تعداد بازدید : 578542
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۶ ۲۲:۴۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

ريوا جان سلام عزيزم! 

خوبي؟ 

فكنم ٤٨ ساعت كاري نهايت تايم باشه براي پاسخ دهي! ديگه همين دقايقه كه جواب بدن خانم خياباني! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۶ ۲۳:۱۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلام ملیکا جان خوبی عزیزم؟ ممنونم بابت دلداریت و راهنماییت

خودمم نمیدونم چم شد یهو هر چی فک میکنم نمیدونم دلیلش چیه؟ از دیشب لک بینی دارم الانم کمرم خیلی درد میکنه مثل پریودی!!!!!!!

برام خیلی دعا کنین خیللللیییییییییی دارم خودمو مشغول میکنم به چیزی فک نکنم ولی نمیشه خدا کنه زود صبح بشه برم دکتر و بهم بگه همه چی خوبه بچه خوبه خوبه

فقط برام دعا کنین

۱۳۹۶/۴/۶ ۲۳:۱۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

یه هفته ای هست غذامو کمتر کردم چیزای شیرین هم نخوردم حتی خرما به توصیه دکتر شاید اینا دلیلش باشه بدنم ضعیف شده باشه

دیگه موندم چی کنم امروز شیر و زرده تخم مرغ رسمی و کاکائو و شکر خوردم  دو بار و کاچی هم با روغن حیوانی درست کردم خوردم

باز اگر کسی میدونه چیزی خوبه بهم بگین . تو یه گروه مامایی پرسیدم گفته بودم قرص کمر خوب نیست بخورم خیلی گرمه ضرر داره

۱۳۹۶/۴/۶ ۲۳:۲۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

ریحانه جان به قول ملیکا من اسطوره لکه بینی بودم بیشتر اوقات بی دلیل لک میدم یه وقتاییم تو نزدیکیم سعی کن چیزای گرم نخوری مثل عسل و اینا چیزیای گرم خوب نیست اولین کاری که میکنی استرس از خودت دور کن و توکل کن به خود و بگو میسپرم دست خودت بعدشم استراحت کن کار سنگین نزدیکی نکن برو دکتر شیاف بهت میده روزی دوتا بزاری قطع که شد شبی یکی میزاری من انقد حرفه ای شده بودم تا لک میدیدم خودم فوری شیافمو زیاد میکردم تازه سرکارم میرفتم گر نگهدار من آنست که میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد عزیزم دل درد و کمردرد و خونریزی روشن و زیاد به حدی که نوار بزاری کامل خونی شه اون خطرناکه نگران نباش عزیزم

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۴/۶ ۲۳:۵۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۶:۴۸:۱۰
(ویرایش)

مر30 عزیزم. شما خوبین؟

اها باشه ممنون. 

ان شاالله همه خانمای باردار به سلامتی فارغ بشن. خدایی خیلی سخته همش استرس. مخصوصا اونایی که مشکل دارن تو بارداری و لک بینی دارن. خدا خودش نگهدار نی نی هامون باشه.

خانما من ترشحم خیلی زیاده . ابکی هم هست بیشتر. یه وقتا یه کم شلوارمم خیس میشه. طبیعیه یعنی؟

من و دل بریدن از تو؟ چه محاله خنده داری!
۱۳۹۶/۴/۷ ۰۰:۲۵:۲۸
(ویرایش)

ريوا جان علايم تخمك گذاري هست ايني كه مَي گي! معمولا نزديك پريود (كه ربطي به تخمك گذاري نداره) يا دقيقا ١٤ روز مونده به پريود آدم اينجوري ميشه! 

ترشح سبز يا زرد و بودار غير عاديه! ممكنه عفونت باشه وچه مدل ؟ فقط دكتر تشخيص ميده با نمونه برداري از ترشح! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۷ ۰۰:۲۶:۲۶
(ویرایش)

ريحانه جان نگران نباش ! ما هم دعا مَي كنيم! خيالت راحت! فردا با خبراي خوب مياي! 👍🏻☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۷ ۰۰:۳۱:۳۱
(ویرایش)

سلام تينا جون!

به بچه ها سلامت رو رسوندم! زينب و زهرا حذف شدن از اين سايت! 

خلاصه اگه خواستي چاخ سلامتي كني باهاشون برو اين سايت! ميبينيشون ! 👍🏻😊❤️

Goodmoms.ir

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۰:۱۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

رعنا جونم تو اون تاپیک فهمیدم که نی نی خوشگلتو سقط کردی عزیزم ناراحت نباش حتما مصلحتی بوده عزیزم تحت نظر باش انشالله اینسرس بارداری خوب و بی دردسری داشته باشی anim2-40

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۰:۲۱:۳۰
(ویرایش)

بهار جونم قبلانا تو پهلوم بود الان همش زیر  نافم تو مثانه ام هست همه بهم میگن که سونو برای تو اشتباه بوده تو هیچیت به دختر نمیخوره اما فقط دکتران که میگن دختره خخخخخ

دیشب با مامانم رفتیم کلی اسباب بازی چرخ خیاطی اتو ماشین لباشویی اینا خریدیم برای فندقم به مامانم میگفتم حال میده اینهمه خریدیم برم ماه بعد سونو بگه پسره خخخخخ مامانم میگفت میکشمت اینهمه برا یاینا پول دادم anim2-25r30wi

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۰:۲۴:۲۰
(ویرایش)

بهار جونم سه روز دیگه با پنج ماهگی خداحافظی میکنیم وای من کلا آدم عجولیم اصلا صبر و تحمل ندارم دلم میخاد روزا عین برق و باد بره زود نی نی رو بغل بگیرم 

۱۳۹۶/۴/۷ ۱۱:۱۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

ممنون مامان پروانه، انشاالله که تو سلامتی و شادی کامل این دوره رو با موفقیت بگذرونی

۱۳۹۶/۴/۷ ۱۱:۱۴:۱۹
(ویرایش)

بهار جونم 21 هفته و 3 روز یعنی پنج ماه تمام 

۱۳۹۶/۴/۷ ۱۱:۱۵:۰۴
(ویرایش)

رعنا جونم دلیل سقطت معلوم نشد ؟؟؟؟؟؟؟چند ماه تو اقدام بودی تا باردار شدی؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۶/۴/۷ ۱۱:۴۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

سلام جوونم قربونت

وای عزیزم ممنونننن 😘😘😘وااا چرا حذف ، حیف شد؟!!!باشه عزیزم لطف کردی flowerbaby

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران