵ ۰۴:۰۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام صفا جان ! تبريك ويژه! 

به تايپيك خودت خوش اومدي ! 

خيلي طبيعيه! به احتمال زياد لقاحت زود تشكيل شده! همين! 

از بارداريت لذت ببر! ☺️☺️☺️❤️❤️❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۶ ۱۱:۰۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۲۰:۴۶:۰۸
(ویرایش)

سلام به مامانای عزیز

خوبین؟

من چند روز نبودم حسابی دلم براتون تنگ شده بود

این چند روز  مریض بودم معده درد و سردرد داشتم همش بیمارستان بودم.خیلی حالم بد بود امروز یکم بهتر شدم.

راستی کسی میدونه علایم مسمومیت بارداری چیه؟

یه سوال دیگه اینکه آزمایش قند تو چندهفته باید بدی؟

من میخام برم دکتر.مگه معاینه میکنه؟

خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت
۱۳۹۶/۴/۶ ۱۱:۵۷:۱۴
(ویرایش)

سلام دوستای گلم خوبین؟ عیدتون مبارکککک

خیلی ناراحتم خواهشا راهنماییم کنید. من از اول بارداری تا حالا که یازده هفته و دو روزمه اصلا لک ندیده بودم ولی دیشب نیمه های شب رفتم دستشویی بعد که خودمو خشک کردم تو ترشحاتم یکم خون کمرنگ قهوه ای بود و کمرم و دلم هم یه مقدار درد میکرد. اومدم خواببیدم که با استراحت خوب شم ولی صبح که بیدار شدم دیدم یه لکه تقریبا قهوه ای تو لباس زیرم بود و تو دستشویی هم یه لکه غلیط خون قهوه ای اومد ازم!!!!

خیلی نگرانم خواهشا اگر کسی تجربه ای داره بگه؟ آخه چرا یدفه اینجوری شدم؟! فعالیت سنگینی هم نداشتم دیروز

راستی من قبلا اگر دچار لک بینی میشدم یه مقدار قرص کمر رو پودر میکردم میریختم تو شیر یا کاچی میخوردم خوب میشد الانم میشه این کار رو بکنم؟ قرص کمر ضرر نداره؟

۱۳۹۶/۴/۶ ۱۳:۵۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

بهار جان ، وسط هفته بیست و دو ( یعنی بیست و یک هفته تمام و سه روز) وارد شش ماه میشی. توی اینترنت نوشته. 

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۴/۶ ۱۶:۲۳:۱۱
(ویرایش)

بیست و یک هفته تمام +5روز 

پنج ماهت تموم میشه میری ماه ششم

به زندگی لبخند بزن
۱۳۹۶/۴/۶ ۱۶:۳۶:۲۳
(ویرایش)

ممنونم از راهنماییت بهار جان.....یه مقدار بیشتر شده مقدار خونش .... کمرم هم مثل حالت پریودی درد میکنه. برام دعا کنین میترسم

مادرشوهرم گفت زرده تخم مرغ رسمی رو با شکر هم بزن با شیر گرم و کاکائو مخلوط کن بخور.... این خوبه؟ فردا میرم پیش دکترم و باید سونوی ان تی هم بدم

۱۳۹۶/۴/۶ ۲۲:۲۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۶:۴۸:۱۰
(ویرایش)

سلام . من 2روز پیش تو قسمت پرسش و پاسخ سوال کردم ولی هنوز زده در حال بررسی. چند روز طول میکشه جواب سوال رو بدن؟؟

من و دل بریدن از تو؟ چه محاله خنده داری!
۱۳۹۶/۴/۶ ۲۲:۴۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

ريحانه جان چي شدي؟ 

استراحت مطلق كن ! يعني فقط براي دستشويي از جات بلند شو ! 

كلش شايد يه هفته بشه! با دارويي كه دكتر ميده حالا يا آمپول يا شياف يا هيچكدوم، خونريزيت قطع ميشه! 

ببين چيكار كردي! بار سنگين! نشستن زياد تَو ماشين! ..... 

فقط استرس نداشته باشي زود خوب ميشي! استرس نميذاره لك بيني يا خونريزي قطع شه! بسپار دست خدا! خيالت راحت!

فك كنم بهار بود ، اونم ٢٠ هفتگي تازه افتاده بود به لك بيني! با مراقبت و دارو خوب شد! پس نشد نداره! مامان پروانه هم تَو تايپيك ما اسطوره لك بينيه! فك نكنم كلا روز خوش داشته بنده خدا! 😊 ولي شكر خدا بارداري رو داره سپري مَي كنه و هفته به هفته هم مياد بالاتر! شكر! 

من خودمم سه هفته داشتم ، فقط با استراحت و بدون دارو خوب شدم! هر لك بيّني يا خونريزي قرار نيست اتفاق بدي بيوفته! ☺️👍🏻 پس فقط استراحت كن! اگه ويارم نداري ، غذاي خوب بخور! سعي كن يبوست نگيري كه مجبور به زور زدن نباشي موقع دفع، تَو اين شرايط بهتره عادي باشي! ببخشيد خيلي باز حرف زدم! 

همين!  رفتي دكتر هم به ما خبر بده! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران