تعداد بازدید : 578522
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۶:۲۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

مرسی فاطیما جونم درسته هرکی زندگیش یه جور مشکل داره

ملیکا جونم من تو روغن زیتون زدن کاهلی میکنم اما شکمم هنوز نه ولی سینهام افتضاح بزرگ و ترک خورده 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۶:۳۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۱۳:۳۴
(ویرایش)

سلام عزیزم اره خیلی زده شکمم هم زیر نافم هم پهلوهام من از اول روغن زیتون میزدم توهم بزن جلو ترک هارو نمیگیره اما باعث میشه نخارونی بیشتر بشه همه جای شکمت بزن حتی پهلوها هم بزن  ماساژ بده از الان برای من از هفته 22 شروع شد ترک ها اول زیر نافم زد الانم تو پهلوهامه الان دیگه روزی دو بار میزنم روغن زیتون خودم احساس میکنم باعث میشه نرم بشه قشنگ شکمم اما خوب دو ماه مونده برای من مطمعنا بیشتر هم میشه

۱۳۹۶/۴/۹ ۱۶:۳۴:۴۷
(ویرایش)

حتما چرب کن از الان پشت گوش ننداز

۱۳۹۶/۴/۹ ۱۶:۴۰:۵۶
(ویرایش)

من سینه هام نزده اصلا یعنی اصلا تغییر سایز سینه ندارم اما به شدت شکمم داره کشیده میشه از پایین و از پهلو شده پره ترک البته پوستم از قبل مستعد بود یعنی چاق و لاغر شده بودم روی رون پام و دستم اینا یکم ترک داشتم

۱۳۹۶/۴/۹ ۱۸:۲۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

منم سينه هام افتضاح ترك زدن! 

ولي شكمم هنوز نه! استعدادش رو دارم! ولي اميدوارم كه نزنم! 🙏🏻😌🙏🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۹ ۱۸:۲۳:۲۵
(ویرایش)

ایشاا نمیزنی عزیزم خیلی از ترک ها بعد بارداری اگه پوستت برسی درست میشه نگران نباش

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۰۰:۲۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۴ ۱۷:۳۰:۲۸
(ویرایش)

سلام مامانیااااااا خوبین؟؟؟

منم سینه هام ترک زدن ولی شکمم هنوز نزدهanim2-New-6

استعدادشم دارم ولی خداکنه نزنهanim2-sad

به زندگی لبخند بزن
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۰۰:۲۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۴ ۱۷:۳۰:۲۸
(ویرایش)

فردا سونو دارمanim2-4d564ad6

میرم نی نی مو ببینمanim2-thanks

به زندگی لبخند بزن
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۰۸:۲۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۶ ۲۱:۴۵:۳۰
(ویرایش)

سلام بچه ها 

ممنونم از تک تکتون که به من انرژی و امید میدید .. پری مامانی دقیقا حالت همه مون شبیه همه.. خداروشکر تنها نیستیم پری جون الهی بمیرم آخه چرا ادما آنقدر از زخم زبون خوششون میاد

اما تو ناراحت نباش.. فردا که دخترامون بزرگ بشن عصای دست و رفیقمون میشن همین جاریات تو حسرتش میمونن باور کن..

خداروشکر اگه تو این شهر غریبم حداقل دوستای خوبی مثل شما  کردم.. کاش زودتر میومدم اینجا.. بچه ها من یه راه پیدا کردم برا مشغول بودن.. چون دیگه واقعا نمیتونم برم بیرون میخام ازین ببعد شیرینی بپزم.. خیلی دوست دارم.. اما دیگه دست به کار میشم.. الان من سرکارم با انرژی اومدم سرکار با اینکه تا 4 صبح بیخواب بودم..بهتره سعی کنبم دیگه گریه نکنیم و به جاهای دور فکر نکنیم.. بچه ها دوستای من عاشقتونم.. مامان پریا نازلی

من بوردا سن اوردا یالغیز قالمیشیق ..
هاردان چاتسین سنه سوراغیم آنا
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۰:۰۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۶ ۲۱:۴۵:۳۰
(ویرایش)

آنیسا جون حتما عکساشو میزارم

تبریک میگم بهت خداروشکر حالت خوبه و کلی ذوق کردی ❤❤

من بوردا سن اوردا یالغیز قالمیشیق ..
هاردان چاتسین سنه سوراغیم آنا
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۰:۵۸:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام به همه مامان خوشگلاااااanim2-ad54ad

دلم حسابی برای همتون تنگ شده بود. اومدم یه سلام و عرض ارادتی کنمanim2-28

در مورد زخم زبون و این حرفا هم دل همه پره. منم از بعضی اطرافیانم ناراحتم، اینقد که بعضی شبا خوابشون رو میبینم. طفلی بچم... با این خوابای مزخرف من...anim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7

اما به قول شماها حرف بقیه به جهنم... اصلا بعضیا اگه زخم زبون نزنن و دل نشکنن، روزشون شب نمیشه... اما من باید انسان باشم و انسان بمونم و انسانیت رو به بچم یاد بدم... وجدان خیلی چیز خوبیه... نمیدونم چرا بعضیا بویی ازش نبردن..anim2-65d6a5d6s..

اما بیاید باهم شاد باشیم. بیخیال بقیه..

نازلی جون آفرین خیلی کار خوبی میکنی شیرینی میپزی. منم امروز میخوام خیاطی کنم انشالله. احتمالا تشک و بالش دختر نازمو شروع کنم بدوزم. هر روز یخورده.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۲:۱۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

نازلی جونم منم تصمیم گرفتم دیگه به حرفاشون اهمیت ندم اونا به من حسودی میکنن که انقد بامن در میوفتن اگه حسودی نمیکردن که انقد حرص دادن من براشون مهم نبود منم بیخیال میشم اونا بیشتر حرص بخورن خخخخخ الن فقط دیگه به فکر دخملمو باباشم همه جاریام بخاطر اخلاق شوهرم به من حسودی میکنن انقد به من میرسه حد نداره عین پروانه دورم میگرده از وقتیم حامله شدم به من میگه پاتو زمین نزار بزار رو چش من تا کور شود هرآنکه نتوان بیند حالا من چرا بخاطر آدمای بیشعوری مثل اونا زندگی شیرین خودمو همسرمو خراب کنم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۳:۱۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه مامانا

انشاءالله خودتون و نی نی هاتون سالم و سلامت باشید

مامان پروانه من هر روز به عشق دیدن عکسایی که میذاری میام اینجا

این عکست خیلی نازه

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۳:۳۶:۴۶
(ویرایش)

مرسی انیساجونم ایشالله هرچی میخای همون بشه کی میری سونو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۳:۳۸:۱۴
(ویرایش)

فاطم جون چشات قشنگ میبینه عزیزم ایشالله خدا دامن شمارم سبز کنه عزیزم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران